Přejít na výpis diskuzí

Velkolepé století

FILM 16.12.2012 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kolik dílů má 4. série
  • Tento seriál jsem si natolik oblíbil až jsem se ho rozhodl propagovat na YouTube Prosím podpořte mě https://m.youtube.com/channel/UCbRmiLpuwq30HsceSLxeXgA
  • Velkolepé století se pomalu začína opakovat i tady tom století až jde z toho strach.Jinak serial se mi líbí.
  • Nevíte jak se jmenuje princ Selim a princ Beyzid v realitě?? Křestní a příjmení :)
    • Selim - Engin Oztürk
      Bayezid - Aras Bulut Iynemli
  • co na to říct?..někdo rád holky někdo vdolky a někdo seriály :) janina brno jo a někdo Fšechno
  • my se nato dívali pokaždi dyš to davali a těšim se na pokračovani ději
  • kdy dava pokračováni velkolepe stoleti vy pišete že to bude dávat 31.1.2015 na barandově 19:00hodin a jakej díl to bude
  • da se nekde stahnout veskera hudba ze serialu?diky ajduska25@seznam.cz
  • Souhlasím s jedním z předchozích komentářů, že paní Kara moc inteligence nepobrala, takhle nám to tady naservírovat. No, to vám pěkně děkujeme, aspoň se budeme věnovat něčemu jinému místo sledování televize, až poběží další díly. Už nemám chuť se dívat. Snažila jsem se to nečíst, ale něco jsem bohužel stačila zahlédnout. *16*
    • :-) Jak můžete Kaře něco vyčítat, ty pokrytecké komentáře jsou vážně vtipné. Pokud Vás nezajímalo, jak seriál bude pokračovat, neměli jste koukat na tuto diskuzi. Hold zvědavost opět zvítězila nad prožitkem ze seriálu. to je však vaše hloupost, nikoliv Kary. A ten váš kec je také dobrý " Snažila jsem se to nečíst, ale něco jsem bohužel stačila zahlédnout.". Vsadím se, že jste zhltla celý text od začátku do konce, protože jste neuměla ovládnout Vaši zvědavost. Vaše hloupost a Vaše škoda, nikoliv Kary.
  • Od kdy pobezi 4 serie nevi nekdo??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit