Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: nechápu

    S tou bezmeznou láskou bych to nepřeháněl,prostě černovlasej teplouš chtěl sex častěj mež blonďák a o tom to bylo.
  • zvláštní

    Na film jsem se těšila, chtěla jsem si i koupit DVD, ale počkala jsem až to bude v televizi a jsem ráda. Zbytečně vyhozený peníze. Každopádně mělo to nápad a tenhle film je něčím zvláštní. Vůbec jsem nebrečela, jen jsem přemýšlela nad smyslem. Čekala jsem víc.... Vlastně děj byl o ničem, dlouho se nemluvilo a když už, tak jen sprostě..ale to se od dvou chlapů dalo čekat.... jen jsem žasla nad tím, kolik emocí a vášně a lásky do toho dva herci dali. Vynikající výkon, klobouk dolů. Je to film, který otevírá tzv. zakázanou lásku.
  • Re: nechutné

    je vidět jak daleko sahají tvé mozkové závity...pokud jen do koupelny, je to dost ubohé *3*
  • Re: nechápu

    kreténe... jak vůbec můžeš plácat takové nesmysly.... ani netušíš jaký to je takhle žít.
  • heath.4ever

    Re: Smekám

    úplně s tebou souhlasím...ten nemá jedinou chybu...ale já když jsem si film koupil a díval se na něj tak jsem neudržel slzy a brečel jsem jak nikdy...a když zemřel Heath tak bylo ještě horší...nikdy na něj nezapomenu..
  • Re: nechápu

    myslím, že na tom filmu je nejkrásnější ten cit, ta bezmezná láska...a hlavním motivem tam není homosexualita, ta je tam podle mě vedlejší
  • piper002

    Re: Re: nechápu

    Přesně tak!!!no to mi povidej... *1* *9*
  • tery01

    Re: nechápu

    Proto v tom filmu ta zena neni ty chytraku chapes????ty sem pletes uplne nesmyslný narážky ....ten dej je v tom ze sou to dva chlapi a o tom ten film je ...jinac se mi libil ale na konci sem tak bulela ze to snad ani nebylo mozny *1*
  • piper002

    Re: Smekám

    Já naprosto souhlasím-se vším...dnes o tom filmu celou dobu přemýšlím a čtu si tady diskuzi..ten film mě prostě sebral..na konci jsem si málem vybrečela oči..a taky jsem si říkala, že znovu to chci vidět až za hodně dlouhou dobu, ptz bych to asi nezvlávdla..jo a herecké výkony, to prostě bez debat..naprosto světové..
  • piper002

    Re: je to film o kterým jsem nejvíc přemýšlela

    no ja o tom přemyšlím taky dneska celej den...a nedá mi to chvilku klidu:D...a pořád myslím na to, že Heath už nežije a že se to nedá vrátit:(...on byl dokonalej herec
  • piper002

    Re: nechápu

    Já teda nesouhlasím..o tom filmu jsem dříve nijak moc neslyšela..ani jsem nevěděla o čem je..zaujaly mě až ukázky..a o tom to právě je, že to jsou dva chlapi, a ne chlap a ženská...to je dost zásadní :D...
  • krasnej film....

    tento film sem skoukl vcera a moc se mi libil. nemuzu porad na nej zapomenout a furt na nej myslim.......
  • Smekám

    Já smekám. Smekám tak hluboko k zemi, jak ještě nikdy. Smekám jak před režií, scénářem, hudbou a nádhernou přírodou tak hlavně před skvělými hereckými výkony Heatha a Jakea. Věřte, že nejsem ten typ, který se na konci filmu rozbrečí a do noci nespí, protože přemýšlí o pointě filmu. Včera večer mne však po scéně, kdy se Ennisovi vrací dopis s oznámením o smrti Jacka, chopil tak neuvěřitelně silný pocit, jaký jsme u filmu nezažil snad nikdy. Srdce mi bušilo o sto šest a musím Vám říct, že jsem na konci neměl dalkeko k pláči. Nevím, jestli budu mít odvahu si tento film ještě někdy pustit, ale řeknu Vám... je to síla... Krásná, láskyplná a neuvěřitelně emocionální síla... Díky
  • nechápu

    Opravdu nechápu proč ten film tak vychvalujete,asi proto že je to pro vás nové téma a prolomil určitá zažitá filmová tabu.Filmů o teplouších je mnoho ale jen tento měl obrovskou reklamu a proto se stal trhákem.Podle mě je o ničem,dva clapi se do sbe šíleně až kýčovitě zamilujou ale bohužel jim osud nepřeje a tak se schází jednou za čas někde v horách potají a nakonec to dopadne tragicky.Na tom filmu je zajímavé opravdu jen to že zobrazuje homosexalitu,představte si že by jeden z hlavních hrdinů byl žena to by byl totální tuctový propadák,bez hlubší myšlenky.
  • Zkrocená hora

    Ten film je opravdu nádhernej, dost mě vzal...
  • piper002

    Re: Smrt Jacka Twista

    s tou smrtí jsem to nějak nepochopila..ale myslela jsem si, že to udělala ten její otec...bylo to hrozný..ten film jsem nezvládala..byl naprosto užasnej..a smutnej:(..a další smutný fakt pro mě je že Heath už nežije, a byl to přímo světovej herec:(
  • Smrt Jacka Twista

    Smrt Jacka Twista byla hodně brutální.Podle mě na to jeho žena přišla,postěžovala si tátovi a ten to zařídil.Na tenhle film jsem byla zvědavá. Byl strhující. Začínám mít dost americkejch filmů s manželi pod kterýma vrže postel pořád a není to opravdový. Tady tomu tak bylo *3*
  • ..

    heej jako tenhle film je fakt drsny...na jednu stranu mi pride chvilkama az nechutny:Dale na druhou je proste skvely...strasne se mi libi a myslim ze se fakt povedl:)
  • Re: nechutné

    opravdu nechutne tve mozkove vykaly
  • Nepopsatelný film !!

    Jsem přesně ten typ člověka, který dokáže nad filmem přemýšlet dny, ne-li týdny.Myslím že se tenhle film stane mým nejmilovanějším, pro tu sílu vášně u zdi, když po 4 letech Jake přijel za Enisem, pro to, že byli hlavní herci krásní lidé,a tím je i film krásný.Až mě z toho mrazí, jak je to pravda. Smekám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit