Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mili99
    Jde někdo do Ostravy? *4* *15*
    • Zuzzanka.k
      Jasnačka, Jsem z Ostravy a už se nemůžu dočkat. *5* *5* *5*
    • your-darling
      to je dáááleko... :)
      do Českých Budějovic někdo nejde?? :))
  • Jde někdo do Ostravy? *3*
  • marci132
    Tak jsem se podívala na trailer a musím říct wow *15*.Bellu udělali fakt moc dobře fakt vypadá jako by to dítě z ní tu krev pilo až jsem tomu normálně uvěřila *15* už se na to nemůžu dočkat nemůžu uvěřit že to je už necelý měsíc :))jenom nevím jestli budu moct jét do kina :/ nemám skym moje kamarádky na tohle zrovna nejsou :D *1* ale fakt čumim s otevřenou pusou :D jo ale nelíbilo se mi jak Stefan byl úplně bílu na tý svatbě to asi trochu přehnali s makeupem nebo co mu to dali na obličej :D jinam mě ten trailer zaujal :D a moc se na to tešim zase mě to vychtlo víc než TVD :D
    • your-darling
      on je tam Stefan, nebo to byl jen překlep?? :)
      • baffy.4
        kde??? nerikej ze v tom stefan fakt hraje???
  • rapidash
    čusík lidi, pojedete někdo na tento díl do Cinestar Hradec Králové? *3*
    • marci132
      já asi jo *3*
      • rapidash
        tak to by jsme se tam mohly sejít, pujdem určo do první řady :D
  • patricie13
    AHojky já Stmívání Nový Měsíc Zatmění a ROzbřesk je moje všechno miluju Edwarda Bellu ale hlavně Jacoba *14* *14*
  • delinda
    prosím vás...jak se to vlastně vyřeší s tím,že RENESMÉ tak rychle roste? *4*
    • lucik188p
      no ja to chapu tak že stim nic nedelali ona proste dospjeje richle do 17let pak přestane starnout a uš bude na vjeki veku 17cti leta
      • your-darling
        jo no a mám pocit, že pro normální lidi by měla někdy v budoucnu být spíš jako další adoptovaná dcera Cullenových, ale teď nevím jestli sem to četla ve fanouškovské tvorbě nebo v normálních zdrojích :))
  • your-darling
    holky ,našla sem dlouhý video z části Rozbřesku... na fcb napište STMÍVÁNÍ a tam někde na zdi je 2. scéna z Rozbřesku nebo tak... je to sice španělky, ale stojí to za to...
    záběry z ostrova Esmé... :D bomba... *14* *14*
  • Youu supéér---> náš Rob už je na 7.místě... *1* *14* *1* *15* *5* ...vsadím se, že až bude BD v kině dostane se ještě výš... *14* *14* *14*
  • rapidash
    Tak toto rozhodně je nádhera, stají za to si to poslechnout,škoda že se to v rozbřesku neobjeví.
    http://team-twilight.com/20111004/fan-art-feature-robert-peeters/ *4*
    • Zuzzanka.k
      Je to nádhera *5*
  • marcelililinka
    Taky už nevydržíte čekat až to bude v kině...já jenom pořád koukam na trailery a brečim kvůli tomu, že to ještě nebylo ani v kine v USA. Fakt už z toho čekání asi umřu :( ! Miluju Stmívání nade všecko!!
    • lenkaschs
      mluwíš mi z duše *14* *14* *14*
    • your-darling
      já nechápu proč se na ten film čeká tak dlouho... u těch předchozích to bylo maximální třičtvrtě roku a tady je to rok a půl a na další film další rok... :(
      je to docela trapný... *16* *16*
      ze začátku sem to brala jako čas na natáčení, ale už to mají natočený dávno a mě to čekání začíná vytáčet... *15*
      • rapidash
        To nejsi sama, uplně zuřím, však to mají už pul roku natočené ne? Nevím co tim docílí, chtěj přijít o fandy nebo co, natahujou to a jestli to nebude stát za to že to rozdělili na dva díly tak se jim na to lidi vyprdnou! Jinak nepojedete někdo na to do CineStar v Hradci Králové? 6e by jsme udělaly tlupu *3*
        • your-darling
          Hradec mám dost daleko... :D já jdu do Budějek... :D
          ale podle mě je dobře, že to rozdělili, protože v jednom dílu by to stálo za prd... :D
          ale prodlužovat to nemuseli... :D *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit