Přejít na výpis diskuzí

Ulice

FILM 13.7.2007 
172 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ulice

    Prosím jak se jmenuje Helenka-vychovatelka z Ulice?
    Teď myslím dělá rekamu na čokoládu.
    Dík.
    • Re: Ulice

      Kateřina Lojdová
  • Seriál Ulice je sice super ,ale Blanka se tam chová jako velká naivka .Tak jak popisují Blanku v seriálu se ve skutečnosti dospělá žena nechová ,to se hodí tak na nějakou pubertální naivku .V takovém věku v jakém je Blanka, ženy řeší věci napřímo ,aby v nich bylo jasno. Říkám to z vlastní zkušenosti . Sama jsem si prošla nelehkým obdobím a lží kolem sebe ,hodně podobné té Blančině ,ale bez alkoholu ,jen jsem to měla složitější ,děti malé o které jsem se musela postarat. Nikdy jsem věci nedusila v sobě a vždycky jsem si zašla za konkrétním člověkem ,aby bylo jasno na všech frontách .To už si lže Blanka hodně do kapsy a scenárista je asi někde v oblacích .😛

  • ajusinkal

    Gábina

    ahoj nevíte kdo hraje Gábinku?? *15*
    • Re: Gábina

      Aneta Krejčíková
  • nik011

    mg

    *9*
  • prosim radu

    prosim nevite kdo hraje toho mafiana vasila? diky moc
  • Monika má pravdu, je to čím dál tím horší. Autor už neví co jednotlivým postavám předložit, chyb skriptky (občas nenavazuje oblečení a pod.) Zkrátka je na čase seriál ukončit. Miste seriálů, na kterého opravdu nikdo v ČR nemá, pan Dietl, psal seriály o třinácti dílech a věděl proč. Také někteří herci dosahují stěží úrovně ochotnického divadla v Horních Kotěhůlkách, kde hrají tři herci šest postav. *10*
  • clemi

    pro fanoušky Hany Maciuchové

    zdravím všechny fanoušky co zbožňují Hanu Maciuchovou stejně jako já. A chtěla bych jsem se s Vámi podělit o můj nápad. Co by jste řekli tomu, když by jsme jí společnými silami založili fanklub??? Tedy pokud by s tím ona sama souhlasila. Ale nejprve se chci zeptat Vás všech. S ní si o tom můžu bez problémů promluvit a probrat to s ní.
    Tak pište pište, jsem zvědavá na Vaše reakce...
  • nespesna

    Hynek a ingrit

    Já mám nejrači jako herce Hynha a Ingrit. *14*
  • milunka.op

    Jak jse jmenuje ???

    Ahojte prosím vás nevíte někdo jak jse jmenuje Gábina Pumrová prosím napište *3*
    • forewerivannah

      Re: Jak jse jmenuje ???

      Ahoj je to Aneta Krejčíková *3*
  • ulice

    nevite nekdo jaka herecka hrala adrianu?? *7*
    • forewerivannah

      Re: ulice

      Ahoj hrála jí Dominika Kadlčková.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit