Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten rozbřesk bude fakt zajímavý slyšela jsem že 13.3 bude rozbřesk v českém dabingu supr co *3* *3* *3*
    • s tím se dalo počítat,že to časem bude v českém dabingu a docela se na to těším abych si to poslechla v češtině a zasmála se *4*
  • Team Edward nebo team Jacob?Klikněte a podělte se o názor!!

    http://www.youtube.com/watch?v=YRwgrMCAF-A&list=UUPsjtCRD4jnLJJ5ZL8cDn5g&index=1&feature=plcp *5*
  • Luffik123 představ si že neznám ,stačí se doma a ve škole učit angličtinu a není problém.
    • prostě angličtina je angličtina... a v dnešní době bez angličtiny jsou lidé více méně nahraní *3*
    • Luffik123
      a neslyšela si třeba o tom že existujou ještě jiný světový jazyky kromě angličtiny myslíš že každej se musí učit jenom tohle????
      • No tak promiň ,ale angličtina je světový jazyk a jestli se učíte něco jiného tak to děláte pěknou pitomost! *16*
        • your-darling
          Pitomost to není... Mám němčinu sice jako druhý jazyk a ne moc v lásce, ale ve třídě máme holky, který bydlí spíš v pohraničí a tam mají hlavní jazyk němčinu automaticky...
          A jestli někdo nemá angličtinu na základce, tak na střední bude určitě... Myslím, že bez toho jazyku se v budoucnu nic moc neobejdeme... :))
          • Luffik123
            to neni pravda, že musíš mít na střední anglinu, když na základce jí nemáš. Na střední si vybereš většinou ten jazyk kterej se už učíš :)
        • Luffik123
          a jako němčina není světový jazyk nebo co? víš kolik lidí na světě umí němčinu? kdyby bylo na tobě tak ten jazyk vyhladíš co? jen aby ti zbyla angličtina. *16* *1*
          • To jsem nikdy neřekla ,ale angličtinou se prostě domluvíš po celém světě zatímco s němčinou těžko!
            • Luffik123
              to bych netvrdila ptž cizinci na václaváku se tě zeptaj jestli umíš mluvit německy když se s tebou chtějí domluvit
      • k jakému koliv filmu ať je to v němčině nebo angličtině nebo v jiném jazyce... český dabing to občas kazí... proto je film lepší v původním jazyce třeba a s titulkama *4*
    • proto se na to můžete podívat vícekrát kde se pak bude chytat děj i titulky... jinak jsem pro v angličtině to nemá chybu... jak všechny filmy... český dabing stojí občas za houby...
  • vytřete si všichni prdeel!! třeba rohlikem mě je to jedno!! ja nechapu,jak mužete všichni tady resit,jak milujete edwarda nebo,jakeho mimoně,ale je to normalní chlapeček a hlavně člověk.Tak ho nechte byt!!
    • já si myslím,že každý si může psát co chce... i to , že miluje Edwarda třeba... a pokud já vím... Edward či upír je jen postava... nééé člověk... pokud někdo napíše,že miluje Roba tak miluje herce a to není mimoň ,ale člověk *15*
  • tak jsem se musela zase podívat na rozbřesk a strašně se mi líbila scénka jak edward spadl do šoku nebo to teda bella říkala... takovej zamrazenej výraz *14*
  • Ppeetula
    Tak tady to je v DVD kvalitě: http://uloz.to/12959518/the-twilight-saga-breaking-dawn-cz-titulky-by-hannah-montana-twilight-cz-avi
  • Zdravím lidi.. *3* jen se chci tak zeptat, nemá tady náhodou někdo nějaké zkušenosti s Twitterem? *7* Celkem mě láká, jen mě štve, že není v cz. Proto se ptám, jestli někdo nevíte jak to na něm chodí a tak. Díky každému, kdo odpoví. *3*
    • ooou vůbec netuším... to má být něco jako facebook?
  • mi chtěli s přítelem do kina a byla jsem zklamaná,že už to nedávaj v kině... já teda nevim jak moc to frčelo v lednu,ale co mi říkali kámošky by na to chodili furt... já se oužel dívala jen přes net (v blbé kvalitě) a až jsem mohla do kina tak už to tam není... *13* to mě naštvali...
    • buď v klidu u nás ve městě to ještě ani nedávali, takže taky z netu.. a tam kde to dávali už nevím o tom, že by ještě pokračovali :)
  • ahojte nevíte někdo kde se to dá sehnat v dobré kvalitě(ne z kina) s titulkama??? díky
    • No koukala jsem a na DVD a Blue ray by to mělo jít v americe 11.2 ,takže asi nějak touto dobou to bude dostupné v kvalitě ,ale asi jen anglicky.
  • Ahojky chci se zeptat ohledne Twilight ságy: Rozbřesk 2 část ... Ta Renesme bude hodná že jo ? a že se jacob do ní otiskl ? A Bella jak bude upírka že nebude zlá ? sem četla k knize že první člověka co uvidí po promněne bude její otec a ona na nej prej nezautočí ostatní se prej budou hrozdě divit že to zvládne pač prvorozenci mají nesnesitelnou chut po lidské krvi a Bella ji mit nebude prej bude lovit zvířata jako normalní upír a né jako prvorozenec ? je to pravda já tu knížku nedočela celou takže nevím =DD
    • Ano, Renesmé bude hodná, Bella bude jako upírka taky hodná a na to, že je novorozená se bude moc dobře ovládat. V knížce se divili, že se jako novorozená vůbec nechová, že je jak kdyby už byla v upířím světě několik let a "novorozeneckou" část úplně přeskočila. Svého otce také uvidí, nezaútočí na něj a bude si s ním normálně povídat a zvládne to *3* A ještě jedno "ano", Jacob se do Nessie otiskl *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit