Přejít na výpis diskuzí

Upíří deníky

FILM 22.7.2009 
765 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • n-abby-sciu

    Fool Me Once

    Tou pauzou mě dost naštvali, chápu je, ale ať taky chápou oni nás... *1* díl byl vynikající, mají zaručeno, že lidičky budou slintat nedočkavostí po dalším díle a seriál nezradí. *4*
    Damona mi bylo nanejvýš líto *9* , na začátku mě poněkud naštval, ale u konce jsem si na to ani nevzpoměla. Kath se mi zdá snad ještě větší mrcha, než v knize. A co se týče Bonnie, tak nějak jsem to čekala, chudák. *9* No a scéna v hrobce... skvělá atmosféra, vzhledem k tomu, že se koukám v noci, sama v pokoji. *1*
    Jakými seriály vyplnit 40ti denní mezeru, toť otázka...
  • eliza003

    Elise*

    14. díl byl SKVĚLÍ! Jen mi nezbylo nic jiného než litovat Damona a Bonnie! :(
    A štve mě že další díly až 23.března?! To se do tý doby zblázním!! :D
  • Upíři deníku

    Mám všechny 4 díly jako knihy.
  • domiczeq

    23.března

    Ahojki jsme tu novaaa ale TVD jsme si uplne zamilovala pste uzasny serial ale mam spatnou zpravu nevim jestli vy uz jste o ni slyseli ale cely serial si dava po 14 dile pauzu co to znamena???Ostatní díly budou odvisílané až 23.března takže jako me nastvali dost kdo to ma vydrzet?? *16* *16* *16* *16*
  • vrtulka

    VD

    Achojky lidi. Jsem tu nová, takže jestli Vám to nevadí, přidám se tu k Vám *3* Teprve teď jsem začala číst knihy, mám doma všechny 4 a pěkně se mi to začíná dostávat pod kůži *3* ale jestli Elena nezůstane se Stefanem, tak to dál číst nebudu *15*
  • 2. díl v megavideu?!

    Ahoj, nevíte někdo kde jde shlédnout 2. díl v megavideu?! Jo a ještě jak jsem viděla začátek toho 2. dílu(pořád se to sekalo, takže jsem to vypla), tak tam byly ukázky z předešlého dílu(, který jsem viděla), ale bylo tam i o tom jak ji opustí a to jsem neviděla ... Má to tak být nebo jsem viděla nějakou zkrácenou verzi 1. dílu *7*
    • Re: 2. díl v megavideu?!

      ahoj...na megavideu? no to nevím tam jsem nenašla žádný díl ale na zkouknito.cz máš úplně všechny...tedy až na 13 díl...ale jinak tam všechny jsou s titulkama *1*
      • Re: Re: 2. díl v megavideu?!

        *4* Jo .. no to už je jedno, už jsem si to stáhla *1*
  • Knížka

    Ahojky lidi, pls nemáte někdo knížku vampire diaries? to probuzení? prosím prosím máte? moc prosím pošlete mi to někdo na mail pokud máte?
    luherra@seznam.cz
    mmoc moc prosím vás
  • Další díly

    Ahojí lidi, nevíte kdy budou na netu další díly(13. a další)??? Už se nemůžu dočkat.
    • n-abby-sciu

      Re: Další díly

      To je pro některé tak těžké přečíst si pár předešlých příspěvků, jestli někdo nepokládal podobnou či stejnou otázku?

      Na internetu je díl ke stažení většinou v pátek - v brzkých ranních hodinách... na titulky si musíš počkat (pokud chceš kvalitu). A kdy to bude na internetu online s titulkama...? Netuším. *3*
  • sisineszka17

    TVD

    The Vampire Diaries=TVD je nej serial všech dob! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • natule

    další díly

    Hej už jsem viděla 12 dílů a nevíte jestli a kdy budou další??
    • n-abby-sciu

      Re: další díly

      Více jsi jich vidět ani nemohla, seriál se stále natáčí a další epizoda (Children of the Damned) bude v USA za 3 dny - u nás ve čtvrtek o půlnoci... 1. série bude obsahovat 22 dílů a myslím si, že díky velké sledovanosti bude i série druhá, byla by velká škoda v tomhle skvělém dílku nepokračovat. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit