Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jááj Boží film :) *14*
  • Noel kámošku Tracy ( s tím psem )
  • jojo... je to zajímavý čím si musela Nikki prožít a ted jí každý zná atd...:)
  • luxusní fil!! :D nejlepší! :) ale teda ve 13ti letech? :D spíš až tak ve 14ti nebo v 15ti ale musim říct že jsem ráda že v tom nejsem sama a taky je mi třináct :DDD (jenom někdy kouřim a chlastam ale drogy ne atd.. ale ve třinácti drogy? :/)
  • Podobnej film, i když ne přímo, je melissa p, není nadabovanej česky, ale slovensky.. stáhnejš ho na ulozto.cz ... melissa p je spíš o tom, jak se z ní stane..ku*va..a zachází to dost daleko ...
  • Nikki ve Stmívání je sice dobrá, ale Třináctka, Last day o Summer nebo Cherry Crush- to jsou filmy! =) Jinak, pěkná fotka =D
  • Ahoj mělo by to bý takhle :)) Byl to mrzák,
    ale zničené bylo jen jeho tělo,
    není to snadná a lehká věc k pochopení,
    necháme to jak to je řekla,
    a knihu lží zavřela,
    pak oči své zakryla a sama sobě popřela co viděla. *4*
  • lady-kate
    jak jako všude? Kde jinde hrála ještě mrchu?
  • lady-kate
    Je to film natočený podle Nikkiny puberty, a je úžasněj! Konečně už Nikki nesrovnávám jen se Stmívání!
  • Re: Re: sjížděly čáru

    jo to já vidim všechno,ale mám na mysli co za konkrétní drogu to je...hádám že nějaká směs něco jako mňau mňau,což je novinka a v usa je to legální,je to hnojivo a odborně se to jmenuje mefedron...nebo že by koks holky sjížděly?ale to pochybuju při tý ceně na černým trhu..
  • Re: Re: Re: pls:)

    prosim vás děcka to je čisticí prostředek na počítače,v usa oblíbená droga mladých..
  • xxxkatuskaxxx

    :)

    Co udělá parta...
  • marketka0000007

    Re: Koho hraje Vanessa H.?

    takova ta její kamoska hned ze zacatku ale také sem jim nemohla vuec poznat sem ju vsude hledala!..:DD *1*
  • marketka0000007

    ...

    ta Tracy vypadala že je docela kráva..:D
    ale jínac das a na to dívat!.. ;)
  • p.petulkaa33

    :/

    třináctka je fakt divnej film a to sem videla poprvý
  • selena-evicka

    Re: sjížděly čáru

    tady máš i fotku http://media.photobucket.com/image/ nikki%20reed/amanda1402/Nikki%20Ree d/thirteen818.jpg?o=490 a tady http://media.photobucket.com/image/ nikki%20reed/amanda1402/Nikki%20Ree d/thirteen814.jpg?o=491
  • selena-evicka

    Re: sjížděly čáru

    tam sem viděla že měli jakej si rozdrcenej prášek
  • selena-evicka

    Kiss

    myslíte že se tam doopravdy ty dvě paka líbali?
  • selena-evicka

    Bráchovo holka

    Bráchovo holka má tenhle film dvakrát tak sme si oněm povídali atd. aspoň sme pokecali oněčem "normálním" XDXDXDXD *1*
  • selena-evicka

    Re: Dotaz

    jj prožívala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit