Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delinda
    Ahoj kdy a kde bude Breaking turné??? *4*
  • your-darling
    našla jsem nějaký "nový" fotky... jsou vytažený z traileru, ale hodně mě vyndalo, jak Kristen namalovali... :) Vypadá vážně "hrozně"... *2*
    • rapidash
      Kde Kde kde??? *14*
  • lenkaschs
    prosím vás nevíte někdo kde bych mohla stahnout teen choice awards 2011 ? Na ulož to to už není. předem díky za odpověď *5*
    • your-darling
      taky sem to hledala, ale asi ne moc dobře... :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=95mS3ov0b6M&feature=topvideos_entertainment
    nový trailer!!!!! To mi připomnělo, jak hrozně se na film těším *14*
    • your-darling
      když mi o něm kámoška řekla, tak sem k ní na pokoj běžela tak rychle jako nikdy... :D je to skvělej trailer a nechápu jak sem mohla vydržel čekat do ted, natož ještě do listopadu... :D *14* *14* *14* *14*
  • Fakt nádhera jak knížky tak i filmy, ale já osobně myslim, že knížky jsou lepší, protože je to v nich líp udělaný.Už je čtu po několikátý a pořád jsem v nich začtená i když je znam prakticky nazpaměť:D :D
    • Tak nějak to mám taky. *1* Nejvíc se mi líbí stmívání knížka *4* už jsem jí četla asi víckrát než 15x a znám je taky všechny nazpaměť,ale stejně je čtu pořád, jako by to bylo poprvý *1* *1* Táta si ze mě kvůli tomu dělá furt pr*** *1* *1* . Hlavně "no jo zase netopýr Éda" a to bejvaj i horší *1* *1* *1*
  • nic proti ale třeba ty knížky někdo nemá
    • no existujou takový budovy, kde se knížky pujčujou - myslim, že se jim říká knihovna. Taky je nemam.
      • your-darling
        já myslím, že neni nic špatnýho na tom, když se někdo zeptá... třeba to nechce číst... tak proč se nezeptat?? :)
        • tak ať si počkaj na film, jsou tu i lidi, co se chtějí nechat překvapit, ale různý názory je zajímají. A to že si tu omylem přečtou celý děj, tak už nemusí ani do kina. V dnešní době interntu se dá najít nějakej výtah děje, kterej je přečtenej za dvě minuty. Pokud ale někdo neumí číst, tak to se pak nedivim, že se musí ptát *1*
          • your-darling
            tak to ty lidi taky nemusejí číst celý, když vidí o čem to je... a popravdě, neznám nikoho, kdo vydržel čekat... *4*
    • Sou na internetu *3* *3* *3*
  • Všichni se ptáte na takový debilní otázky přitom by stačilo si přešíst knížku. Nebo lépe všechny. Filmy jsou oproti knížkám slabota.
    • your-darling
      to je fakt. i když někdo nemusí být takový fanda do čtení... ještě před dvěma rokama bych se asi taky ptala... :)
      • lenkaschs
        přesně já se do twilight zakousla až v roce 2010 viděla jsem stmívání a měsíc na to knížky takže jsem pak četla a pak se podívala na další díly , dnes bych neměnila
      • jakmile dočtu knížku, kterů čtu tak spěchám do knihovny si půjčit rozbřesk :D
    • knížky jsou vždycky nejlepší *3* *3* *3* je pravda, že se filmy nevyrovnaj knížkám *4* *4* *4* *4*
  • a jak to, že v prvním díle Stmívání na koci bella krvácela z nohy tolik krve tam bylo a nic to s Jasperem neudělalo, a v Novém Měsíci kapka krve když se řízla o paír a taková reakce, že ji málem zabil ... možná mi něco uniklo *8* *8*
    • your-darling
      no vysvětlený to nebylo, ale já myslim, že v prvním díle byl Jasper tak zaneprázdněnej zabíjením Jamese, že to ani neřešil... :)
      • marcelililinka
        taky si myslim, že to bylo kvůli Jamesovi...a btw neni v knížce napsaný, že Emett s Jasperem se museli rychle ztratit? Nebo možná ne, já nevim, četla sem to jen dvakrát. *4*
      • možná .... ale mě tp přišlo divný *7* *7* *7* *7*
        • your-darling
          to bylo, ale musíš to prát z tý praktický stránky... moc by toho nenatočily... :D
          • si jo :D *5* *5*
  • čaute ... kdo jste četli tu knížku zemře bella nebo edward v rozbřesku jak budou bojovat s Volturiovými ??? jestli víte tak napište prosím ... díkes ... *4* *4* *4* *3* *3* *3*
    • nezemřou *3* *3* *3*
      • děkuju *4* *4* *4*
        • nemáš zač *3* *3* *3*
  • *1* Tak knížku jsem teda nečetla, ale od někoho jsem slyšela, že se má Jacob vtisknout do Belliiny dcery *1* ..jak to prosím vás udělá, když to bude nějaký mimino? Budu ráda, když mi to někdo vysvětlí..

    Btw. TEAM JACOB forever! *3*
    • bellina a edwarda dcera- renesmé- roste rychleji než jakýkoliv dítě, protože je napůl člověk a napůl upír.proto byla bella těhotná asi jenom 3-4 měsíce. *1* *1* *1* a vtisknout je něco jiného než láska. když se vlkodlak vtiskne do někoho, tak to je, že bez něho nemůže žít (vysvětloval to v zatmnění). knížku bych vážně doporučila. *1*
    • Knížky jsou naprosto užasný,vysvětlují spoustu věcí co se do filmu nevejde,při vtisknutí nejde o to že je to mimino,je to pocit že s někým musí být,věnovat mu svuj život,jako chuva nebo kamarád a později přítel,podle toho co zrovna ta dotyčná potřebuje.
      Knížky doporučuji všem fanouškum,sama je louskám už poněkolikátý *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit