Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zatmění

    nejlepší film je to krásný už jsem to viděla 6.Jak Jackob políbí Bellu krása a v tom stanu ojéééééééé *14* už chci 4 díl *14* *14* *14* *14*
    • lucinka.mich

      Re: zatmění

      Já se na to dívám kždý den alespoň 5. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: zatmění

        ..asitak *14*
    • lucik188p

      Re: zatmění

      souhlasim ale mě se natrojce nejvic libi to jak se chce Bella s Edvardem milovat *14* a on ji odmita a kdiš ji žada o ruku *14* *14* *14* taksem ani nedejchala je to hesči než vknižce uš abi bila čtiřka v kinehc to se asi nedočkam vic než rok to je doba *9* *4*
      • lucinka.mich

        Re: Re: zatmění

        Jo to je... dlouhou čekání
      • Re: Re: zatmění

        ty by ses první měla naučit česky, než začneš psát takovýhle příspěvky :)
        • lucik188p

          Re: Re: Re: zatmění

          ti bisi di nel zjistit co jeto dizgrafie a dizlepsie *7*
  • nej

    nejkrasnejsi film na svete a us se tesim na rozbřesk *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: nej

      ja se na ten film taki tesim *8* *8* *8* ale blbi je ze mozna bude od osnacti *16* *5*
      • Re: Re: nej

        o by sem se podelala kdyby to bylo az od osmnacti!!! *10*
        • lenkaschs

          Re: Re: Re: nej

          hele lidi v americe se rozhodli že to nebude od 18 tak snad i u nás ne . ten porod belly by měl bejt z její perspektivy takže ne takovej drasták
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: nej

            no podle těch pár fotek, nevim no...ale lidi nejsou blbý aby to dali od 18 a i kdyby byli, tak na netu to stáhneš bez omezení a já každopádně dřív než to bude u nás v kině...:-)
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: nej

              tak u nás v tý pr*eli, tam si to nějak moc hlídají, ale já myslím, že to nebude s omezením... možná od 12-ti let, ale to se mě už netýká, takže je to v suchu.. :D
            • baffy.4

              Re: Re: Re: Re: Re: nej

              v nekterych kinech poustej i nezletili...maj to jen jako doporuceni, nebo staci vzit sebou nekoho starsiho ;)
        • Re: Re: Re: nej

          vy máte problémy *1*
      • your-darling

        Re: Re: nej

        říká se to, ale asi jenom v bravu a já osobně si myslím, že je to kravina...
  • your-darling

    To co nebylo v knížce..=o)

    aHOJKY..ASI jsme byli všichni zklamaní,že v knížce nebyla víc popsaná scéna,kde se Edward s Bellou poprvé milovali...a tak to někdo prostě dopsal..je to jen jeden úhel pohledu,ale naprosto dokonalý..
    koukněte..stojí to za to..
    http://www.stmivani.eu/36-fan fiction-jednodilne/ostrov-esme-poln ocny-kupel/
    možná chvilkama trochu odvážnější,ale naprosto dokonalý..písněte,co si o tom myslíte... *14*
    • Re: To co nebylo v knížce..=o)

      a nevíš na jaké je to stránce.... je tam toho moc a já to nemůžu najít *4*
    • gabi5111

      Re: To co nebylo v knížce..=o)

      Uplne si to vystihla :-)
  • vanesdol

    Rozbřesk

    panebože??!! až příští rok?? já už se fakt nemůžu dočkat *15*
    • nessy02

      Re: Rozbřesk

      tjn...taky se těšim nejradši bych byla kdyby už byla natočená 20.7.2010 rok se mi nechce čekat...xD
  • vrtulka
    Lidi já nemám slov. Právě jsem se vrátila z kina a to bylo tak naprosto, naprosto úžasný *14* *14* *14* Celou dobu jsem se přitrouble usmívala a měla i slzy v očích. Ten konec, jak se Belle promítá život s Edwardem, nádherný *14* Ten celý rok na druhý díl asi nevydržím. To se zbohním *9* Určitě na to půjdu ještě jednou *3*
  • Vážně???

    Ahojky na netu sem cetla ze az bude Renesmee vetsi tak ze ji ma rat Emma Roberts??? je to pravda?? I kdyz se kouknu na net na vetsi Rrenesmee tak tto vypada jako Emma
    • breaking dawn

      Můžete mi někdo poslat odkaz na stáhnutí 4. dílu - breaking dawn. Nemůžu to nikde na netu najít jako film, díky moc ;)
  • nanny.18

    Půlnoční slunce

    Půlnoční slunce se prý u nás nebude vydávat už je to potvrzené ale na některých stránkách si ho můžete přečíst.Je to vlastně Stmívání z pohledu Edwarda což mě štve ráda bych věděla co bude dál mezi Jackobem a Renesme *4*
    • villians

      Re: Půlnoční slunce

      Měby taky zajímalo jak to bude dál.
    • Re: Půlnoční slunce

      ja taky *8* *8* *8* *8* *5* *9* *9* *1* *1* *5* *3* *9* *13* *9* *9*
    • your-darling

      Re: Půlnoční slunce

      jestli si četla,že se to nevydá na cullen-vampire.blog.cz ..nebo tak nějak,tak si přečti i komentáře...
      Psala sem do egmontu a ptala se na to,protože mi bylo divný,že by se takhle připravili o peníze a ta paní mi odepsala,že jen čekají až Stephenie tu knížku dopíše a potom ji přeloží a vydají... *4*
      • lucik188p

        Re: Re: Půlnoční slunce

        a neviš kdy
  • Rozbřesk

    Ten kdo četl tady na této stránce popis k filmu Rozbřesk, myslíte si že je to pravda a že to tahle opravdu v tom filmu bude ?
    • sarda

      Re: Rozbřesk

      no, tak takhle úplně do puntíku samozřejmě ne :) Ten kdo četl Zatmění, moc dobře ví, kolik se toho vynechalo ;), takže ne-e :)
      • Re: Re: Rozbřesk

        jj
    • lucik188p

      Re: Rozbřesk

      asi jo ale určite neco pozmenej nebo vinechaj jako v předešlich dilech
  • Kdo miluje Jacoba tak moc jako já? Protože já ho nenávidím! *16* TEAM EDWARD! *5*
    • your-darling
      to bysme si rozumněly... skoro celá moje třída ho má ráda (myslím Jacoba) a je to fakt děs ... :D :D
  • S cz dabingem to asi ještě nějákou dobu nebude, byla jsem na premiéře a byli jen cz titulky a i s nima je to obtížní sehnat. Ale rozhodně se na film podívejte, je to nádherný- vtipný, romantický a dramatický. Moc doporučuju. *14* *5* *2* *15* *3* *1* !!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit