Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neví někdo kdy to bude na DVD ??? :D prosím
  • Clary
    No ke stmívání to má hodně daleko vážně nechápu ty lidi, kteří to v tom vidí *16* *16*
  • Clary
    Přečti si knížky :) V dalších dílech je to mezi nimi ještě zajímavější. Knížky rozhodně doporučuju *3*
  • Přečti si knížku a uvidíš :D stojí to vážně za to !! *1*
  • Úplně s tebou ve všem souhlasím :D Já se taky těšila na letající motorky atd :D nebo taky mmi vadilo že tam není Isabelle v kuchyni :D ta scéna by se mi taky hodně líbíla :D OMG JAMIE A GOFREY :DDD
  • anetanda
    No mě se ten film líbil hodně!!! příjemně mě překvapil sice tam bylo par odchylek od knížky ale to my nevadilo aspoň jsme byli překvapeny že jsme nevěděly co se stane *1* a to jak to každý hned přirovnává ke Stmíváni tak to štve *16* to byla sladarna od začátku do konce blbost *1* tohle bylo dobrý napínaví a doufám že bude i druhý díl *8*
  • Já jsem na tom dnes byla v kině a moc se mě to líbilo bohužel jsem ještě nečetla knihu ani jsem o nich nevěděla a jsem s toho taková zmatená chci se zeptat oni budou vážně sourozenci ???? :D :D :D docela mě to dostalo!!!!
  • Clary
    Konečně jasem se dočkala a včera jsem šla na City of Bones do kina. S přáteli jsme se oblékli celý do černého ve stylu Shadowhunters a skvěle jsme si to užili. A moje hodnocení? Četla jsem knížku a na film jsem se hrozně těšila a nezklamal mě, i když sem tam bych něco změnila(třeba jako delší vysvětlení Lukovi minulosti) nebo doplnila (těšila jsem se na upíří motorky, ale oni je tam nedali :( a nebo Simona proměněnýho v krysu) Kdybych ale nečetla knihu asi bych film vůbec nepochopila, chybělo tam vysvětlení různých věcí atd. Jinak herci byli skvělí a do svých rolí se prostě všichni hodili. Jamie C. Bower zahrál Jace výborně a ty jeho hlášky...no prostě boží. Gofrey Gao byl v roli Magnuse Bane taky skvělej a hrozně mu to slušelo. Akorád mě vadil výraz Lily Collins v roli Clary. Jako kdybych já zjistila, že mi zmizela máme a jdou po mě démoni asi bych nedokázala mít takovej klidnej výraz jako ona. A Jonathan Rhys Meyers v roli Valenýna byl taky suprovej. Jinak film se mi vážně líbil a doufám, že natočí i pokračování. :D No a na film bych šla klidně znovu.
    *3*
  • http://film.moviezone.cz/mortal-instruments-mesto-z-kosti/recenze/ vím že kritizuje knížku (film) kterej miluju ale v něčem má pravdu no skoro vve všem :) omlouvám se ale to musím říct i já :( ten film byl neskutečně odfláknutej !
  • Takže..kde začít *3* včera jsme byla v kině...čekala jsem že tam bude narváno ale přišlo tam tak 40 lidí :D Sama od sebe bych čekala že řeknu něco možná lepšího :( jelikož sem velice milující fanoušek knihy a série tak musím říct že film mě nezklamal. Ikdyž pár chyb tam bylo a docela okatých :D Narovinu musím říct že kdybych něčetla knihu tak z filmu nepochopím ani ň.. ! A upozornuju že to skoro není podle knihy ale to už asi plno lidí ví :D Film je tak neskutečně rychlý že ani já chvíli nevěděla o čem tam mluví, plno věcí je nevysvětlených...nevím jestli sem to nepoštřehla ale vůbec tam třeba nepředstavily Isabelle a Aleka..no prostě ty scény by chtěly tak upravit a prodloužit aby aspon ten největší blbec věděl o co tam jde ! :D NO...prostě je toho docela dost ! A samozdějmě je tam pár scén snad taky k smíchu ! :D Ale ted k lepšímu...musím říct že Lily Colins chvíli vypadala jako kdyby dostala 220 ale pak byla v pohodě ! Velikou chválu ale musí dostat Jamie Cambpell Bower který svoji roli lovce stínů hraje bravůrně(a to neříkám proto že ho miluju ať si jeho odpůrci políbí) :D A Robert Shehann v roli Simona? no ten mě dostával snad každou vteřinou co byl na scéně a ty dialogy no já se mohla potrhat smíchy :D A poslední je Magnus Bane neboli Gofrey Gao ? prej je z Taiwanu takže Hezčího Taiwančana :D jsem snad v životě neviděla a scéna kde zachaňuje Aleka bože ooo já z něj omdlívala :D *14* Isabelle taky září ikdyž tam nebyla tak vidět ! NO :D Já mám plno dalších přípomínek ale nebaví mě to sem psát..každej máme svůj názor a ikdyž mám plno špatnej poznámek na ten film bych šla klidně ještě 5x :D takže BYE BYE SHADOWHUNTER :))))
  • Clary
    Tak a je to tu. Konečně je City of Bones (Město z kostí) v kinech. Hrozně se na to těším, ale doufám že mě pak film nesklame.
  • Clary
    Natáčení Města z popela je v ohrožení. Příští týden se mělo už začít natáčet, ale inteligenti z ConstantinFilmu se rozhodli prozatím odložit práce na pokračování. Film si na sebe podle všeho zatím nevydělal ani provozní náklady, což by mohlo znamenat konec TMI filmů, které by se tak zařadily mezi další letošní neúspěšné adaptace YA knih.
    http://www.thewrap.com/mortal-instruments-city-of-ashes-delayed-exclusive/
  • NO já nevim jestli si je mám rezervovat a nebo na to kašlat a doufat že tam nepříjde moc lidí :D
  • Clary
    já už mám zarezervovaný i lístky *3* jdu na to v pátek a jsem nedočkavostí bez sebe *3*
  • 4 dny a je to !! ooooo božeeeeeeeeeeeeee *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Clary
    Já už se tak nehorázně těším :D lidi kdo je na tom stejně??? *3*
  • Myslím že všude Jamieho chválí :D a to je dobře :D třeba četla jsem recenzi nějakýho kluka a ten psal že to bylo dobrý akorát by upravil pár scén atd.. a film prý není skoro podle knihy ale já říkám film nemusí být úplně do puntíku podle knihy a každý film je unikát a zvlástě tenhle :D už ve čtvrtek !! :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=tnI-h96Icco jůůůůůůůů :D doufám že to uvidím v televizi :D
  • Clary
    No taky nevím co si mám myslet. V některých recenzích, ale zase píšou že Jamie zahrál Jace skvěle. Mno já ale na film jdu na 100% a už se těším.
  • Recenze, jedna za druhou... jedna kritizuje ..druhá chválí tak upřímně děcka nevím co si o tom mám myslet :D na film jdu příští týden a moc se na něj těším doufám že splní moje očekávání :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit