Přejít na výpis diskuzí

W.I.T.C.H.

FILM 19.1.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže dost toho! Nezáleží na tom kolik Vám je! Witch můžete sbírat a mít rádi v jakém koliv věku! Nebyla a nikdy nebude určena žádná věková kategorie dostupnosti pro určitý věk. Witch tu nebude nikdo urážet a už vůbec ne říkat, že je to pro mimina! To rozhodně není, mě je hodně let a mým kamarádkám taky, to byste se divili jaké znám "staré" fanoušky Witch co to pořád čtou a mají rádi! Běžte si za svým a neohlížejte se na svůj věk!
    • Will je witch i pro kluky. Protože já sem kluk a witch se mi moc líbí.
  • mam 12 rokov a stale pozeram witch su uplne super moj najoblubenejsia rozpravka a oproti witch su winx tak trosku trapne *1* *2* *14* *12* *5*
  • ahojky, kdo shání cokoli s Witch (jak už časopisy nebo jakékoli věcičky), tak mi napište na blog: brka13.blog.cz
    Mám tam i svůj vlastní Witch obchůdek za velmi nízké ceny. Stojí to za to se tam alespoň kouknout :-))

    Děkuji, budu se na vás těšit *3*
  • Stará čísla

    Nevíte prosím někdo jak se dají objednat nebo dokoupit stará čísla WITCH ? Prosím pište na Stehlandka.blog.cz. Děkuju
    • Re: Stará čísla

      Tady mi nikdo neporadí! To je na nic!
  • Prosim

    Holky prosim vás nevíte kde to můžu sledovat online a nebo to aspon stáhnout,Pls piste na meil adra.Lantara@emai.cz jestli to víte prosim moc;)Dřív sem ej uplně žrala ale postupem věku máte jiný starosti :(ale setřenka je ted do toho ujetá jí chci udělat radost.prosim ozvěte se=)
  • mikes38

    nwm

    j WITCH sou dobry pred par rokama mi babicka kupovala komix to mi bylo asi 12 a docela me to bralo ale ted uz me to teda dost preslo *3* ale pro deti kolem 10 je to asi dobry *3* j pardon willer je vyjimka *15*
    • Radost

      :)) Mikesek zlaty mily *3*
      • Re: Radost

        Neví někdo kde se dá Witch stáhnout? Moc moc se mi líbí ale nemohla sem na ně koukat protože sem neměla dostupné stanice smuteeek!!! Neví někdo? Kdyžtak mi písněte na mail please!!! Děkuji! *9*
        • Re: Re: Radost

          JO___ !! a me taky.. prosiiim *4*
      • mikes38

        Re: Radost

        *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* williku co mi to delas??!!! *8* *8* *8* *8* *15* *15* *15*
  • misiiiiiiisek

    Dříve

    No v těch 9/10 letech jsem je milovala..
    mno teď už spíš top dívka,bravo girl
    atd.. no nevim o nějakym bláznovy kdo
    by ve 13 četl witch - ale pro ty malý
    děti je to celkem asi zábavný *3* *15* *1* ..
    • W.I.T.C.H. Power

      No... Ja je zbiram, a to mi je celkem dost. *3*
  • kikimelka

    Witch

    jsou hrozný nevim jak je můžete obdivovat *5* *5* *5* *5*
    • Re: Witch

      A tak Nam rekni, kdo je lepsi ?? *13*
  • kikimelka

    Corny je nej

    Corny je nejlepší na světě a ostatní jsou hrozný ale já je neodsuzuju! *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • kikimelka

    omlouvám se

    jen jsem se chtěla omluvit za to co jsem napsala pardon *3* *9* *9*
    • kikimelka

      Re: omlouvám se

      Nevim za co se tady omlouváš jsou to píči *13* *13* *13*
      • mikes38

        Re: Re: omlouvám se

        sklidni ty kravo *16* *16* *16* taky nenadavam na vsechno co se mi nelibi *13* *13*
      • Si wyjebana

        A ty si zas kdo ??!! ze se opowazujes urazet hezke weci krawo pitoma... sprosta a wyjebana *5*
    • :))

      w pohode Kiki :)) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit