Přejít na výpis diskuzí

Tudorovci

FILM 4.9.2008 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hannahmiley

    T-típci

    Zase tam byly mrdačky oni si nedaj pokoj!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
    • sooner.or.later

      Re: T-típci

      tak se na to nedívej když ti to tak vadí a nestežuj si pořád *5* ...jinak musim jedině s váma souhlasit..seriál naprosto úžasnej..nemám co dodat..Jonathan se na tu roli vážně hodí *5*
    • Re: T-típci

      Tak se na to nekoukej, když nedokážeš přimhouřit oko nad postelovýma scénama. To taky patří k životu ne? A když ti to činí takové problémy, překousnout nějaký ten sex v seriálu, schovej hlavu do polštáře a řekni mamince, aby do tebe št'ouchla, až to skončí. *1* *9* *5*
      Jinak, co se týče seriálu, je opravdu povedený. Meyers to hraje skvěle.
  • fgfg

    Prosím kde si můžu zdarma stáhnout 2 řadu seriálu tudorovci ? *3*
    • Re: fgfg

      trubko! odkaz na stazeni prvni i druhy rady mas hned pod sebou od uzivatele raper.. *15*
  • The Tudors online

    celá druhá série zdarma ke shlédnutí, asi angličtina ale

    zde:
    http://watchthetudors. com/season-2/
    *5*
    • The Tudors na Rapidshare

      jinak - Tudorovci 1 a 2 série přes Rapidshare ke stažení v CZ jazyce:

      *5*
      http://dayphorum.eu/tudorovci-the -tudors-cz-t15377.html , with registrace..
      *5*
  • nika1979

    t.-t. supr, mimi panenka 1979

    t.t.

    supr
    užas
    genialni historický******************
    aj na tv. nova cinema.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hannahmiley

    Tudorovci

    Ten film je sice sprostej ale pochopte mě je 11 let tak to beru trochu jinak ale mě se líbí takovýhle historický filmy *4* a taky ten film muž se železnou maskou jak tam hraje leonardo dicaprio tak na ten koukám skoro furt.Ale nedívala jsem se tento pátek protože jsem usnula dřív než to začali dávat.V před minulým díle popravily Buckhimgama a tam byla i ta jeho dcera se kterou se tam mrdal ten chlápek *15* *8* a koukněte se na profil toho Jindřicha VIII v tom filmu je tak hezkej ale ve skutečnosti byl úplně jinej(hrozně tlustej) *15* .
  • Soundtrack

    http://www.uloz.to/1216057/the-tudo rs-trevor-morris.rar *5*
    • ancuska18

      Re: Soundtrack

      Díky, jsi moje záchrana! :-) Hledám to celý den a už jsem z toho na bednu. *9* *3* *1*
      • Re: Re: Soundtrack

        *5* *5*
  • Tudorovci

    Jak tady někteří píšou, že je to jen o sexu. Ta doba byla taková. A kdyby to bylo bez toho, tak by se to nevyplatilo natáčet a vznikl by nám 10ti minutovej film.Skoro nic by tam nebylo. Prostě jaká doba takovej film.
    • ancuska18

      Re: Tudorovci

      Musím souhlasit tady s Lady Anne. Nechci se chlubit, ale myslím, že historii mám celkem slušně načtenou a rozhodně nesouhlasím s tím, že ,,doba byla taková" tudíž že byla jen o sexu. Myslím, že chápu, co jsi tím chtěl/a říct, ale vyznělo to všelijak... *7* *3*
    • Re: Tudorovci

      Že byla taková doba? Upadl/a si na hlavu? *9* Už jsis někdy něco přečetl/a o historii? Takový věci se neděly ani o 2 století později v prostopášné Francii, natož aby se takhle chovali v puritánský Anglii! *8* Ženy z těhle kruhů se nemohly chovat jako kurvy z bordelu, neb by se shodily.. Když si chtěli králové pořádně užít, museli za lepšíma prostitutkama, tzv. společnicema, víš zlatíčko. *8* *8*
  • tudorovci na rapidshare

    obe serie po 10 dilech melo by to jit *3*

    http://www.war-forum.net/index. php/topic,240495.0.html
    • Re: tudorovci na rapidshare

      v ceskym jazyce *3*
  • kyra123

    very good

    nečekala sem že bude tak skvělej....tak další seriál co budu pěkně sledovat *3* ..a že tam sou posteloví scény, tak snad to patří k životu, nebýt toho tak tu ted nejsme
  • dotaz

    Pls kolik má dílů 1.série??
    • Re: dotaz

      První i druhá série má 10 dílů. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit