Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už by mohli dát ukázky na 2část :-)
  • Jacob se nesmi do renesmee zamilovat. Protoze me se strasne moc libi a ja to neunesu jestli se do ni zamiluje. Nesmi,proste nesmi. Uz tak jsem smutna z toho,ze se do ni otisknul..ne to ne,to vsechno pokazi..nesmi se do ni zamilovat ona klidne,ale on ji bude jenom chranit..nesmi se proste do ni zamilovat
    • Vzpamatu se!!!Je to jen film (kniha) a Jacob je (bohužel)jen fiktivní postava.
  • Může se někdo otisknout klidne dvakrat, trikrat? no vlastne poprve byla bella a ted je ta.. a muze se teda otisknou i po treti?
    • otisknout se může asi vícekrát co jsem pochopila když to řešil jackob s leah... ale otiskl se jen jednou do renesme.. do belly se neotiskl...
      • Otisknout se může pouze a jen jednou *3*
  • ahojky chtěla jsem se zeptat,jak se muze jacob zamilovat do renesmee,kdyz je jeste mala a navic herečku maji jenom jednu na ni a te je 10,tak to myslim,ze je to divne,že se do ni zamiluje...
  • Ahoj chci se zeptat říká se že bude i 5 Tak jestli je to pravda ? :)
    Dík za odpověd zatím.
    • A ještě nevíš jak se jmenuje ta písnička u tý svatby jak začne hrát při tom polibku ?
      • ne to fakt nevím vím jen tu jak jdou potom po těch schodech ale ta tam hraje jenom chvilku zkus si najít seznam soundacu tam to určitě bude *1*
        • Našla jsem jí :D http://www.youtube.com/watch?v=r7qEwT5L_zY
    • Dík no tak zase jen náký keci :)
    • pokud máš namysi druhou čast čtverky tak ta bude ale ta je poslední teda aspon v kižní podobě
  • Ahoj prosím vás nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička u tý svatby Dík :P
    • Prosíím♥
  • chci se jenom zeptat. co znamena to otisknutí? ze se jacob do renesmee zamiluje a bude ji i chranit a nebo bude porad milovat bellu a bude chranit jenom renesmee?
    • AHOJ otisknout znamená že se doní zamiluje a vživotě nebude chtít nkoho jinýho a dokud nebude větší tak ji bude ochranovat pokud jsi nevida předchozí díli tak v zatmění je to vysvětlen
  • v traileru byla jedna chvíle, jak Edward odhodí Jacoba na zeď, ale ve filmu, který jsem stáhla z netu tohle nebylo, je to tím, že je ten film na netu o něco kratší než ve skutečnosti, nebo to tam fakt nebylo? protože celkový film má mít 111 minut ale na netu je maximálně 106 minut, díky za odpověď :-)
    • ahoj vím co myslíš taky sem ten traile viděla a ani ve film na kterým sem byla v kině to nebylo takže to tím asi nebude :) *2*
  • your-darling
    ahoj, vím že to sem nepatří, ale mohl by jste mi někdo hlásnout tady:
    http://vanocni.datart.cz/michaela-nohelova-si-preje-ultrabook-asus
    předem děkuju a pardón za odkaz :)
  • Ahoj , prosim nevi nekdo jak se jmenuje ta melodie kdyz jel Edward s Bellou na líbánky tím autem? prosim kdo vi o odpoved..dekuju
    • Hele tak jsem pátrala a název by možná mohl být "A NOVA VIDA" od Cartera Burwella *3* Teda doufám, že je to ta, kterou myslíš *3* Jinak score soundtrack by měl vyjít 13.12. *3*
      • jojo, to je ona =) děkuju moc! :)
    • Vím, kterou myslíš, ale název teď nevím. Určitě ale bude na "score soundtracku", takže počítám, že je od Cartera Burwella *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší