Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petra25

    Stahovani

    Lidicky,mam pro vas novinku..pokud si chcete stahnout film Zkrocena hora,tak jdete na stranku www.warcenter.cz,je to samo na vice casti ale doufam ze vam to nmebude trvat taqk dlouho jako me jelikoz mam pomaly net... *16*
  • pocit =oP

    upe užásny film to je =o)..trošičku sem si i pobrečela *9* ..ale jinak je ůžasnej=o)..nevite někdo kde bych si ho mohla stahnout??=o)
  • pocity

    Tento film na mě zapůsobil jako žádný jiný.Budu si ho asi pamatovat hodně dlouho. Film je tak skvěle ztvárněný až jsem se do něj tak vžil, že mi připadá jako by se to všechno stalo mě.... už druhý den mám depku, pořád myslím na to jak špatně to dopadlo a co se tam odehrálo. Ani nevím co cítím...smutek.... lítost...závist že prožily tak neobyčejnou a vášnivou lásku v tak krásném prostředí.... závist Ennisovi že ji prožil s člověkem tak fyzicky krásným jako je Jack, nebo naopak lítost nad Ennisem, jak skončil sám, opouštěn, pouze se vzpomínkami na Jacka. Neobyčejný příběh, kontroverzní téma, výprava, hudba....prostě dokonalost. Film jako žádný jiný, Podobný film nebyl a dlouho asi ani nebude natočen..(potřeboval sem to někomu říct tak se nezlobte) *4*
    • Re: pocity

      Taky by sis ho chtěl zamazat vod hovínek ale žádnej kluk ti nechce dát,že?Jdi se léčit a nedělej ostudu. *1*
      • Re: Re: pocity

        Heterosexualove to delaji i presto,ze maji jinou moznost.Homosexualove ji nemaji.Tak kdo je divnej? *13*
    • Re: pocity

      Taky by sis ho chtěl zamazat vod hovínek ale žádnej kluk ti nechce dát,že?Jdi se léčit a nedělej ostudu. *1*
    • Re: pocity

      Napsal si černým na bílé své myšlení o tomto filmu a já se s ním úplně ztotožňují. Přesně jsi vyjádřil své nedefinovatelné pocity, jak tento film na tebe zapůsobil, totéž cítím i já a opravdu cenín tento film jako jeden z nejlepších.
    • Re: pocity

      Taky na ten film musím myslet........nevím co přesně cítím........Je to silný příběh nejlepší cofilm co jsem viděl!
      • Re: Re: pocity

        taky an ten film furt myslim.....sem rada ze nejsu jedina kdo mel z toho takovy pocity,nechtel by ste nekdo o tom pokecat treba na icq?
        • Re: Re: Re: pocity

          Klidne pokecam tak pisni na maila psala jsem ho u komentare ,,konec,,
    • piper002

      Re: pocity

      Ráda si čtu tyhle příspěvky v diskuzi a jištuji, že hodně lidí je na tom stejně jako já..taky jsem si říkala že tenhle film mně dost ovlivnil, pořád na něj musím myslet..taky kvuli hereckému obsazení a smrti Heatha Ledgera..jsem z toho mimo
  • ??

    Ahoj, film jsem také tento víkend shlédla, neodolala jsem, shlédla jsem ho hned několikrát. Pouze jednou z manželem (film se mu líbil, ale nepůsobí na něj tak, jako na mě), ale já potřebovala být i jen pouze sama s tímto filmem...dlouho do noci. Pokaždé mnou probíhalo obrovské vzrušení z té vlastně nenaplněné touhy obou, z té nezkrotné vášně, proti které se Eniss snažil bojovat, shlédla jsem ho i pouze s titulkama, abych porozuměla každmu slovu, abych, ač nerozumím anglicky ani slovo, slyšela intonaci v originálu, ale stejně ve mě zůstává několik neznámých-ráda bych se s někým podělila - já se mohu jen dohadovat, co znamenají...vlastně jsem zřetelně nepochopila právě závěr..co znamenalo poslední Enissovo slovo k památce na Jacka? Znamenalo to snad, že svou lásku k bližnímu už nikdy nebude odkládat (k vůli práci), že milovaný člověk (v tomto jeho vdávající se dcera) má přednost, protože se ta chvíle už nikdy nebude opakovat a pak už může být pozdě, jak to bylo s Jackem? ..Nebo co???
    Jinak tento film na mě zapůsobil snad ještě silněji, než Ptáci v Trní (podobná milosná zápletka, kdy jeden ve vztahu se snaží zapřít to, co je v něm přirozené)
  • Nádhera

    Lidi opravdu nejhezčí fil, který jsem kdy viděl... I když se mi do nedávna homosexuálové hodně příčili,tak po shlédnutí tohoto filmu jsem změnil názor... jsou to přece jen lidi jako my jen s rozdílem, který se dá odmyslet... jsou to plnohodnotní lidi stejně jako my.... ale zpátky k filmu dostal mě na kolena,ba přímo na lopatky,neměl chybu a dlouho ve mě bude a troufám si říct, že ve mě zůstane nadosmrti.... Opravdu smekám před výkonem herců a režisérovi patří právem ohodnocení 1**** po hvězdičkách ****** very luxury...
    • gabinka022

      Re: Nádhera

      Mám fakt radost, že je tu pár příspěvků, který vyvracej tu pitomou domněnku, že takovýhle film se může líbit pouze holkám nebo gayům...a tenhle tvůj příspěvek patří mezi ně a já ti za něj fakt děkuju...
  • millillka

    nejlepsi

    Nejlepsi film co jsem videla...........nema chybu.... *14* *14*
  • zvláštní

    Na film jsem se těšila, chtěla jsem si i koupit DVD, ale počkala jsem až to bude v televizi a jsem ráda. Zbytečně vyhozený peníze. Každopádně mělo to nápad a tenhle film je něčím zvláštní. Vůbec jsem nebrečela, jen jsem přemýšlela nad smyslem. Čekala jsem víc.... Vlastně děj byl o ničem, dlouho se nemluvilo a když už, tak jen sprostě..ale to se od dvou chlapů dalo čekat.... jen jsem žasla nad tím, kolik emocí a vášně a lásky do toho dva herci dali. Vynikající výkon, klobouk dolů. Je to film, který otevírá tzv. zakázanou lásku.
  • krasnej film....

    tento film sem skoukl vcera a moc se mi libil. nemuzu porad na nej zapomenout a furt na nej myslim.......
  • Smekám

    Já smekám. Smekám tak hluboko k zemi, jak ještě nikdy. Smekám jak před režií, scénářem, hudbou a nádhernou přírodou tak hlavně před skvělými hereckými výkony Heatha a Jakea. Věřte, že nejsem ten typ, který se na konci filmu rozbrečí a do noci nespí, protože přemýšlí o pointě filmu. Včera večer mne však po scéně, kdy se Ennisovi vrací dopis s oznámením o smrti Jacka, chopil tak neuvěřitelně silný pocit, jaký jsme u filmu nezažil snad nikdy. Srdce mi bušilo o sto šest a musím Vám říct, že jsem na konci neměl dalkeko k pláči. Nevím, jestli budu mít odvahu si tento film ještě někdy pustit, ale řeknu Vám... je to síla... Krásná, láskyplná a neuvěřitelně emocionální síla... Díky
    • heath.4ever

      Re: Smekám

      úplně s tebou souhlasím...ten nemá jedinou chybu...ale já když jsem si film koupil a díval se na něj tak jsem neudržel slzy a brečel jsem jak nikdy...a když zemřel Heath tak bylo ještě horší...nikdy na něj nezapomenu..
    • piper002

      Re: Smekám

      Já naprosto souhlasím-se vším...dnes o tom filmu celou dobu přemýšlím a čtu si tady diskuzi..ten film mě prostě sebral..na konci jsem si málem vybrečela oči..a taky jsem si říkala, že znovu to chci vidět až za hodně dlouhou dobu, ptz bych to asi nezvlávdla..jo a herecké výkony, to prostě bez debat..naprosto světové..
  • nechápu

    Opravdu nechápu proč ten film tak vychvalujete,asi proto že je to pro vás nové téma a prolomil určitá zažitá filmová tabu.Filmů o teplouších je mnoho ale jen tento měl obrovskou reklamu a proto se stal trhákem.Podle mě je o ničem,dva clapi se do sbe šíleně až kýčovitě zamilujou ale bohužel jim osud nepřeje a tak se schází jednou za čas někde v horách potají a nakonec to dopadne tragicky.Na tom filmu je zajímavé opravdu jen to že zobrazuje homosexalitu,představte si že by jeden z hlavních hrdinů byl žena to by byl totální tuctový propadák,bez hlubší myšlenky.
    • zirafa1521

      Re: nechápu

      Ty jsi typickej Čech, kterýho nezajímají inteligentní filmy, ale obyčejný frašky. Rozebírat to nemá smysl...
    • Re: nechápu

      je to hlavně o tom, že si to nemužou přiznat na veřejnosti, ptz dnes uz by to tak dávno nebylo a jo, souhlasím že kdyby tam byla ženská, byl by to propadák, ale právě proto tam není, taky by si to oba mohli normalne přiznat a vzit se, kdyby tam byla žena. ten film je prostě úžasný, přesně, teri a piper
    • Re: nechápu

      kreténe... jak vůbec můžeš plácat takové nesmysly.... ani netušíš jaký to je takhle žít.
    • Re: nechápu

      myslím, že na tom filmu je nejkrásnější ten cit, ta bezmezná láska...a hlavním motivem tam není homosexualita, ta je tam podle mě vedlejší
      • Re: Re: nechápu

        S tou bezmeznou láskou bych to nepřeháněl,prostě černovlasej teplouš chtěl sex častěj mež blonďák a o tom to bylo.
    • tery01

      Re: nechápu

      Proto v tom filmu ta zena neni ty chytraku chapes????ty sem pletes uplne nesmyslný narážky ....ten dej je v tom ze sou to dva chlapi a o tom ten film je ...jinac se mi libil ale na konci sem tak bulela ze to snad ani nebylo mozny *1*
      • piper002

        Re: Re: nechápu

        Přesně tak!!!no to mi povidej... *1* *9*
    • piper002

      Re: nechápu

      Já teda nesouhlasím..o tom filmu jsem dříve nijak moc neslyšela..ani jsem nevěděla o čem je..zaujaly mě až ukázky..a o tom to právě je, že to jsou dva chlapi, a ne chlap a ženská...to je dost zásadní :D...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší