Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic horšího jsem dlouho neviděla a to podotýkám,že jsem byla na Noci žraloka 3D...... Jednička budiž jako oddychovka aka teenage romance, avšak díly následující?co díl,to propad!tímhle to vše akorát tak vygradovalo.. první polovina= kýč, klišé ,děs a parodie..,druhá = soft hadr p*rno ,které vyústí v nepochopitelný splácaný nevkusný fekál.... podotýkám,že nejsem skalní hater ságy a i vzhledem k tomu ,že jsem poměrně benevolentní a chápu ,že od toho nemůžete čekat dekadentní filmový zážitek vzhledem k tak špatné - kostrbatě psané knižní předloze. I sebevětší režijní génius s použitím nejnovější bezchybné filmové technologie či obstojného vizuálního zpracování je nakonec přes veškerou snahu lapen v pasti,protože veškerá paráda je ve výsledku zastíněna opět výše zmiňovanou stupiditou předlohy,která na sebe strhává veškerou pozornost ..)myslím si ,že pokud má porota a lid soudnost,tak zlatá malina letos Edu skutečně nemine..! Mayerová a tvůrci museli být na cracku,jinak si to nedokážu racionálně vysvětlit. Skutečně odrodil Edward ruku v ruce s Jacobem Bellino sprátě,nebo se mi to zdálo..?!
    • Já sice chápu tvůj názor ,ale nechápu proč jsi to tady psala?Taky nechodím na stránky Justina a nepíšu tak ,že je tohle nebo támhle to co psovi upadlo od zadku!!!Tady tím lidi jen možná tak nasereš jestli ti jde o tohle ,tak potom vřele blahopřeji ,protože se pravděpodobně podařilo! *16*
      • nenasere.. jde vidět nulová inteligence... *15* at si pisou co chteji... jsou to možná jen závistiví lidé... co maj problém najit si kluka či slečnu... a vybijí si to tímhle.... takže já se temu jen zasmála... jinak souhlas.... když nejsem fanda nějakého filmu či herce,herečky atd. tak tam nelezu *3*
        • A co už vůbec nechápu je ,proč se koukají na všechny díly i když jsou odpůrci sagy!!!To je naprosto na hlavu uhozené!!!
  • Proměna Belly v upíra http://www.youtube.com/watch?v=pJ61cg-KCS4&feature=youtu.be
    Sama jsem to tam nahrávala.Doufám ,že mi to nesmažou.Komentujte a hlasujte :D
  • aaaa ja tak jacoba miluju!!! ja jsem z neho uplne pryc...:DDD Je lepsi jacob nez nejaký Edward!!!
  • Ahojte, prosím vás nemůžete mi někdo doporučit Rozbřesk v nějaké přijatelné kvalitě ke stáhnutí pokud možno na uloz.to? Nevím, co stáhnout, tak se ptám jestli někdo už nemá nějaké ty zkušenosti.. *3*
    • na isohunt.com ,ale je to přez torrent a v angličtině
  • Protože Nessi je stále napůl upírka a pouze jídlo jí nestačilo a navíc ho i špatně snášela.Proto ta krev.
    • takže i když se narodila je napůl upírka a bude taktéž lovit?
      • Jen si počkej na další díl :D sama se dozvíš....Nebo si přečti knihy.
        • mno právě čekat... *15* s tou knihou je to složitější... vyprodáno... zrovna rozbřesk... a na čtení nemám čas *9* dítko mě nenechá... *15* to ych četla roky.... roky... *15* a musíme přeci o něčem diskutovat *3*
          • Jestli chceš radu tak na uloz.to je předčítaná kniha-právě ta Breaking dawn ,ale mě se nelíbí jak to ta paní či slečna čte...
  • nevíte někdo proč když renesme byla v bell (v děloze) tak proč toužila po krvi... když (jak edward říkal) že je nevinná jak bell... je možný že je to víc rozebráno v knize... já ji boužel nečetla a asi ještě dlouho boužel číst nebudu *13* proto se ptám *3* děkuji *4* *4*
  • IsabellSwanCullen
    Héj lidi, tohle to diskuze k hrozně úžasnýmu filmu a vy se tady hádáte kvůli takovejm kravinám?????!!!!!
    A jinak, ty lidi, který viděli jenom filmy a hádají se tu i s těma, který si to přečetli, o knižních "detailech",jako že nás přesvědčujete o věcech, který jste možná pochopili z filmu, to není normální *3*
    takže doporučuju si ty knížky sakra už přečíst:)
    • od toho diskuze jsou *15* ale na druhou stranu mně příjde taky , že se tu řeší blbost (občas) ale když by si to každý přečet a veděl vše.. tak by diskuze vůbec nemusela být což je škoda.... takže já jsem pro že né všici to četli a koukali jen na filmíky... né každý má ten čas číst.... já ho třeba nemám... sice teď se chystám na knihy,že si je koupím (až budou v knih kupectví) ale jestli je budu mít čas přečíst netušim... *15* a jak jinak než zjistit věci kter nebyli v filmu,než v diskuzi *3*
  • Není to pravda ? a tobě by zas mohlo být jedno co říkame my Káťo !
    • me to jedno je,co tady rikate!!! ale stojim si za svym tim,ze tady rikate nesmysly,jako,ze ho tu spinime. A vubec vam nedoslo,ze ho tu spinite u vy *10* takze tu nas obvinovat nemusite!!
  • mě se stašně líbilo jak se na konci začala přeměňovat !!!! jak vynula ten hrudnik .... vlasy, pleť ..... Můžu se na to koukat pořád dokola a dokola !!!! *14* *14* *14*
    • ten hrudník byl drsnej... ale moc strašidelnej *8* ale ty vlasy to se mi taky líbilo... *4* ale jen by mě zajímalo proč se začala měnit a otevřela oči až po takové době *13* že by byla nějak omámená tim morfiem *8* ???
      • Podle mě to určitě bylo tím morfinem. V knížce to aspoň tak bylo. Dali jí ho hodně, aby při proměně (která trvá 3 dny) tolik netrpěla. Samozřejmě vnitřně trpěla jak prase, ale jak byla oblblá, tak navenek vypadala klidně.
        • já myslela,že ji to morfium dávali skrz císařský řez že ji dělali.... já teda tu knihu necetla... chystám se na to,ale v knihkupectví je vyprodáno :-( právě mě mrzí že tam do filmu nedali víc detajlů... mě přišlo že jak se měnila tak vnitřně že to bylo takové všeljaké že to vypadalo že trpí a pak že se jí promítaj krásné chvilky... ani sem nevěděla že to trvá tři dny sem z jedničky (stmívání jak ju kousl) myselela že to trvá cca 5 pěnit... zjišťuju drsný nedostatky,ale možná tím že sem to nečetla :-(
          • Určitě stojí za to si knížky přečíst. Samozřejmě je v nich spousty detailů, které z filmů nepochopíš, ale hlavně mě přijdou romantičtější a ta láska mezi Edwardem a Bellou je tam úžasně a líp napsaná *3*
            Já si právě myslím (teda nejsem si jistá), že Bella přesvědčila Carslisla, že když jí tenkrát James kousl v prvním díle do ruky a on jí dal morfium, že ten žár a bolest z kousnutí tolik nevnímala. Proto jí teď dali toho morfinu hodně, aby jí úplně otupily a ona tolik netrpěla. I když (jak jsem psala předtím) vnitřně trpěla jak prase.
  • Ano přesně tak špíní ho tu !!! nechápu je *16*
    • jzs..co to tady zase melete! To vam muze byt jedn,co tady riame ne? a nemusite tady rikat,ze ho spinime,coz vubec neni pravda!! *16* *16*
      • Ty zdřejmě nachápeš vůbec o co mi jde!!!Všechny tu píšete jak je sexy a jak má krásnou postavu atd....já vám to neberu ,protože je to samozřejmě pravda ,ale nikdo nenapíše jak je vytrvalý ,jak bojuje za to co opravdu chce a jak Bellu dokáže opravdu ochránit a nijak ji nikdy neohrozil.
        Mimochodej proč vy by jste si tu mohly psát co chcete a já ne???Já si za svojim názorem budu stát!!! *16*
        • nikdo ti nerika,ze tu nemuzes psat co chces a taky ti nikdo nerika,at si za svym nazorem nestojis. Nam je to celkem jedno a tobe by to mohlo byt taky jedno,ze tu piseme,ze je sexy atd. to je nase vec!! Ty si klidne mysli,ze je takovy atd.ale my si zase myslime ze je to. Sak my ho taky mame radi kvuli tomu,jaky je,co vydrzi atd. Tak nwm o co vam porad jde!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší