Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska jsem na tom byla v kině........ úplně jsem se do toho filmu zamilovala :) moje ségra nemá ráda Twilight ságu, ale já jsem ji přemluvila, aby šla se mnou a říkala, že to byl úplně krásnej film......... šla bych na to ještě milionkrát...... jenom je škoda, že druhá část bude až za rok... nwm jak to vydržim :) :) :***--
  • your-darling
    jsem teď zoufalej člověk, nevíte někdo kdy nejdřív je to možný stáhnout??
    I kdyby bez titulků i v hrozný kvalitě, je to jedno... hlavně nějak *13* *13*
    • Ahojky vím příští týden to bude na netu i s titulkama :o)
      • rapidash
        Tak sem dejte pak odkaz at si to mužu také stáhnout, za chvilku jdu tak se nemužu dočkat *14* *14* *14*
  • rapidash
    Ježiši holky, vy mi dáváte!!! já ještě dnes noční a zítra jdu taky, koukám že to bude stát za to!!! Uplně vám závidím že už jste to viděli *15*
    • your-darling
      a já nemůžu ani na jednu :(
  • Dneska jsem bzla na poremiéře *14* bylo to skvělé prostě bomba!!! Moc se mi to líbílo a stáhnu si to !!
  • Čím skončí ta první část? Nečetla jsem knihu, ale musím to vědět . Díky
    • Skončí to tím že ona porodí to dítě a za ona chvíly zemře.Oni jí píchnou Edwardův jed ale ten bohužel nepomůže,ale on jí pak začne kousat po celém těle.Po nějaké dobé se tam bude ukazovat jak tam ten jed po celém těle roztéka a obnovuje všechno co v ní je.A nakonec otevře oči a tak to skončí.
      • IsabellSwanCullen
        Hrozně otevřenej konec.... jak to mám vydržet než bude 2. část???!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • sakra až za rok to se zatim ukoušu ale 1 čast byla nej
    *14* *14*
  • IsabellSwanCullen
    Před chvílí jsem se vrátila z kina a........... nemám co říct:D Nádhera nebo úžasný a dokonalý fakt nevim:) škoda že neni víc peněz že bych šla ještě jednou:D
    Rob sladkej jako vždycky...(hlavně na líbánkách:) *14*
    Kristen překrásná... *3*
    Musim uznat že i Taylor:D *1*
    Spoustu vtipů:D... *1*
    Doufám že to bude brzo někde na netu ke stáhnutí
    Tak AŽ ZA ROK druhá část:( :D *13* *9* *14*
  • Právě jsme se vrátila z kina a musím říct, nemá to chybu je to megální, úplně super a ukončneí stálo za to, nemůžu se dočkat dokončení..:-)
    • latyka
      já přišla taky nadšená *14* kdy má být premiera dojky?Až za rok?
      • Newíte kdy to bude na netu? :D
      • baffy.4
        nekde jsem cetla ze v cervnu ;).....jinak tendle dil byl naprosto uzasnej!!! a to zakonceni nemelo chybu!!! uz aby byla 2 cast!!! ♥♥♥
        • IsabellSwanCullen
          bylo by super kdyby byla 2. část už v červnu
          ten otevřenej konec:D zabít!!!:)))
  • Omg Supeeer zítra aaa jaka to doba těšila sem se na to už od letních prázdnin a ještě dyl a zítra se konečně dočkáám áááá miluju twilight sagu♥♥♥♥♥♥
  • baffy.4
    zitra to vypukne!!!! hura!!!! uz at je zitrejsi pulnoc!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit