Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super film

    Viděla jsem u kámošky tenhle film v češtině...je to opravdu velmi dobrý film a taky newím co to vdechujou :) ale jinak mě dost zaujal tím životem volným ....ale jak byla zas chudák ta matka když jí začala Tracy nadávat atd..ale je to opravdu dobrý film a je to i pravda..něco takovýho se může stát každýmu že si bude myslet jakou má kámošku a pak najenou ZRADA...a taky mě překvapila že tak slušná holka jako je Tracy začala fetovat atd...opravdu skvělé výkony hereček ♥ *4*
    • selena-evicka

      Re: super film

      Niki prej byla taky mila atd. a pak začala brát drogy atd. ale jinak souhlasim jeto skvělej film
  • adeleid-marmeleid

    super

    skvělej film!!!nejvíc mazec!! *14*
  • Song

    Hele nevíte jak se menuje ta písen jak je na konci jak se tam tracy toci a pak rve *7*
  • Boží film

    Včera v noci jsem se na film Třináctka dívala poprvé a musím říct, že to je opravdu dokonalej film. Kéž bych vypadala jako Tracy, nebo jako Enie. *4* Prostě nadšení největší. Je to jeden z nej filmů, které jsem v poslední době viděla. *14*
  • lady-kate
    Je to film natočený podle Nikkiny puberty, a je úžasněj! Konečně už Nikki nesrovnávám jen se Stmívání!
    • jojo... je to zajímavý čím si musela Nikki prožít a ted jí každý zná atd...:)
    • Nikki ve Stmívání je sice dobrá, ale Třináctka, Last day o Summer nebo Cherry Crush- to jsou filmy! =) Jinak, pěkná fotka =D
  • anca.trhla.anca

    prosím o třináctku

    Ahoj já už jednou film Třináctka vidělahraje tam Nikky Reed která hraje Rose ve Stmívání:-D A chci vás poprosit jestli někdo nemá tento film a jestli by mi ho mohla poslat třeba přes icq jestli ho máte tak mi napiš na e mail anca.trhla.anca@seznam.cz
    diky domluvíme se:-D *3*
  • vykyska

    Dokonalý film

    Dokonalost *14* Tento film upe nejvííc milujuu *14* ... Neznáte ještě nějaký podobný ? *7*
    • Podobnej film, i když ne přímo, je melissa p, není nadabovanej česky, ale slovensky.. stáhnejš ho na ulozto.cz ... melissa p je spíš o tom, jak se z ní stane..ku*va..a zachází to dost daleko ...
    • kajinek011

      Re: Dokonalý film

      žánrově trochu podobný bych možná řekla,že je Mluv a Secret Cutting
  • :)

    Tak včera jsem viděla poprvý tento film a musim říct, že mě dost zaujal..Prostě zkráceně..Je to supr film *3*
  • Koho hraje Vanessa H.?

    Ahoj, skvělej film. Nevíte někdo, koho tam hrála vanessa hudgens? Díky moc
    • Noel kámošku Tracy ( s tím psem )
    • marketka0000007

      Re: Koho hraje Vanessa H.?

      takova ta její kamoska hned ze zacatku ale také sem jim nemohla vuec poznat sem ju vsude hledala!..:DD *1*
    • kajuska4

      Re: Koho hraje Vanessa H.?

      jak šla s tou blondatou ven se psem tak ta černovlasá Noel *14* *4*
      • Re: Re: Koho hraje Vanessa H.?

        takovou tu Noe hnědovlasou jak se baví i s tou šikmookou slečnu a pak jak jedí tu pizzu Tracy a Evi a jak si weme taky a oni pak od ní odejdou
  • p.petulkaa33

    :/

    třináctka je fakt divnej film a to sem videla poprvý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit