Přejít na výpis diskuzí

Tudorovci

FILM 4.9.2008 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ddaaddaa

    ....

    pro hannahmiley kdyz ti tom serialu vadi ten sex tak se na nej proste nedivej!!!! divej se na tu svoji Hannah Montanu na jetixu a dej pokoj!!!!!!!


    Jinak tudorovci megoooooooooooozni serial uplne hi zeru!!!!!! a nevite nekdo kde sezenu sountrack *7* *7* *7* diki za odpoved *15* *15* *15*
    • simuskap

      Re: ....

      http://www.youtube.com/watch?v=bysB asca83c Třeba tu:)
    • honey15

      Re: ....

      zkus uloz.to :-) tam je skoro vše co je nějak oblíbený :-)
    • veris.s

      Re: ....

      úplně s tebou souhlasim,není to pro malý děti *15*
  • snake666

    TO J. ( pro Janu)

    Jestly tady máš profil, tak mi prosím napiš. Rád si Tě přidám do přááátel. To bylo dost dobrý, cos jí napsala. Už jsem myslel, že nikdo reagovat nebude. A přece jsem se dočkal *1* *15* *1*
    • Re: TO J. ( pro Janu)

      Regla jsem se... Stejně jsem tu byla díky Hannahmiley pečená vařená a s cukajícími koutky četla, co duchaplnýho z ní zase vypadlo *1*
      • snake666

        Re: Re: TO J. ( pro Janu)

        Taky už mě poznamenaly její kydy *9*
        • Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

          A jestli tohle teda přijmou na gympl, mohli by tam brát už všecky. Však ono slečně zklapne, až bude počítat rovnice a úlohy o pohybu *9*
          • Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

            Na gympl se teď opravdu dostane "každý".
            Jélikož nějaký blbý sciotesty, kde se má černou fixou zakřížkovat odpověď, který se naskenujou. No a pokud má někdo nějakého známého a nebo má bohaté rodiče, tak už to jde lehce nemyslíte?

            Vím to z vlastní zkušenosti, protože jsou u nás ve třídě zbohatlíci a po půlroce se ukázalo, kdo a jak tu zkoušku udělal, a kdo tam patří, a kdo ne.

            Možná, že se chlubí, proto, že má bohaté rodiče a má už to zajištěný? Nechci ji, ale nijak podezírat. Jenom píšu svůj názor.

            *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

              Takže nejsou přijímačky... O můj bože. Ale pochybuju, že by tě s tvou inteligencí za normálních okolností vzali. Však ono se po půl roce ukáže, jaká si hvězda:P
              Vybíjíš si vztek, hm? A co my s tím? To tě ještě neopravňuje k tomu, nadávat každému okolo sebe. Holčičko, my jsme spolu husy nepásli, uvědom si. Tvoje rodinné vztahy jsou jistě zajímavé a propletené, ale momentálně jsi na této diskuzi jediná, kterou zajímají. Tak se laskavě hod' do pohody a jestli budeš mít zase nějaké výhrady ohledně sexu v seriálu, někam si to napiš, ale nezvěřejňuj to na netu. Díky. *8*
            • hannahmiley

              Re: Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

              A moji rodiče nejsou žádní zbohatlíci ba naopak vidí žvejku za 3kč a říkaj že je Táááááááááááááááák moc drahá. *9* *7* ale hlavně že na macechu má táta dost peněz když jí kupuje samý drahý věci a ta Píííííííča(moje macecha) se naštve JENOM KDYŽ JÍ TÁTA NEKOUPÍ BUNDU ZA 5 000KČ.CO SI MYSLÍ??!!!!!!!!!!jenom dávám najevo vztek.Nic víc. *3*
            • hannahmiley

              Re: Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

              Víte co mám dobrý?Že tenhle rok příjmačky VŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮBEC nebudou.Takže je nemusím dělat. *15* *15* *15* *15* *9* A jedinej kdo to tady rozebírá ste VY. *15*
            • snake666

              Re: Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

              Héééj, fakt tam teď berou každýho? Sáákryš, že bych se vrátil do skolní lavice? *15* *1* *15*
          • snake666

            Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

            to teda,ta pak bude vypadat takhle *9* a my *15* Tý se bude pěkně čudit z pařezu *1* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

              Bože, to se mě fakt povedlo, takhle dementsky to odeslat... No jo, gympláci se poznaj:D:D:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

              No právě. Ty přijímačky jsou tak směšně snadné, že se ani nedivím, co máme ve třídě. Prostě dneska, kdo řekne "chodím na gympl", už to beru jako normální, dřív to bylo prostě pro ty chytřejší a inteligentnější... Nebo prostě jak to vyjádřit. Dneska tam pustí kdekoho. Udělala bych to daleko těžší, ty zkoušky. Ale to bychom udělali Hanněmiley čáru přes rozpočet.
  • Pro Hannahmiley

    Nechtěla jsem to tady zase rozebírat, ale prostě nedokážu mávnout rukou nad tou hloupoučkou husičkou. Chtěla bych rozebrat její argument: "Dostala jsem se na gympl a je mi jedenáct!" Co já vím, tak přijímačky se ještě nekonaly, ne? Jak si můžeš být tak jistá tím, že tě někam přijmou? A být tebou, raději bych si ujasnila, jestli mám se svým nizoučkým IQ na gymplu co pohledávat. Z vlastní zkušenosti vím, že to není nic snadného, tak bych tě a tvůj slepičí mozeček chtěla nepříjemností, jako je propadnutí nebo podobně, vyvarovat. Myslím to s tebou dobře *1*
    Gympl není pro lidi, co mají v hlavě nasráno. Milá Hannahmiley, opravdu ze sebe děláš, jakobys sežrala svět. Nikdo tu není na tvé inteligentní výlevy zvědav a pokud máš nějaký květnatý problém, řeš ho jinou cestou. Opravdu nás tvoje pohoršení nad erotikou nezajímá. Příště vyrukuješ s problémem "Proč není červené autíčko zelené".

    To je tak všechno, co bych chtěla říci, ale nepochybuju o tom, že až se zase ozve naše slečna inteligentka, bude zase námětů na přemýšlení dost a dost. Jana.
    • Re: Pro Hannahmiley

      Jinak, z tohohle taky poměrně chcípám:D

      Hannahmiley o sobě ^^
      Bydlím s rodiči a půjdu na gymnázium. Je mi 11 let a chodím do páté třídy.Mám samé jedničky.
      »(vybrala jsem pouze perličky:)
  • snake666

    miláčku Hannahmiley

    Bohužel, už jsem smazal všechny příchozí i odchozí zprávy od Tebe (pro Tebe). Jestly ji máš, tak ji sem klidně dej!!!! Mě je to úplně jedno!!!!

    Přestaň se chovat tak jak se chováš, a nikdo Ti nebude psát, jak jsi hloupá!!!
  • hannahmiley

    -

    Chci vám akorát říct že se nechovám jako ta co "spolkla všechnu moudrost".To spíš vy viz. Snake666 a Sooner.or.later protože moudrý člověk by si nad tím mávl rukou ale vy ne!A ty snake666 si zapomněl zmínit co jsi mi napsal ty jen jim napiš jakej byl tvůj první vzkaz který jsi mi poslal no aby věděli na co jsem ti tak odpověděla. *5*
    • Re: - :)

      Teda slečno, ty jsi vážně nedáš říct. Nevím co tím sleduješ, ale snad to s věkem zmizí, jinak tě teda lituju, že jsi tak hloupoučká, protože na tom gymplu nejspíš taky moc dlouho nebudeš.. *4*
      Jinak teda dnešní díl s tím morem mi přišel hodně povedený,akorát se mi nelíbí, jak král pořád tak "pofňukává", přitom v dalším záběru je zase krutý a nemilosrdný, na druhou stranu se mi líbí, že je ukázán jako složitá osobnost.. *3*
    • sooner.or.later

      Re: -

      *1* myslíš?tak si zajeď o pár stránek dál a uvidíš svoje komenty který doslova sršej inteligencí ..oháníš se všemožnýma způsobama..kopeš kolem sebe vzteky jak málý děcko a pořád píšeš jenom o tom jak ti každý "ubližuje" ale sebe už nezminuješ a to co tady píšeš...si naprosto hloupoučká holčička co sotva donosila plenky *9* a já se rozhodně nechovám že bych spolkla všechnu moudrost světa..nemám to zapotřebí a už vůbec nesnášim a nemám ve zvyku se se chlubit a navíc takovejma kravinama typu:můj táta je policajt a vzali mě na gympl! *13*
      já sem ti jasně vysvětlovala a plno dalších lidí, že se chováš jako naprostej debil..to je všecko
      řekím ti to ještě jednou..nebudu tu diskutovat s 11 blbkou co má iq houpacího koně a aboslutně neví co mluví *9*
      dám ti radu:zajdi si na psychárnu do Bohnic třeba ti pomůžou *1*
      a až budou dávat Tudorovce zpakuj se a po večerníčku zalez chrápat aby se tvůj psychickej stav ještě nezhoršil(ale horší to bejt asi ani nemůže) a přestan to tu rozebírat uděláš nejlíp... *5*
  • uTudorovci X téma na fóru

    Seriál je opravdu poutavě a krásně zpracován, s historií sice moc nekamarádí, ale jako dramatický milostný příběh je úplně dokonalý.Vymazlené kostýmy a sexy Jindřich VIII. je velká změna oproti jeho skutečnému baculatému vyobrazení v dějepisných učebnicích.
    Jinak k tomu, jak se tu hádáte- moc nechápu, proč na diskuzním fóru seriálu TUDOROVCI se tu hádájí dva jeho velcí odpůrci a to ještě jedenáctiletá slečna a nějaký snake666, který si tu z ní dělá nejspíše jenom srandu..Tohle fórum je o seriálu TUDOROVCI, ne o malých slečnách, co se tu chlubí tím, že je přijali na gympl,asi sis to spletla s něčím jiným, tady to vážně zajímá jen uživatele Snake666.. *7*
    • snake666

      Re: uTudorovci X téma na fóru

      Milá Kláro, já vůbec nejsem odpůrcem Tudorovců, bohužel, ještě jsem neměl čas se na to podívat. Proto nebudu psát, že je hnusnej, když jsem ho neviděl. Pořádně si přečti, co jsem psal (níž) a pak mě "osočuj". (viz. Sam Neill)

      Ano, s té 11ti leté holčičky si dělám srandu. Jednou totiž napíše, že Tudorovci jsou kokotina a další den píše pravej opak. Je to hloupoučká malá slečna, která by se na to neměla ještě dívat!!

      Jinak pohoda *1*
  • snake666

    TO Hannahmiley: mrkni, co jsi mi odpověděla na můj první vzkaz

    Ty se prober!Uvědom si že mluvíš s 11ti letou holkou!!Jestli si chceš vyskakovat tak to zkoušej na svoje kokotský kámoše a ještě mi něco napíšeš tak si tě pěkně podám!!!Mamlasi vytroubenej a mimochodem s mím uvažováním by tam na tu kokotinu měli dát alespon hvězdičku!To by byla potom normálka.A opovaž se mi ještě ozvat jinak ti vytvořím peklo a to mi teda věř!




    A fčil mudruj *4* Kdo komu nadáva, co?? *8* *8* *8*
    • Re: TO Hannahmiley: mrkni, co jsi mi odpověděla na můj první vzkaz

      Pro Hannahmiley: Hvězdička tam je takovej měsíc, víš?

      *9*
  • snake666

    Bože můj, Hannahmiley

    To jsou ale slinty. Ty se teď nehodíš ani na hnůj *1* Myslíš, že tady někoho zajímá, že si píšeme? Ty sis začala s nadávkama a urážkama, tak laskavě zmlkni!!! *13*
  • hannahmiley

    -

    A já klidně budu držet hubu ale at mi snake666 konečně přestane psát.Jde mi hlavně o to abych od něho měla pokoj.A ty sooner.or.later já nejsem jako ostatní zatrpklý 11tiletý mimina.Já si umím jít za svým cíle a pochybuju že by moje macecha za mně něco napsala protože tý jsem úúúúúúúplně ukradená.:-) Ale ona mně taky.
    • Re: -Něco ti řeknu

      Já taky chodím na gympl už nějakej rok.Jedenáct už mi sice taky bylo. Sex beru jako přirozenou věc života a nic na tom není a díky němu si vlastně přišla na svět.Na gymplu tě to všechno naučí.A jestli si myslíš, že jsi jediná, kdo umí jít za svým cílem, tak to se teda fakt pleteš. A macechu mám taky jednu, ta tvoje na tebe alespoň nedává pozor, ale ta moje mi nadává. A jelikož moje mamka bere hodně málo peněz, ještě nám to chce zkrouhnout. A myslí si, že ty její děcka jsou něco víc a mají větší náklady než já(Já jsem starší než oni).

      A příště si rozmysli, co sem napíšeš. Protože z těch textů mi připadáš rozmazlená. A jestli ti ten sex tak vadí, tak lituju tvých dětí, jestli nějaké vůbec budeš mít.

      *4*
  • hannahmiley

    Snake666

    Vím že se si se mnou nikdo možná nedá mír ale někdy se fakt chovám jako kráva.Tomu klukovi jsem mír nabízela ale on říkal že ho baví se se mnou hádat.Docela troufalec když je můj táta u policie.:-I Říkala jsem mu to ale on mi nevěřil.Ale stejně si začal on.Prej že jsem každýmu úplně ukradená a že můj komentář nikoho zajímat nebude.Doufám že jo a Tudorovci se fakt povedli.Ty první díly nebyly nic moc ale potom už byly moc pěkný.A ten Snake666 kdo to vlasně může být? *7* Možná by to mohl být nějakej úchyl co je na děti.Myslím si že na to kolik mi je let toho vím o světě docela dost a víc ani vědět nepotřebuju na to mám dost času.Je mi líto co jsem o tom seriálu napsala a vím že už to není pravda.Ráda bych si s váma všema dala mír a přátelství narozdíl od něho(snake666) on byl na mně jenom hnusnej.HannahMiley
    • sooner.or.later

      Re: Snake666

      a to se z toho máme všichni posadit na prdel že máš tátu u policie?! ...nevim proč máš tendence všude rozhlašovat a mně do vzkazů psát že půjdeš na gympl a tvůj táta je u policajtů..atd *1* myslíš že to tu někoho zajímá..ale pochybuju že ve svym věku vůbec pochopíš co se ti tu každej snaží říct

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit