Přejít na výpis diskuzí

Kouzelníci z Waverly

FILM 6.8.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajjuska
    Dobrej seriál *3*
  • Seriál je boží omg :-)
  • Film

    Tento serial na jetix je super *1*
    • pavlusqa

      Re: Film

      jj je užasnej *14*
      • honey15

        Re: Re: Film

        je bombastickej sice sem první skoukla dneska na netu anglicky ae tena si druhej co ybl dneska ráno byl boží *14*
  • ajusinkal

    ..

    já nevím já viděla plno dílů:DAle taky se mi stane že zrovna opakují starý díly mno:Da ten smích s emi zdál nějakej posunutej..to tam stojí dívají se na sebe a lidi se tlemí:D divný:D
  • alex16

    Alex

    je to nejky seriál!! *14*
    • luida

      Re: Alex

      to teda je. Ale našla jsem jim tam chybičku. Je to v dílu jak Gigi pozve Alex a Harper na čaj. Když Alexina máma pustí Justina a Maxe do skrýše, uvažuje jestli na dveře dát zámek, ale nakonec ho položí na stůl. V dalším záběru je zámek na dveřích! Zkoukněte to!
  • macik77

    super filmík

    je to fakt best film fakt jako nejlepsí *14*
  • jonaska123

    seriál

    Super seriál *3* *3*
  • Můj blog

    Ahoj já nwm jestli můj blog je hezů tak prosím o hodnotte mů blog
    htt://bluekiss.blog.cz *4*
  • Výbornej seriál. Selena je fakt dobrá! *5* *3*
  • OTÁZKY OHLEDNĚ KOUZELNÍKU Z WAVERLY:
    Vím, že bych to jsem asi psat neměla, ale na otázku,, Jak to všechno skončí?´´ zná málo kdO odpověď.
    *2* Do cíle doběhne první Justin(pak alex a max) a těsně púřetím než ho pasují na kouzelníka rodiny, uhne a řekne jim událost kdy se mu před startem zasekla noha o kořeny a Alex byla skoro v cíli. Obrátila se pomohla mu. Tak tedy doběhl do cíle první on.
    *16* Rodiným kouzelníkem se stane ALEX. Je opravdu šťastná protože po tom co se usmířila s Masonem se museli rozejít. Ale díky Justinově přiznání mohli zůstat spolu. Profesor i na dále bude obdivovat Justina a udělá z něj nového profesora. Jediný Max zůstane obyčejným člověkem a sendvičová restaurace(metra) je odkázána na něj.
    *15* Takhle to dopade, Max jako Jerry, Juliet s profesorem Justinem a kouzelnice rodiny Alex zůstane s vlkodlakem Masonem.
    • Promin... ale někteří z nás si to chtějí nechat jako překvapení.. teda alespon já jo.. A jak to vůbec víš??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit