Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • selena-evicka

    Re: super film

    Niki prej byla taky mila atd. a pak začala brát drogy atd. ale jinak souhlasim jeto skvělej film
  • Re: Re: pls:)

    toluen to asi nebude :) možna něco podobneho... tkž je zbytečne to skoušet, skoušela sem to sama, a celkem fest, a měla sem to za sebou 4 dny, a žiju, nic mi neni a sem zdrava .. tkž vphdě, ae citila sem všechno, spiš když mě někdo štipl nebo tak, tak sem to citila ještě vic... *15* ae jinak nejlepši film *14*
  • your-darling

    Re: Re: Re: Re: pls:)

    uvědomuješ si,že tady píšeš o tom jak si obstaráš drogu??... *7*
  • 111sisi111

    Re: Re: Re: pls:)

    tak to musim nekde sehnat *15* *15* už se tesim jak se s kamoskama zmlatime xD
  • Re: pls:)

    taky newím ale když necejtěj nic tak to bYch chtěla teda vyzkoušet :D nnnéé dělám si srandu :D
  • Re: Re: Koho hraje Vanessa H.?

    takovou tu Noe hnědovlasou jak se baví i s tou šikmookou slečnu a pak jak jedí tu pizzu Tracy a Evi a jak si weme taky a oni pak od ní odejdou
  • super film

    Viděla jsem u kámošky tenhle film v češtině...je to opravdu velmi dobrý film a taky newím co to vdechujou :) ale jinak mě dost zaujal tím životem volným ....ale jak byla zas chudák ta matka když jí začala Tracy nadávat atd..ale je to opravdu dobrý film a je to i pravda..něco takovýho se může stát každýmu že si bude myslet jakou má kámošku a pak najenou ZRADA...a taky mě překvapila že tak slušná holka jako je Tracy začala fetovat atd...opravdu skvělé výkony hereček ♥ *4*
  • Re: Re: pls:)

    ok:D děkuji:)
  • Re: pls:)

    Ahoj, myslím si že je to toluen :) haluciogenní droga a ředidlo *4*
  • Re: pls:)

    Ahoj, myslím si že je to toluen :) haluciogenní droga a ředidlo *4*
  • kajuska4

    Re: Koho hraje Vanessa H.?

    jak šla s tou blondatou ven se psem tak ta černovlasá Noel *14* *4*
  • pls:)

    prosiim, newíte co to wdechujou, a potom se mlatí, jakože nic neciti?:D dikyyy močt:)
  • Koho hraje Vanessa H.?

    Ahoj, skvělej film. Nevíte někdo, koho tam hrála vanessa hudgens? Díky moc
  • ewelin

    citát

    mám prosbu... jak přesně zní ten citát co čte Tracy svý matce... hned ze začátku když je ještě jako slušná... chtěla bych to i v originálním znění... kdyby jste byli tak hodní a dali by ste mi ho sem děkuji moc... *7*
  • Re: Dotaz

    jo jo ona prožívala co ta Tracy, když tady najdeš jeji profil jako tady na osobnosti.cz - Nikki Reed tak tam je jeji životopis :)
  • sjížděly čáru

    mě by docela zajímalo co tam ty vemena sjížděly když přišly domů z toho kina pohádaly se navzájem a pak se sbalil i ten přítel její matky..perník asi těžko *1*
  • :)

    Tak včera jsem viděla poprvý tento film a musim říct, že mě dost zaujal..Prostě zkráceně..Je to supr film *3*
  • nicky0012

    Re: Re: plsky

    budou to dávat myslím 6 ledna bo kdy na primě jukni do TVprogramu!!!a bude to včer!
  • Re: plsky

    zkus www.kinotip.cz nebo www.dlouhefilmy.com.... melo by to tam byt :-) *3* *4* *4* *4*
  • plsky

    hele plsky nevíte kde bych se na to mohla kouknout v CZ?dík za odpoved *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit