Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkrocená hora

    Ten film je opravdu nádhernej, dost mě vzal...
    • Re: Zkrocená hora

      máš recht, já brečel jak malej kluk
  • Smrt Jacka Twista

    Smrt Jacka Twista byla hodně brutální.Podle mě na to jeho žena přišla,postěžovala si tátovi a ten to zařídil.Na tenhle film jsem byla zvědavá. Byl strhující. Začínám mít dost americkejch filmů s manželi pod kterýma vrže postel pořád a není to opravdový. Tady tomu tak bylo *3*
    • piper002

      Re: Smrt Jacka Twista

      s tou smrtí jsem to nějak nepochopila..ale myslela jsem si, že to udělala ten její otec...bylo to hrozný..ten film jsem nezvládala..byl naprosto užasnej..a smutnej:(..a další smutný fakt pro mě je že Heath už nežije, a byl to přímo světovej herec:(
  • ..

    heej jako tenhle film je fakt drsny...na jednu stranu mi pride chvilkama az nechutny:Dale na druhou je proste skvely...strasne se mi libi a myslim ze se fakt povedl:)
  • Nepopsatelný film !!

    Jsem přesně ten typ člověka, který dokáže nad filmem přemýšlet dny, ne-li týdny.Myslím že se tenhle film stane mým nejmilovanějším, pro tu sílu vášně u zdi, když po 4 letech Jake přijel za Enisem, pro to, že byli hlavní herci krásní lidé,a tím je i film krásný.Až mě z toho mrazí, jak je to pravda. Smekám
  • dobrej film

    souhlasim s arvenkou1910...už dlouho jsem neviděl film, o kterym bych pak musel celej den přemýšlet. Láska opravdu existuje v každé podobě a obdivuju odvahu přijít s takovým námětem...opravdu mě to dostalo
  • arvenka1910

    zkrocená hora

    moc se mi ten film líbil jako už dlouho žádnej...o Heatha jsem se začala zajímat teprve nedávno lae musim říct že měl jedny z nejkrásnějších filmů vůbec...a Zkrocená hora patří k jedním z nich. Ten film má v sobě něco co přinutí každého nad tím přemýšlet a je naprosto úžasný jak člověk může zahrát tak neskutečnou spoustu emocí, lásky, zklamání, vzteku a odpuštění. Je to opravdu krásný film a smutný konec ho dělá ještě krásnějším...musím se přiznat že i já jsem na konci brečela...R.I.P Heath ♥
  • boticka

    Pocity

    Film se mi velice líbil, myslím, že Heath a Jake předvedli skvělý výkon. Těším se na jeho opakování. *5* *4*
  • :o)

    Jsem ráda, že v tom nejsem sama...celej den nemyslim na nic jinýho:o) ...dostalo mě to jako dlouho nic jinýho...prostě si to v nejbližší době musím sehnat a pustit znova! *3*
  • Krásné

    Kdyz mi kamarádka jen tak zhruba řekla o čem to je, říkala jsem si jak toto může mít nějaké ocenění.Ale potom jak jsem se na to začala dívat hned jsem změnila názor.Musím říct že mě to dostalo,bylo to vážně krásné,dojemné a měla jsem z toho dobrý pocit.Takový film jsem dlouho neshledla a navíc s velmi dobrým obsazením.Velmi dobře zahrano;-) *14*
  • krasnej film....

    tenhle film je jeden znejkrasnejsich filmu co sem kdy vydel ...nechapal sem proc dostal 3 nominace na oskary ,ale ted to uz chapuu u tohodle filmu se michtelo i brecet,tolik lasky ,emoci ,hadek proste bomba .... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit