Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju.. *14* *14* *14* Nejúžasnější nejdokonalejší no prostě bombááá filmeček než bude 2 část tak to asi umřu *1* *1* *9* *9* *13* *13* *14* *14* *14*
  • myslim ti rozbřesk part 2,co Jacob a Nessi to mě zajímá nejvic
  • lidi prosím řekněte mi stručně jak to bude pokračovat
    • v druhé části pue o život renesmé protože voturiovi si budou myslet že je to upíří dítě a to jepřísně zakázáno culenovi budou shánět svědky kteří by e přesvědčil o tom co je renesé zač ale možu tě ujistit že to dobře dopadne zkus přešíst knížku já ji mm přečteou aspon 3 každý díl a čte se to fakt samo
  • konečně jsem to viděla! nejlepší film i s titulkama!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • S cz dabingem to asi ještě nějákou dobu nebude, byla jsem na premiéře a byli jen cz titulky a i s nima je to obtížní sehnat. Ale rozhodně se na film podívejte, je to nádherný- vtipný, romantický a dramatický. Moc doporučuju. *14* *5* *2* *15* *3* *1* !!!!!!!!!!!!!!!!
  • aoj, newímte za jk douho bude ke stazeni.. asi na ulozto :DD.. film i s dabingem ? :)
  • Nevíte někdo, kdy to bude ke stažení v dobré kvalitě (né z kina)?
  • By mě zajímalo co bude v tom dalším díle jak se to bude vyvíjet? Nevíte?
    • No pokud jsi nečetla knihu, tak doporučuji si ji přečíst je tam spousta detailů, které ve filmu vynechali. Ale pokud bys chtěla opravdu vědět co všechno se stane v dalším díle(tedy alspoň podle knihy) tak mi napiš do e-mailu katy83@seznam.cz ať ostatním nekazíme radost a překvapení! =P
  • opravdu skvělej film!!
  • Nevíte, kdy bude v kině 1. část Rozbřesku s českým dabingem?! Někde na netu jsem četla, že to bude 26.11. ale na internet přidává, každý magor, tak nevím, no... *7*
    • V kině nevím, ale na DVD by to mělo být v lednu 2012. Někde jsem četla začátkem,ale viděla jsem i 31.1.2012. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit