Přejít na výpis diskuzí

W.I.T.C.H.

FILM 19.1.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mjmen tak dal

    Tak se mi t libi holky *15* sem rad ze mate tak skwely ziwel jako je Witch moc rady.. nenechme ho stratit na dobro *9* ja to totiz sam nezwladnu.. jedine kdyz spojime wsechny sily *3* tak prekoname kazdou prekazku *5*
  • aakristina

    aakristina

    witch jsou moc dobry mam je rada a sbyram je uz dlouho ale mam rada i spionky *3*
  • miley214

    časáky

    sbírám 6let časopis witch a to pečlivě je to suuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeeeer
  • witch

    irma je nejlepší ale všechny jsou dobry
    *14* *14* *15* *15* *1* *1*
  • witch

    kupuju si časák witch a witch styl a je to fakt super *14* *14* *14* *4* *4* *5* *1* *1* *14* *5* *9* *1*
    • kikimelka

      Witch

      jo ja se nebojim říct že Witch jsou pro malé děti je to velká píčovina i Camp rock jelepší a paris taky jo a vyděli jste paris naživo jo já jo mam i autogram
      • aakristina

        Re: Witch

        hele co ty tady nadavas witch jsou dobry nemuze nikdo za tve provblemi jasny prestan tady delat bordel ja se dam jako spravce witch a budu porad mazat tvoje prispevky jestli tady budes psat sproste mas nejake pripominky tak je napis ale v klidu *16* *10*
      • Re: Witch

        jdi do hajzlu !! huso jedna wypelichana *9*
    • Re: witch

      :))
  • Hay lin je nej

    Hay lin má nej živel je nejhezčí z witch prostě super docela mě mrzí že tady skoro nikdo nic nepřidává já mám děsně hodně obrázků znám witch děsně dobře
  • IIRRMMAA JEE NEEJJ

    IRMA JE NEJLEPŠÍÍÍ,JJJOOOOOOOOOOOOOOOOO O.A NEJBLBĚJŠÍ JE WILL A HAY LIN.BBLLÉÉÉÉ.FFFŮŮŮŮJJJ.
  • kamca12

    MIZÍ ZE SCÉNY

    Když mi bylo tak 9, tak jsem je sledovala, teď ani ne. Komixy se mi číst nechcou a na JETIXU *1* je už nedávaj...
  • kristyn875

    prodám!!

    Ahojky, chtěla bych se jen zeptat jestli by některá z vás neměla zájem o nějaké knížky WITCH.Já už sem z toho jaksi vyrostla *1* *3* a chtěla bych je prodat. Jestli budete mít zájem tak mi napište na mail- kristuska93@ seznam.cz pls. Mát tu i některé uplně nové knížky tak mi písněte *1* *3*
  • W.I.T.C.H. Power

    a nejhezci je Will *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit