Přejít na výpis diskuzí

Trója

FILM 4.3.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Troja

    Moc hezký Filmík:) střašně mě mrzí že umřel Hektor a Achill :(...ve skutěčnosti by měl umřít i Parid:)
    Nejlepší Briseovna+Achilles ♥♥♥
  • troja

    Troja je super film mam ho asi 2 roky,a poustim si ho dokola mam ten film moc rada protoze miluji historicke filmy a miluji Breda Pitt moc ho obdivuji je tam skveli. *1* *1* *1*
  • hmm

    *7* kdyz uz ty dejiny Amici predelali podle svyho gusta a nechali parida zit stastne az do smrti s helenou tak se mohli slitovat a nechat zit i achilla *9* no ne? *1* ja bych jim to za zly nemela
  • nespesna

    film

    je to dobrý film.
  • Re: Re: Re: Re: Nej film

    To chápu, každému se prostě může líbit někdo jiný. *3*
  • Re: Re: Re: Nej film

    hmm... to je pravda..Ale já stejne moc orlanda nemám ráda! *4* *3*
  • Re: Re: Nej film

    Ber to tak, že je to holt postava, kterou Orlando musel zahrát podle scénáře. *3* Vybav si ho jako Piráta z Karibiku v třetím díle, a hned ho zase uvidíš v jiném světle. *3*
  • Troja

    Ahoj, mám Troju asi rok a něco na DVD, a pouštím si ji podle nálady.Mám ten film ráda, protože miluji historické filmy, a také samozřejmě i kvůli mému oblíbenci Bradovi, je tam skvělej!Ale byl mi charakterem postavy sympatický i Hector. *3*
  • Re: hodnoceni

    Já bych to taky Parisovy přála kvůli němu zemřel jaho bratr(ten my byl simpetickej)!! *14*
  • Re: TROJA

    Me to taky mrzí hlavně u Hektora a Achilla!!! *9* *9* *9* *9*
  • Re: ♥TRÓJA♥

    taky ten film zbožnuju! a mezi temi herci taky jesno nemám..... nevím jestli je hezcí achilles nebo hektor! *3* *3* *3*
  • Re: Nej film

    Ahoj! Tento film je jen volně inspirovaný Homérem! tak že ty změny tam nevadí! Me se tam strašně moc líbí Brad Pitt a Eric Bana! Oni jsou krásní, a mají vymakaný postavy nato hrát v takovým filmu Zato Orlando mě tam mazi nimi vypadá jak nejakej mrzák nabo co!!! no ne ? *5*
  • Nej film

    Troja je super film! Akorát jsou tam historické chybky. Například řekové Troju obléhali 10 let ve filmu o tom zmínka není, Paris měl umřít a Helena se měla vrátit ke svému manželovi. Ale je krásně natočený a jsou tam krásní herci!!! *3*
  • hodnoceni

    vcera to davali v bedne tak sem to poprvy a celkove hodneceni je = dobry bitky ale pribeh_romanek no a jediny co mi prislo lito ze Paris taky neskoncil na druhy strane reky Styx *1* kdyz si o to sam řekl a ze na konci umře achilles jinak celkove dobrej film nelituju ze sem u toho vcera prosedel vecer
  • ♥TRÓJA♥

    miluju tenhle film, důvod: jsou tam super herci *14* *14* ještě se pořád nemůžu rozhodnout, kterou postavu zbožňuju nejvíc *15* pokaždý když dávaj tróju v telce, tak se na ni prostě musim koukat *3* *3* *3*
  • TROJA

    čuste lidi podívejte se na tento filmik je to fakt super.Akorát je smůla že na konci skoro všichni zemřou *3* *3* *3* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit