Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heath.4ever

    ;)

    tenhle film se mi zdá jako nejlepší film Heatha Ledgera...skvělý film plný emoci a citů,nad kterým musí přemýšlet snad každý..když jsem ho viděl poprvé tak jsem na konci brečel..hodně smutnej konec,ale to dělá ten film ještě nadhernější...škoda jen že v takovém podobném filmu si Heath už nezahraje...R.I.P.
  • Já jsem film "Zkrocená hora" viděla před 5-ti lety a zasáhl mě hrozně už tehdy. Dnes jsem ho viděla 2x po sobě (samozřejmě i slzičky byly) a můžu napsat, že jsem lepší film nikdy v životě neviděla. Příběh lásky, beznaděje, smutku, vášně..Zůstane ve mně asi natrvalo..
  • ??

    Ahoj, film jsem také tento víkend shlédla, neodolala jsem, shlédla jsem ho hned několikrát. Pouze jednou z manželem (film se mu líbil, ale nepůsobí na něj tak, jako na mě), ale já potřebovala být i jen pouze sama s tímto filmem...dlouho do noci. Pokaždé mnou probíhalo obrovské vzrušení z té vlastně nenaplněné touhy obou, z té nezkrotné vášně, proti které se Eniss snažil bojovat, shlédla jsem ho i pouze s titulkama, abych porozuměla každmu slovu, abych, ač nerozumím anglicky ani slovo, slyšela intonaci v originálu, ale stejně ve mě zůstává několik neznámých-ráda bych se s někým podělila - já se mohu jen dohadovat, co znamenají...vlastně jsem zřetelně nepochopila právě závěr..co znamenalo poslední Enissovo slovo k památce na Jacka? Znamenalo to snad, že svou lásku k bližnímu už nikdy nebude odkládat (k vůli práci), že milovaný člověk (v tomto jeho vdávající se dcera) má přednost, protože se ta chvíle už nikdy nebude opakovat a pak už může být pozdě, jak to bylo s Jackem? ..Nebo co???
    Jinak tento film na mě zapůsobil snad ještě silněji, než Ptáci v Trní (podobná milosná zápletka, kdy jeden ve vztahu se snaží zapřít to, co je v něm přirozené)
  • pocit =oP

    upe užásny film to je =o)..trošičku sem si i pobrečela *9* ..ale jinak je ůžasnej=o)..nevite někdo kde bych si ho mohla stahnout??=o)
  • petra25

    Stahovani

    Lidicky,mam pro vas novinku..pokud si chcete stahnout film Zkrocena hora,tak jdete na stranku www.warcenter.cz,je to samo na vice casti ale doufam ze vam to nmebude trvat taqk dlouho jako me jelikoz mam pomaly net... *16*
  • Zk..

    Zkrocená hora.. FOREVER!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší film,co jsem kdy viděla

    Tak to byl ten nejlepší film,co jsem kdy viděla...naprosto mě posadil na zadek,už tři dny si ho pouštím dokola,pořád o tom přemýšlím...je mi strašně líto Ennise a taky jim zvidím,ten obrovský cit...
    Skvělá hudba,herecké obsazení naprosto úžasné,jsem prostě unešená *14* *14* Včera jsem se na něj dívala i s manželem..ony "mazlící"scény vynechal,řekl,že tohle vidět teda nemusí,ale na konci jsem na něm viděla jak se drží aby mu slza neukápla *14* Řekl,že mu ten film úplně změnil pohled na gaye
    • Re: Nejlepší film,co jsem kdy viděla

      film se mi líbil, ale neviděla jsem ho do konce jak to dopadlo?
      • petra25

        Re: Re: Nejlepší film,co jsem kdy viděla

        Musim te zklamat,ale Jacka nekdo ubil k smrti... *9*
  • zkrocená hora

    Mě se film strašně líbil,pomalu týden jsem nad ním musela pořád přemýšlet *14* Byla jsem unešená a taky dost uřvaná *14* Jen by mě zajímalo,proč tam byla ta servírka Cassie,nechápu kvůli čemu se tam objevila *7* A Jacku,přísáhám se dá asi taky vyložit mnoha způsoby,že? *3*
    • Re: zkrocená hora

      fakt nádhernej film, ale člověk pořádně pochopí celej film až když si ho pustí po druhý...nepocopil sem to jak ho tam zabili až pak mi došlo že jí zahíbal tak kvůly tomu....ale na to že se měli tak rádi tak Ennis ani nějak neřval když mu to řekla....ale dost kritiky je to nádhernej film úplně luxusní... *5* a neznáte někdo podobnej film?????kterejmá podobnej děj????? *7* *7*
      • intoska

        Re: Re: zkrocená hora

        Podobný děj: no třeba Philkadelphia *4*
      • intoska

        Re: Re: zkrocená hora

        zahýbal se píše s tvrdým Y! *13* *13*
  • Nejlepší na tom filmu je to, že se s Ennisem může ztotožnit v podstatě každej, kdo na sobě něco nemá rád, kdo se kvůli něčemu nesnáší a na veřejnosti trochu potlačuje svoji přirozenou reakci a bojí se něco změnit (což je v podstatě každej). O tom pro mě ten film je - o člověku, v němž se probudilo cosi, o co nestojí a nenávidí se za to. A bojem s tím stráví celej život, místo, aby si to prostě přiznal a šel do toho. Na konci mu to trochu dojde a přenastaví svoji hierarchii hodnot (svatba Almy Jr.) a možná s tím má co dočinění i to "Jack, I swear." Navíc to hezky naleptává tu romantickou představu kovbojů coby hustejch borců, kdy to zatím jsou jen ty nejposlednější dělníci, co kastrujou bejky a žijou z ruky do huby. Taky to hezky porovnává životy v různejch podmínkách a to, jak se s tím vyrovnávaj manželky, by vydalo na celou kapitolu. Fakt silný kafe.
  • kaerol

    ♥♥♥

    jak sem ten film viděla na nově tak na konci sem aj brečela , tj hrozné jake zemřel ve filmu a heath doopravdy :'( , jinka bych chtěla vidět nějaké nepodařené scény:D to musela být sranda při tom natáčení *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit