Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo se těší na Rozbřesk jako jáá... *14* *4* *4* *15* *15*
  • delinda
    Kdy je světová premiéra? *4*
  • štvemě to du na tto ale je to z titulkama *16*
    • to je na tom to nejhezčí, že slyšíš, jak Edward říka.. I Edward Cullen, take you Bella Swan... Fakt je to uplně něco jinyho, než když je to s dubingem.. dodá to tomu filmu to správny kouzlo.. to se prostě nedá vubec srovnávat.. *3*
  • Já jdu už 17.11. do CineStaru do pardubic skoukla jsem snad všechny trilery a mocinky se těším *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • selly-libu
    joo ... jdu na Rozbřesk 18.11. tešííím se ako sviněě ....konečně...=)) a není to od 18 let ale od 12 ...=DD A hraje tam Taylor Lautner *14* *14* jaaj to bude moc =) *14* *14*
  • sims120
    ahoj. půjdete někdo do frýdku-místku v kině vlast? jestli jo tak napište. děkujííí *14*
  • Zuzzanka.k
    Lidičky 17 listopad se blíží - těšíte se???? Já hrozně *5*
  • Ahoj! Neví někdo z vás náhodou, kdy má být 1. část Rozbřesk v kině? Děkuji předem za odpověď. *4*
    • 17.listopadu
  • Kdo miluje Jacoba tak moc jako já? Protože já ho nenávidím! *16* TEAM EDWARD! *5*
    • your-darling
      to bysme si rozumněly... skoro celá moje třída ho má ráda (myslím Jacoba) a je to fakt děs ... :D :D
  • Nevíte někdo, od kolikati roků to bude přístupné? Je mi 12 a knížku jsem si četla. Nic "hroznýho" tam nebylo, ale film prý nebude tak úplně podle knižní předlohy, tak nevím. Děkuji za odpověď. *2*
    • od 12 *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit