Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bylo to užasnýý,šla bych na to klidně 100krát *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • až bude jacob s esme. tak on nestarne?
    • Pokud si dobře vzpomínám, když se přemněňují na vlka, nestárnou. Když by se ale přestal přeměňovat, tak zestárne. *4* Jen doufám, že si to pamatuji dobře. *3*
      • lenkaschs
        neboj pamatuješ:)))))
  • já jsem měla lístky ale dostala jsem zaracha. takže na 1.část šla máma místo mě a nechce mi nic říct co tam bylo. mohli byste mi říct o čem to bylo a jestli bella zemře? děkuju
    • lenkaschs
      http://www.youtube.com/user/LenkaTalaskova?feature=mhsn
      zkus zadat tohle v mých oblíbených videích jsou najdeš i scénky např. Bellu jak zjistuje ze je tehotna atd no jestli zemře když se Renesmee narodí tak jeste zije ale pak ji Edward zacina ztraácet tak ji vrazi jed do srdce a zacne ji masirovat srdce a lizat jazykem rány a ona se uvnitř začína měnit v upira s jeji srdce pak freneticky buší, takze si myslim zeuplne nezemre nebo jen na chvili oni ji pak nahodili s -jacobem masazi jinak by ji uz neslo promenit , jo a konci to tim ze Bella otevira cervene oci
  • Ahojky, ví někdo, kdy určitě bude díl ke stáhnutí na netu? jakákoliv kvalita
    • lenkaschs
      příští týden :))) *3*
      • Příští týden???!!! *15* To je super. já jsem myslela, že tak za měsíc se to objeví na netu *1* *1* *1*
        • Nee.. Vždycky .. všechny filmy bývají týden po produkci filmu v kině na netu.. :)) Máme se na co těšit.. :)
      • tak brzo? *8* tak to je supéééér! *14* *3* *15* *1* *5* *4* já sem do kina bohužel nemohla *9* *13* *10* tak se šíleně těšim až to uvidim! a každej den koukám na youtube na videa a už jsem na tom závislá připadám si jak fe´tačka ! *3* *15*
  • lenkaschs
    ahoj po dlouhé odmlce jsem zase dýl u mamči na netu a nejen na skok:D A TAKY SE MUSÍM PŘIPOJIT- JÁ BYLA NA ROZBŘESKU VE STŘEDU O PULNOCI NO A PROSTĚ BEST OF THE YEAR ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ VÝKONY JAKO VŽDY akorát ted zase rok čekání , ovšem v dubnu bude nejvyšší kvalita stahnutí takže juhů žhavit compa
    NO A JAK JSME SI VŠICHNI MYSLELI - ROZBŘESK VTRHNUL DO KIN A JDOU NAHORU V ŽEBŘÍČKU
    • Vůbec se nedivím, že je navrcholu žebříčku.. Já na tom byla ve čtvrtek 17.11 a tyjo.. chci to vidět znovu.. Chci už 2. část.. :D Bylo to prostě užasny.. :) Miluju ten Film.. *14*
  • včera jsem na tom byla v kině a strašně se těšim na druhou část škoda že je až příští rok :(
  • Dneska jsem na tom byla v kině, opravdu nádhera a hlavně Taylor Lautner *14* Celkem jsem se i zasmála... Prostě super!
    • No je pravda, že tam byla spousta scének na zasmání.. Prej na líbánkách, hned jak přijeli.. Prej dej mi pár minut na zlidštění.. DObře, ale ať vám to netrvá moc dlouho Mrs. Cullenová.. :D A začala si čistit zuby, holit nohy.. :D Moc toto... Nebo jak si prohlížela to oblečení co jí nabalila Alice.. :D Jak samy ty košilky a ona..(bella) nebuď srab.. :D :D a jak pak po tom až kousek dál přišla v černé košilce a Edward se zahrabal do peřiny! :D Jo.. to bylo.. Nebo prej .. Můžou upíři utrpět šok?? :D Taky dobry.. :D *1* *14*
  • vrtulka
    Lidi já nemám slov. Právě jsem se vrátila z kina a to bylo tak naprosto, naprosto úžasný *14* *14* *14* Celou dobu jsem se přitrouble usmívala a měla i slzy v očích. Ten konec, jak se Belle promítá život s Edwardem, nádherný *14* Ten celý rok na druhý díl asi nevydržím. To se zbohním *9* Určitě na to půjdu ještě jednou *3*
  • Včera jsem byl na tom v kině a jediný, co teda můžu říct je to, že
    Jsem se celou dobu nudil, film o ničem, žádná akce a děsně trapnej
    scénář. Vážně mně ten film zklamal, čekal jsem od něj víc.
    Knížku jsem nečetl ale určitě je lepší
  • Byla jsem na tom včera v kině a bylo to nádherné. Fakt se jim to moc povedlo. A ta část, kdy se Jacob otiskne do Renesme, je moc hezká. Prostě úžasný film. Jen taky nevím, jak vydržím čekat rok na 2.část :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit