Přejít na výpis diskuzí

Trója

FILM 4.3.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se hrozně líbí Achilleus chtěla bych být bríseovna. Moc jí tuto roli závidím.
  • Jen dvě věci-jinak film jako historiclý,ač nesedí dle skutečnosti, je super- proč maličký syn Herakla a jeho ženy má modrá očka, když oni oba mají hnědé oči *5* a byl mladík bratr nebo bratranec Achilea, jak se tam uvádí z úst Achileova sluhy a jeho milenky??? *7*
  • *9* Jo je to hezký film,ale smutný.prostě a jednoduše je to super film *4* *4* zahrali to fantasticky hlavně bred pitt a orlando bloom ale dobrý byl i eric bane *3* nejlepší dvojici dělali Achiles a Briseovna *14* *14* . *4*
  • jo. Rose hraje výborně obě role, jak roli princezny tak i roli otrokyně. Jsou s Achilleem uplně k sežrání. *14* jsem ráda že to hráli zrovna oni dva.Ten příběh strašně prožívám, jako kdybych tam byla taky s nima. Na konci ale bulim *13*. Jak tam k sobě před tou jeho smrtí(když je už 4x postřelen) tak to mi rve srdce. *9* Ale jinak supr herečka *3* rozhodně palec nahoru.
  • PetraBloom1
    Miluji troju hlavne Orlando je tam bozi *14* *14* *14* *14* *14*
  • tea301
    Naprosto úžasný film,obsazení herců nemohlo být lepší i přesto nenávidím a miluji režiséra za to, jak to dopadlo. Dopadlo to smutně, ale jinak to ani dopadnout nemohlo. Klobouk dolů, jak dokázal spojit válku s láskou opravdu nádhera. Vždycky, když se na Troju dívám, něco to ve mě zanechá. :) Všechno rozpoutal Paris a Helena, ale nakonec bylo ublíženo Andromache a Briseovně. Všichni víme, že kdyby Paris Achilea nezastřelil a utkal se s ním, dopadlo by to jinak. Ale zase na druhou stranu, taky za smrt Achilea mohl Patrocles, kdyby ho poslouchal, odpluli by v klidu domů... *13* *14* *14*
  • Ten film je úžasný, zkrátka skvěle natočený, moc se jim povedl, jen mě mrzí že ty filmy nejsou podle skutečnosti, četla jsem Ílias od Homéra a třeba Achilles se vůbec nedožije pádu Trója atd.Jo a to letadlo letí za Achillem když pluje na lodi k Tróji. *3*
  • Re: hmm

    No vis ty Amici si to nepredelali podle sviho takhle to doopravdy bylo i kdyz ucebnice rikaji neco jineho
  • gabka521

    Re: Proč vlastně?

    jenže ta Helena byla jenom záminka k tomu aby byla ta válka Agamemnémon byl chamtivý on chtěl napadnout Tróju on tu Helenu skoro podstrčil tomu Parisovi. On za to nemohl, že se zamiloval taky se jednou zamiluješ poznáš jaké to je.. taky mě mrzí jak to dopadlo ale za vše mohl Agamemnon!! ale máš pravdu s tím Achileem že neměl zabíjet Hektora...
  • achiles

    ahoj prosím vás nevíte kdo vyzradil achilesovo tajemství a je to ve filmu?předem děkuji
  • Letadlo??

    Dobry den, casto se stykam s lidmy, kteri rikaji, ze ve filmu TROY pri bitce leti letadlo, nevite nekdo v jakem useku filmu to je?? Pokud je to pravda, neni to poprve co to slysim, proto se ptam. Moc by me to zajimalo. dekuji :)
  • Proč vlastně?

    Znáte a máte rádi McLeodovy dcery? Claire, Tess ,Stevie, Regan...
  • Proč vlastně

    Znáte Rose Byrne? - Briseiona *7*
  • Proč vlastně

    Ten příspěvek byl sice dlouhý, ale proč ne.
  • Proč vlastně?

    Jo, hezký film, ale smutný. Vždyť stejně zničení Tróje bylo na nic. Mrzí mě, jak to dopadlo s Achillesem, Hektorem a Priamem. Achilles a Briseis - to byla hezká dvojice a nevím, proč spolu byli tak krátkou dobu. A Paris skoro nebojoval a přežil. Dal vlastně záminku k válce. Neměl to dělat nebo si měl odejít s Helenou jinam a Priam mu to neměl dovolit a tahat toho koně za hradby. A jejich příběch nebyl extra romantický. Zemřelo tolik lidí. A protivnej Agamenon se toho stejně nedožil. Patrokles měl poslechnout a nepřevlíknout se za Achillea a Achilles neměl zabíjet za to Hektora ( kolik zabil protivníků - ale jinak tam nechtěl nikoho zabíjet - pak brečel nad Hektorovým mrtvým tělem ) a Paris zastřelí šípy Achillea, aby ochránil Briseonu, kterou Achille přitom přišel zachránit! Noto je už moc *8* . A ta Hektorova žena byla fajn taky. A Briseis. Nevím, proč tedy upřednostňují Diane Kruger, když tam není déle a není hezčí ani lepší.
  • Re: Re: hodnoceni

    Super film,ale podle mě by si nejvíc zasloužil umřít právě Paris protože to kvůli němu byla celá válka,umře kvůli tomu jeho bratr a pak aji otec.A Paris přežije přtom za celou tu dobu nehnul ani prstem...Hektor a Achilles bojovali za svoji zemi do poslední chvíle...nezasložili si zemřít
  • timo12345

    re:troja

    veeelmi pekny film...ale i dost smutny
  • brad-pitt

    brad pitt

    troy je nejlepsi neni tu pro mne taky nejaka trojanka ? *1*
  • kajuska.b

    troja

    I love Achilles *14* *14*
  • darkdragonfly

    Hector <3

    I love Hector forever!!!!! *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit