Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabinka022

    Re: Brokeback

    Ta poslední věta "Jacku, přísahám" se dá vyložit různě, a taky si myslim, že to byl záměr, aby si z toho každej vzal to svoje a pochopil jak chce on sám...(nebo jestli k tomu má někdo něco konkrétnějšího, ráda přijmu jeho názor)..a co se týče toho Mexika, Ennis naráží na to, že tam Jack zaplatil ňákymu chlápkoj za sex...nevadilo mu, že měl ženu a spal se ženskýma, vadilo mu, že měl ještě jinýho chlapa kromě něj..to ho zjevně ranilo. Je tam jen jeden krátkej záběr, kde je to vidět, Jack jde takovou temnou ulicí a kolem stojí chlápci, on jednoho vybere a kejvne na něj.
  • Brokeback mount.

    ahojík, taky sem z toho filmu nadšená, je krásnej.nevíte pls někdo kde se dá stáhnout s titulkama nebo je nekde na netu online?nemohla jsem nic najít *9* ...za chvilku to bude rok, co zemřel Heath Ledger... *9* *9*
  • terezz

    tenhle film je výbornej nemá chybu...jeden z mích nejoblíbenějších..A co se vlastně staloo Heathovi? *7*
  • Brokeback

    Brý večer, taky by mě hodně zajímalo koho chtěl Jack přivést na ten ranč místo Ennise, pootm co znamena to Jacku přísahám na konci a pak eště s tím Mexikem? cos etam jako stalo, nebo tak něco, díííky moc za odp.
  • Zk..

    Zkrocená hora.. FOREVER!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :-**

    Tohle je upa bombastickej film.. já ho upe žeruu *14* *14* *14* jak sem ho viděla poprvé tak mě upa dostal.. Upe mega film.. *14* *14* a upe mrtěěěě herec Jake Gyllenhaal.. *14* *14* *14* nádherneeejjj.. *14* prostě ůžasný film.. !!!!!
  • amush

    uzasne

    Ty jo kdyby tam hrala jina dvojce tak si myslím, ze by ten film vubec neuspel jsou proto jak stvorení,dodavají v tom filmu takovou jak to ríct,proste ten film byl pro ne(jako herce) a pro nikoho jineho.....tak krasny film jsem dost dlouho nevidela...porad na neh myslim<3
  • konec

    ten konec sem jako moc nepobrala,dko toho jacka zabil?a kdo byl ten chlap jak onem vykladali enisovi jackovi rodice,ze snim chtel zalozit ranc atak?pls napiste
  • Re: Re: pocity

    taky an ten film furt myslim.....sem rada ze nejsu jedina kdo mel z toho takovy pocity,nechtel by ste nekdo o tom pokecat treba na icq?
  • Re: Zkrocená hora...

    naprosto s tebou souhlasim...to je jako bych to psala ja....jinak ta zkrocena hora je jedne z mych nejoblibenejsich filmu,a ten konec je dost smutnej,jak se enis(heath)dozvi ze ten jack umrel tak to uz mam pomalu slzy v ocich ale pak me dorazilo jak byl enis u tech jeho rodicu a jak v tom jackove pokoju nasel svou kosilu *9* ´to bylo smutny,a ten posledni zaber u enisovy skrine jak rekl:jacku,přísahám *9* to uz sem bulela uplne dokonalej film!!!
  • Zkrocená hora...

    LIDI-z toho filmu sem si odnesla fakt hodne..-jsem rada ze v tom nejsem SAMA!-Uz ted se mi chce porad brecet *9*..-na jednu stranu "NENAVIVIM REZISERO TOHOTO FILMU":-D..Do me se to tak vzalo-jakobych to prozivala ja sama..-a jeste lepsi je ze vybrali tak skvely herce-jako je Heath a Jake-Heath Ledger je ten nejlepsi herec co znam..-jak sem se divala o vikendu na ten film..-hned sem musela na net-A neco se o nem dozvedet *14* ale kdyz sem se docetla ze v unoru 2008 ZEMREL do tedka mi je z TOHO TAK STRANE..-NA NIC JINYHO NEMYSLIM..NEPOCHOPIM PROC ZROVNA ON ZEMREL..-TAK CHARISMATICKEJ, KRASNEJ, STAROSTLIVEJ HEREC!!!Takovych tipu je malo!!! *8* ***NA ZKOCENOU HORU NEZAPOMENU NIKDY!!!!*** *13*
  • Re: pocity

    Taky na ten film musím myslet........nevím co přesně cítím........Je to silný příběh nejlepší cofilm co jsem viděl!
  • petra25

    Stahovani

    Lidicky,mam pro vas novinku..pokud si chcete stahnout film Zkrocena hora,tak jdete na stranku www.warcenter.cz,je to samo na vice casti ale doufam ze vam to nmebude trvat taqk dlouho jako me jelikoz mam pomaly net... *16*
  • pocit =oP

    upe užásny film to je =o)..trošičku sem si i pobrečela *9* ..ale jinak je ůžasnej=o)..nevite někdo kde bych si ho mohla stahnout??=o)
  • piper002

    Re: pocity

    Ráda si čtu tyhle příspěvky v diskuzi a jištuji, že hodně lidí je na tom stejně jako já..taky jsem si říkala že tenhle film mně dost ovlivnil, pořád na něj musím myslet..taky kvuli hereckému obsazení a smrti Heatha Ledgera..jsem z toho mimo
  • Re: nechápu

    je to hlavně o tom, že si to nemužou přiznat na veřejnosti, ptz dnes uz by to tak dávno nebylo a jo, souhlasím že kdyby tam byla ženská, byl by to propadák, ale právě proto tam není, taky by si to oba mohli normalne přiznat a vzit se, kdyby tam byla žena. ten film je prostě úžasný, přesně, teri a piper
  • pocity

    Tento film na mě zapůsobil jako žádný jiný.Budu si ho asi pamatovat hodně dlouho. Film je tak skvěle ztvárněný až jsem se do něj tak vžil, že mi připadá jako by se to všechno stalo mě.... už druhý den mám depku, pořád myslím na to jak špatně to dopadlo a co se tam odehrálo. Ani nevím co cítím...smutek.... lítost...závist že prožily tak neobyčejnou a vášnivou lásku v tak krásném prostředí.... závist Ennisovi že ji prožil s člověkem tak fyzicky krásným jako je Jack, nebo naopak lítost nad Ennisem, jak skončil sám, opouštěn, pouze se vzpomínkami na Jacka. Neobyčejný příběh, kontroverzní téma, výprava, hudba....prostě dokonalost. Film jako žádný jiný, Podobný film nebyl a dlouho asi ani nebude natočen..(potřeboval sem to někomu říct tak se nezlobte) *4*
  • ??

    Ahoj, film jsem také tento víkend shlédla, neodolala jsem, shlédla jsem ho hned několikrát. Pouze jednou z manželem (film se mu líbil, ale nepůsobí na něj tak, jako na mě), ale já potřebovala být i jen pouze sama s tímto filmem...dlouho do noci. Pokaždé mnou probíhalo obrovské vzrušení z té vlastně nenaplněné touhy obou, z té nezkrotné vášně, proti které se Eniss snažil bojovat, shlédla jsem ho i pouze s titulkama, abych porozuměla každmu slovu, abych, ač nerozumím anglicky ani slovo, slyšela intonaci v originálu, ale stejně ve mě zůstává několik neznámých-ráda bych se s někým podělila - já se mohu jen dohadovat, co znamenají...vlastně jsem zřetelně nepochopila právě závěr..co znamenalo poslední Enissovo slovo k památce na Jacka? Znamenalo to snad, že svou lásku k bližnímu už nikdy nebude odkládat (k vůli práci), že milovaný člověk (v tomto jeho vdávající se dcera) má přednost, protože se ta chvíle už nikdy nebude opakovat a pak už může být pozdě, jak to bylo s Jackem? ..Nebo co???
    Jinak tento film na mě zapůsobil snad ještě silněji, než Ptáci v Trní (podobná milosná zápletka, kdy jeden ve vztahu se snaží zapřít to, co je v něm přirozené)
  • Nádhera

    Lidi opravdu nejhezčí fil, který jsem kdy viděl... I když se mi do nedávna homosexuálové hodně příčili,tak po shlédnutí tohoto filmu jsem změnil názor... jsou to přece jen lidi jako my jen s rozdílem, který se dá odmyslet... jsou to plnohodnotní lidi stejně jako my.... ale zpátky k filmu dostal mě na kolena,ba přímo na lopatky,neměl chybu a dlouho ve mě bude a troufám si říct, že ve mě zůstane nadosmrti.... Opravdu smekám před výkonem herců a režisérovi patří právem ohodnocení 1**** po hvězdičkách ****** very luxury...
  • millillka

    nejlepsi

    Nejlepsi film co jsem videla...........nema chybu.... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit