Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím ja vy ,ale já mám Jacoba ráda hlavně ,kvůli jeho osobnosti a povaze a nejen kvůli jeho vzhledu!!!Docela mě štvě že tu na něj všichni pějete ody ,jen kvůli tomu jak vypadá ! *16*
    • souhlasím.... já ho beru taky jako bezva herce.... a néé že bych po něm slintala *15* pěknej to jeee... ale na mě moc maldej.... takže né všici tu jsou děti *3*
      • souhlas *3*
    • No nedokážete ho opravdu ocenit...No jo ,když jste skoro všechny děti.
      • a ty ho snad ocenit umis? No nemyslim si *10*
  • A vím, že nejste trubky a umíte číst
  • Vejinko nezlob se na mě ae ja jenom, že se tady pořád dohadujete kolik mu je a není let tak sem vám to tady napsala *1* ať jste v klidu nic proti *15*
    • mno pokud já vím tak se řešil věk jackoba... a nééé pravý věk herce *3*
      • Ano ale já jsem napsala oboje. Ty si myslíš že to byla ironie ? Ostatní to tu neřeší jenom ty a každý má právo napsat co si o tom myslí jenomže ty mu tu radost pokazíš já jsem tu například napsala že se mi líbí Jacob a ty si hned začala že nám to nikdo nebere a že kdyby byl s Bellou tak není Remeese atd a nemusely by být jen 2 knihy ale ty 4 jinak napsané a film jinak natočený ale to ty snad víš tak si to pořádně urovnej a uvědom si že nám kazíš radost vyjádřit pocit z toho filmu snad jsem ti to řekla dost jasně *1*
        • tady nejde o to že se vám líbí.. ale o to že je to tu napsaný jak pro debili A MIMOCHODEM... každýho je věc kdo se mu líbí a nevyjadřuje to slovy a mimochodem... jako by se všem měl líbit ten jeden a tentýž herec,proto vám to nikdo nebere,že se vám líbí.Odemně to byla ironie,že nebýt tebe tak nevíme skutečný věk herce *1* od toho jsou osobnosti kde se to dá s větší pravděpodobnosti zjistit *15*
  • Jacob(Taylor Lautner)má ve filmu 16 ale doopravdy má 19 a nemaj jen jednu herečku v 1.části rozbřesku je to malá holka ale v 2.části je už dospělá a podle knihy se do Remeese zamiluje a ve filmu se to dozvíme až za nějakou dobu *4* .... a mimochodem Jacob je k sežrání je to nejhezčí herec, kterého jsem kdy viděla a všechny 3 díly jsem viděla asi tak 10krát a pořád mě to baví a mrzí mě že mu to s Bellou nevišlo *9*
    • A MIMOCHODEM však vám to nikdo nebere,že je k sežrání... a když by mu to s Bell vyšlo tak by nebyla Renesme *3* a místo čtyř knih by byli třeba jen dvě *9* a děkujem bez tebe by sme vážně nevěděli kolik mu je ve skutečnosti *15*
      • Jo to je fakt,ze by byly jenom dve. Sak my nerikame,ze nam ho nekdo bere.. *3* a kdyz se treba podivas na neho tady na osobnostech,tak zjistis kolik je mu let. *3*
        • to byla ironie kolik mu je let... to by napadlo každého se na to kouknout od toho osobnosti jsou *1*
          • jn.. *3*
    • Jo souhlasim,že Jacob je k sežrání a nejhezčí,nejsladší herec,jakeho jsem kdy videla *14* *15*
  • ahojte nevíte náhodou kdo hraje irinu,kate a tanyu nikde to nemůžu najít předem děkuju
    • Irina: Maggie Grace
      Kate: Casey LaBow
      Tanya: MyAnna Buring

      Snad jsem je nepopletla *3*
      • děkuju moc
  • Otisknout se může jenom jednou a on je právě do toho mimča, proto ho to táhne k Belle, ale po narození, už ho k Belle nic netáhne a už se věnuje jenom svojí životní lásce.. Škoda, že nečtete i knížky, v těch to všechno je a musím říct, že je to v knížkách mnohem lepší než ve filmu :)
    • Souhlas *3*
  • Nevim co tady meles ty Jano. Proste,kazdy ma pravo se tady vyjadrit. A jestli se ti to nelibi,tak si jdi. Podivej kazda ma svůj vkuz. napřiklad me se taky hodne libi jacob a dokonce nektere podle toho jak to tady z ni,tak je i miluji a oni za to nemuzou,jo uznavam,ze je sladkej a taky bych ho chtela a chtela bych,aby to s renesmee nemyslel vazne,ale co uz..je to jenom film. Je to sice pro nektere nechutne,kdyz vidi v tom filmu,ze se (mozna) zamiluje do renesmee. Já taky někde četla,že jacob to nechtel,ale musi podle pravidel..nic s tim nenadela. Ale renesmee ho bude milovat driv a ona ho k tomu primeje. Ale popravde je to jenom film..Holky tedka je ve zkutecnosti Taylor ( jacob) volny..tak nebudte smutne *3*
    • já naprosto souhlasím.. každý ať se vyjádří jak chce.. je to jeho názor... škoda že je na mě tak mladej *15* já jsem jen fanda že se mi to líbí a je to něco jiného než klasické romantické filmy... právě já jsem pro ať se do ni zamiluje... když nemoh mít bellu tak jak jinak než její dceru *14*
      • jo..na me je zase o neco starsi.. Proto mi tak trochu vadi,ze se zamiluje do renesmee,ale je to jenom film :)
  • čau ...jste v teamu Jacob nebo Edward???A proč?
    • Edward. ♥
      Proč? Skvělá postava, kterou hraje ještě lepší herec a jek sežrání, naprosto nádhernej! *14*
    • IsabellSwanCullen
      Team Edward forever:DDDD Ale víc než Edwarda mám radši Roba:D podle mě je vtipnej, krásnej a na tu roli se perfektně hodí stejně tak jako ke Kristen. Nepopírám, že Taylor není krásnej, ale mě se víc líbí Rob asi proto, že už to není takový ten puberťák:DD navíc jsem děsnej blázen do upírů *1*
    • Samozřejmě ve vítězném teamu EDWARD !!! *1* *1* *1* Proč? Protože s Bellou se k sobě hodí mnohem mnohem víc (mají mezi sebou opravdu unikátně zajímavou chemii) a protože upíry miuju a Rob je ve své roli extra k sežrání!!! Co na tom, že nepřekypuje svalama, jeho osobní kouzlo je prostě *14* *14* *14* *3*
    • V teamu Jacoba. Proc to nevim,mozna proto,ze je sladkej a moc se mi libi *3*
  • ej jak muzete vedet,ze se jacob do nesee za miluje..To máte podle knižek? on to stejne nechce. A navic podle ukazej ji bude jenom chranit a nikde tam neni,ze ji miluje. A navic stejne knizky jsou jine..
    • IsabellSwanCullen
      Ano to máme z knížek *3* když se někdo otiskne, tak se stane tím, koho ta daná osoba nejvíc potřebuje a jestliže se do něj Nessie zamiluje, jakože zamiluje :D, tak se stane jejím klukem *3*, když to řeknu takhle *4*
    • Ano máme to podle knížek a věř mi, že to tak bude. A že to nechce? To on už teď neovlivní. Otiskl se do ní, tím se všechno mění. Stala se najednou jedinou na celém světě, on už se nikdy do nikoho jiného nezamiluje. A na základě kterých ukázek to tvrdíš? Ty už jsi viděla nějaké ukázky? To bych se divila. Máš pravdu v tom, že teď ji bude ochranovat, jelikož je miminko, ale až vyroste, zamilují se a budou spolu *3*
      • Tak se klidne div,ale ja ukazky videla..teda aspon kousek..
        • já teda nechci dělat nějaký fám.. určitě je to poskládané z různých filmů,ale možná něco na tom bude http://www.youtube.com/watch?v=pN2JOviWYl0&feature=related takže souhlasím že se dá nějaká ta ukázka sehnat sice malinká... ale třeba dá
          • Nezlob se, ale opravdu nedá. Všechny ty videa jsou jen fanmade. Musím ale říct, že jsou opravdu hodně dobře udělané, jen bohužel né oficiální *3* Myslím, že Summit si bude materiál hodně dobře hlídat a až bude něco chtít vypustit do světa, tak se to dozvíš, ale opravdu ještě nikde žádný oficiální videa ze druhé části nenajdeš, je mi líto *3*
          • Sice fan made ,ale dobře udělaný!Scény s Bellou a Edwardem jsou z předchozích filmů a s Renesmee nejspíše z nějakého úplně jiného filmu.
        • Promiň ale opravdu jsi nemohla vidět ofiko videa, jelikož ještě nic nevypustili. Takže jsi mohla vidět jen fanmade videa vytvořená lidmi *3*
        • To jsou nějaké fan made trailery!(tz. ukázky poskládáné ze stmívání,nový měsíc, a zatmění)
  • ej,ale ja jsem cetla a on to i rikal jacob,ze se do ni nechtel otisknou a ze to nechce,ale musi to udelat,protoze maji svoje pravidla. Ale stejne je to zvlastní,protoze jak se muze do ni zamilovat,kdyz je jeste mala a herecku tam maji jen tu jednu,ktere je pry 10 nebo 11,tak se do ni,ale zamilovat nemuze a dalsi dily uz nepokracuji,tak bude porad mala,tak se do ni zamilovat nemuze...On stejne nechce..
    • já to teda nečetla jen rozbřesk,ale jen tak matně a to spíš až co by mohlo být v druhé části... ale je to divné že se otiskl na tak malé mimčo *7* možná aby ji hlavně chránil tekžko říct....
      • Lidi nezlobte se, ale co to tady některé z Vás melete?
        1) Jacob se může otisknout pouze a jen jednou, nikoliv víckrát
        2) Ta dotyčná se pro něj stane celým světem. Žije jen pro ni, nikdo jiný ho nezajímá, ochraňuje ji, je pro ni přítelem.
        3) Renesmé je sice miminko, ale vyroste do věku 18 let, pak se její růst zastaví a budou spolu s Jacobem víc jak přátelé - milenci, manželé
        4) A co, že je Renesmé miminko. Dyť Quil (nebo který z nich) se taky otiskl do malé holčičky (na její jméno si teď opravdu nevzpomenu)

        Takže se s tím prostě smiřte. Jacob se otiskl do Nessie, i když je to miminko. Ona je pro něj jediná na světě, bude ji chránit, budou spolu a budou se milovat *3*
        • a proč teda Leah Clearwater která se otiskla do Sama a ten se otiskl do Emili,tak říkala něco ve stylu , že čeká až někoho potká a otiskne se... z toho sem já usoudila , že můžou vícekrát... pokud potkaj toho pravého,pravou... takže jackob zůstane stále 17tiletý a počká na renesme až ji bude 18? jinak jsem pro atˇ jackob má svou milou... a jan jinak než dceru od belly *15*
          • Přesně jak píše Tereza, Leah je do Sama jen zamilovaná né otisknutá, proto tak touží po otisknutí *3*
            Jo jo, Jacob by měl nadále zůstat 17tiletý, počká si na Renesme a pak budou spolu až navěky *2*
            • Tereza: No vidíš ještě ke všemu jen 16 *15* *15* *15*
            • Je mu jen 16 a stárne ,ale velmi pomalu...Přečtěte si knihu znova *15*
            • to je divný,že se sekne na 17letech,ale u vlků je asi vše možné *15* já mám furt za to že v zatmění to jackob vysvětluje že se leah otisknula na sama... *4* ale je možný že sem to tak jen pochopila... *15*
          • Tak si to přečtěte. a máte to vyřešený, i film dost ukazuje co se děje....
          • Leah není do Sama otisknutá ,ale jen zamilovaná...proto se chce otisknou ať na něj zapomene!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší