Přejít na výpis diskuzí

Upíří deníky

FILM 22.7.2009 
765 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _ewishka_

    11. díl

    Jako už včera meli bejt dalsi díly a ani na zkouknito.cz to neni a pak to ani neni na iserialy.sk ....prosim Vás, jestli někdo neví, na které stránce jsou dalsí díly... *7*
    • n-abby-sciu

      Re: 11. díl

      Víš, ono se ten díl vysílá kolem půlnoci (vzhledem k našemu času), takže chceš zřejmě moc. Samotný díl se na netu obvykle vyskytuje kolem 4.-5. ráno, s titulkama to nikdy není jasné. A jestli to chceš s kvalitnima titulkama musíš si holt počkat.
      Online to seženeš právě až to s těma titulkama někdo nahraje na net, takže já například upřednostňuju si to stáhnout (lepší kvalita, nemusím čekat).
  • :D

    Ahoj hele jak to myslíte že 14.ledna výjde další jako na ulozto? a kolik jich celkem je? *3*
    • n-abby-sciu

      Re: :D

      Na libovolném internetovém knihkupectví většinou kolem 170,- ... vydány budou 2 knihy - 3. díl Zášť a 4. díl Temné shledání.
      • Re: Re: :D

        takže je celkem 4 knihy ale u nás jsou jenom dvě kdy budou další 2 vydány v češtině?
  • _ewishka_

    Zítra daksi dily :-*

    děěcka zitra 14. ledna budou dalsi dily!!
    Pecka *15*
    • Re: Zítra daksi dily :-*

      a nevis presne kde bejb ?
  • sarisenqa

    Nejlepší seriál

    Já tenhle seriál miluju,zítra jdu kupovat knihy,možná i dnes xD a těším se na 11 díl!!!!Hrozně se mi líbí Damon,ale i Stefan,ale někdy je to smutný...:/ třeba Jeremy a Vicki :/,ale jinak super seriál,jo a neznáte ještě nějake dobré upíří seriály? *7* *14*
    • Re: Nejlepší seriál

      Ahoj, prosím tě, podle jaký knížky je to točený?díky
      • n-abby-sciu

        Re: Re: Nejlepší seriál

        Překvapivě... podle Upířích deníků od L.J. Smith.
  • Lexi

    Lidi, kdo hraje upírku Lexi? (8. epizoda) Ta herečka je strašně sympatická a vtipná... A ty hlášky, který jí dali *1* Já Lexi úplně žeru... *1* *14*
    • Re: Lexi

      konečně se mi to povedlo vygooglit:Arielle Kebbel *4*
  • xcornelia14

    Žeru!

    Nejlepší upíří seriál.. stejně jako True Blood, Blood Ties.. a další. Jediný co mi vadí ale v knize Elena.. v seriálu je supr;)
    • danyyysek

      Re: Žeru!

      me tky pride v serialy lepsi! v knizce se mi zda taka namyslena...
  • n-abby-sciu

    VD

    Další skvělý upírský seriál. Knihy jsou vynikající a beru jako velké plus rozlišnost mezi seriálem a knihami - přece jen můžu sledovat dva různě se odvýjející příběhy a přitom se vychutnávat kvalitu. *4* Navíc mě také těší seriálová Elena - bruneta, hnědé oči, rozumná... mnohem lepší, než blondýnka - královna školy (někdy, zdá se, poněkud namyšlená) *4* A Damon? Možná jsem trochu zvrácená, ale díky knihám ho mám raději ještě víc. *1* Ian se pro tuto roli hodí perfektně. *4*
    • ladyvampire

      Re: VD

      uuu výborně! takže nejsem jediná, kdo je ujetý na Damona :D on je tak nádherný až to není hezké :D Stefan je taky hodně hezký ale Damon to je neco jiného xD
    • maeve

      Re: VD

      Kdybych nevěděla, že je ten seriál točený podle knížek, neřekla bych, že to má něco společného. Každopádně mě se víc líbí seriál. Děsně se mi líbí jak Ian hraje Damona. Ta role mu prostě sedí a Damon sám o sobě je přímo fantastický *14*
  • tynka271

    ????

    mohli byste mi někdo říct kde sou ty seriály pls???já bych to chtěla moc vidět *14*
    • ahs3

      Re: ????

      Jsou tady i s titulkama
      http://iserialy.sk/the-v ampire-diaries/
  • Kde? :)

    Ahoj, můžu se zeptat caandiess, kde jsi vzala ty tapety na plochu? :) Jsou krásný, já jestli jsi je dělala ty, nebo někdo jiný :) *14*
    • Re: Kde? :)

      Některý z toho jsem dělala já :)
      • Re: Re: Kde? :)

        Fakt? Nepovídej :D *14*
  • eliza003

    I Love VD

    Nejlepšovitější seriál!!!!
    Jen škoda že 11.díl až v lednu to totiž nepřežiju :((........achjo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit