Přejít na výpis diskuzí

Žáby k zulíbání

FILM 28.12.2008 
194 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je tu vůbec někdo kdo ví něco o žábách k zulíbání?
  • Můžu se zeptat jestli film Žáby k zulíbání 4 je už i česky?
  • Ahoj dneska jsem rozeslala asi deset emailu všem co psali něco na tuhle stránku pokud mi nějaká holka odpoví budu vás informovat :)
  • Ahoj taky ten film zbožňuji kontaktovala jsem paní Jidriškovou která psala pár komentářů na téhle stránce o 4 díle a Email neexistuje. Myslím že si budeme muset vystačit jen s našemi třemi díly. Jinak by mě moc zajímalo jak to dopadne s Šprotou a Fredem skončilo to tak otévřeně :( no necháme se překvapit.
  • Ahoj holky hledala jsem čtvrtý díl ale nikdy nebyl k nalezení. Myslím že děj si někdo jen vymyslel i když je hodně přesný :/ Myslím si že ani v Německu čtvrtý díl našeho filmu nebyl vůbec vydán a ani natočen. Pokud by jste ale někdo našli a v jakém koliv jazyce. Děkuji předem za odpovědi :)
  • ´Víš...taky bych chtěla další díl pro sestřenku ale nebude....!:(
    Zkoušela jsem kontaktovat tu paní ''Chytrou'' ale email neexistuje takže...bohužel 4 díl nebude :(...musíme si vystačit s prvními 3 díli :)
  • Pardon místo čím mělo být com (to víte mobil si píše co chce) :)
  • Ahoj kdy u nás teda bude ten 4. Díl? Už si skoro vytrhávám všechny vlasy na hlavě info prosím- adela2002adela @gmail.čím
  • Ahoj..rada bych videla 4 pokud je..poslete mi prosim někdo odkaz na mail:kikigregor@seznam.cz moc dekuju :)
  • Ahoj prosim napis mi neco vic o 4. Dile na e-mil wendy2003@seznam.cz mic noc děkuji :-) .
  • Ahoj prosim napis mi neco vic o 4. Dile na e-mil wendy2003@seznam.cz mic noc děkuji :-)
  • Ahoj mmohli by ste mi niekto poslat na mail film 4? mail: renata.blaskova27@gmail.com Do predu Vám dakujem *4*
  • Prosím pošlete odkaz na 4.díl? Moc se těším jak to dopadne. Pište na e-mail: alik.003@seznam.cz


    Předem děkuji. *3*
  • Ahoj strašne sa tešim na 4 diel :) a ak to bude tak informácie prosím ťa pošli aj na môj email: ondrejkovamiska@centrum.sk vopred ďakujem :))
  • Prosím, mohli byste mi někdo napsat odkaz na 4.díl. Právě jsem dokoukala trojku a ráda bych věděla jak do se všemi dopadne dál.
    Pište prosím na email: beranova.elis@seznam.cz

    Předem děkuji za odpovědi *3*
  • ahoj, prosim vas, kdy vyjde zaby k zulibani 4? strasne se na to tesime ja a moje dcera. Emile.. misajenickova123456@seznam.cz ..dekuju moc zainfo.
  • Ahoj, fakt zbožňuje téhle film ale fakt už od roku 2013 čekám že už vyjde 4.díl *9* a moc chcí vědět kdy vyjde
  • To teda koukám že už ten film je. -__- *12*
  • Pošleš mi prosím odkaz na tu 4 ? :)
    Kdyžtak na emaik- 13kamila06@seznam.cz
  • Ahoj,mom moc moc mě zajímá kdy vyjde žaby k zulibani 4... Odpovědi posílejte do emailu:viktorieklouckova@seznam.cz :-) předem dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit