Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: zkrocená hora

    fakt nádhernej film, ale člověk pořádně pochopí celej film až když si ho pustí po druhý...nepocopil sem to jak ho tam zabili až pak mi došlo že jí zahíbal tak kvůly tomu....ale na to že se měli tak rádi tak Ennis ani nějak neřval když mu to řekla....ale dost kritiky je to nádhernej film úplně luxusní... *5* a neznáte někdo podobnej film?????kterejmá podobnej děj????? *7* *7*
  • zkrocená hora

    Mě se film strašně líbil,pomalu týden jsem nad ním musela pořád přemýšlet *14* Byla jsem unešená a taky dost uřvaná *14* Jen by mě zajímalo,proč tam byla ta servírka Cassie,nechápu kvůli čemu se tam objevila *7* A Jacku,přísáhám se dá asi taky vyložit mnoha způsoby,že? *3*
  • Re: mountain

    No to si teda piš. Vím o čem mluvím... *1*
  • petra25

    Re: Re: Nejlepší film,co jsem kdy viděla

    Musim te zklamat,ale Jacka nekdo ubil k smrti... *9*
  • Re: Nejlepší film,co jsem kdy viděla

    film se mi líbil, ale neviděla jsem ho do konce jak to dopadlo?
  • Re: Re: Brokeback

    Super a nevíte nahodou ejste nedko koho si chtel ten Jack privyst na ten ranč?
  • Nejlepší film,co jsem kdy viděla

    Tak to byl ten nejlepší film,co jsem kdy viděla...naprosto mě posadil na zadek,už tři dny si ho pouštím dokola,pořád o tom přemýšlím...je mi strašně líto Ennise a taky jim zvidím,ten obrovský cit...
    Skvělá hudba,herecké obsazení naprosto úžasné,jsem prostě unešená *14* *14* Včera jsem se na něj dívala i s manželem..ony "mazlící"scény vynechal,řekl,že tohle vidět teda nemusí,ale na konci jsem na něm viděla jak se drží aby mu slza neukápla *14* Řekl,že mu ten film úplně změnil pohled na gaye
  • mountain

    podle mě to v chlapech vyvolá nějakej pocit jako že je to pro ně trapný tak radši odejdou,ale vsaťte se že nad tim aspoň chvíli přemýšlel.. *13*
  • Re: Re: Re: Brokeback mount.

    našla jsem to, ale pro změnu to nejde stáhnout... *9* nevite nekdo o necem?
  • Re: Re: Brokeback mount.

    ahoj, pod čím to je?nemůžu to tam najít.p.s. nosím brýle díky
  • Božínku

    Film je fakt krásnej..je plnej bezvadnejch emocí,po shlédnutí sem nedovedla nic jinýho než si potichu brečet a přemýšlet.Sem plná zvláštních pocitů,který nedovedu vysvětlit!Musím se přiznat že sem nic podobného nikdy neviděla.Líbilo se mi všechno:příběh,hudba,herecké obsazení i zakončení příběhu.Je sice Smutné že Jack zemřel a vlastě nevíme jak (vysvětlení jeho manželky nevěřím),ale pokračování filmu ( jak to bylo s Ennisem) bych asi už nechtěla. Nevím proč tohle byl pro Mě prostě konec.Musím nad tím přemýšlet,ale ráda to dělám.Koukala sem na to s přítelem a on po chvíli řekl,že je to nechutný a šel spát.Nechápu to...všichni kluci mají takový názor?Jestli je tady nějakej,kterému se ten film líbil at se ozve na mail ráda si s ním popovídám :-) Předem děkuju
  • humus

    Nejlepší bylo jak si plivl do dlaně,promáznul mu ty zaschlý bobky u zadku a vrazil mu ho tam,humus.Víc už jsem z filmu neviděl protože jsem šel blejt.
  • Re: Re: Brokeback mount.

    Ahoj, prosim, psosim, mohla bys mi poslat rovnou celou adresu..-hned na to stazeni ty Zkroceny Hore??..http..moooooc dik! *3*
  • l.enik

    Re: Zkrocená hora...

    Jen malá oprava pro upřesnění-neumřel v únoru,ale 22.ledna.
  • Re: terezz

    no 22.ledna to bude rok co heath zemrel,a umrel proto ze spolykal ejaky prasky,ale jestli to byla sebevrazda nebo nahoda,ze mu ty prasky jenom nejak nesedly to se as nevi *9*
  • vercinek

    Brokeback mount.

    je to fakt mocinky hezkej filmik... *14*
  • petra25

    Re: Brokeback mount.

    Ahoj Martulko,jak jsem jiz psala,da se to stahnout na www.warcenter.cz Petka *15*
  • Re: Re: Re: pocity

    Klidne pokecam tak pisni na maila psala jsem ho u komentare ,,konec,,
  • Re: konec

    Tak já si osobně myslím, že ho zabili nějací chlápci ktere najala bud jeho zena nebo jeho tchán jinak nevim no...a ten chlapek o kterem byla rec si myslim ze je ten co ho zval do nejakeho toho srubu ten chlapek jak byli ve ctverku posedet s zenuskama nekde v baru...Jinak teda musim rict ze ten film nemel chybu porad na nej musim myslet a jsem rada ze v tom nejsem sama..je to tak smutne je mi z toho strasne uzko a mam z toho depku tak jen doufam ze me to brzy prejde..jinak jeste k te prisaze bud to muze byt jak uz tady nekdo psal ze prisaha na to ze odejde z prace a bude s dcerou nebo to take mohlo znamenat to ze az ted si uvedomil co pro nej Jack znamenal a prisahal ze ho bude vzdycky milovat a nezapomene na nej...myslim ze si to kazdy muze vzit po svem...
  • gabinka022

    Re: Nádhera

    Mám fakt radost, že je tu pár příspěvků, který vyvracej tu pitomou domněnku, že takovýhle film se může líbit pouze holkám nebo gayům...a tenhle tvůj příspěvek patří mezi ně a já ti za něj fakt děkuju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší