Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mimi.for.love

    Ahoj!

    Tak já jsem tenhle film ještě neviděla, poněvadž ho němůžu nikde sehnat *9* Nevíte někdo o nějkém odkazu na netu, kde bych si ho mohla stáhnout anebo se na něj podívat on-line? Nikde ho prostě nemůžu sehnat a je mi to hrozně moc líto, protože je to určitě podle kritiky super film, kde hraje můj miláček Heath Ledger. Dávali ten film už v televizi nebo ne?? Děkuju moc za odpověď, budu vám moc vděčná.
    • ferrerrka

      Re: Ahoj!

      Ahojky:)mno tak stahnout nevim kde by sis ho mohla,ale v televizi ho jste nedavali,ale ve videopujcovnach ho maji:)tak to zkus tam *3*
  • zkrocená hora

    TEN FILM JE NAPROSTO ÚŽASNEJ,TAK KRÁSNEJ A PLNEJ EMOCÍ NAPROSTO DOKONALEJ.
    JEN ŠKODA JAK TO SKONČILO ALE I TAK TO MĚLO NESKUTEČNÝ KOUZLO.
    FAKT DOKONALÍ!!!!!!!!
  • dlouho mě nic tak nedostalo...

    Jeden ze tří filmů které mě dojali....Film naprosto jedinečný svým dějem. Mě samotnou zarazilo jak se mi dostal pod kůži, nikomu v rodině se film nelíbil a to má naše rodina, co se filmu týče, opravdový vkus....Nemám ráda americké filmy s happy endem a ani tady jsem se s nim nesetkala a to je další důvod proč se mi film tolik líbil...Nejvíc se mi líbí ta scéna kdy Ennis přijel k Jackovým rodičům po jeho smrti a je u něj v pokoji a nalézá ty košile...Nejsem citlivka, ale tohle mě dostalo..No zkrátka film který mi v hlavě bude ležet dlouho...
  • krasnej film....

    tenhle film je jeden znejkrasnejsich filmu co sem kdy vydel ...nechapal sem proc dostal 3 nominace na oskary ,ale ted to uz chapuu u tohodle filmu se michtelo i brecet,tolik lasky ,emoci ,hadek proste bomba .... *4*
  • dobrej film

    souhlasim s arvenkou1910...už dlouho jsem neviděl film, o kterym bych pak musel celej den přemýšlet. Láska opravdu existuje v každé podobě a obdivuju odvahu přijít s takovým námětem...opravdu mě to dostalo
  • Smekám

    Já smekám. Smekám tak hluboko k zemi, jak ještě nikdy. Smekám jak před režií, scénářem, hudbou a nádhernou přírodou tak hlavně před skvělými hereckými výkony Heatha a Jakea. Věřte, že nejsem ten typ, který se na konci filmu rozbrečí a do noci nespí, protože přemýšlí o pointě filmu. Včera večer mne však po scéně, kdy se Ennisovi vrací dopis s oznámením o smrti Jacka, chopil tak neuvěřitelně silný pocit, jaký jsme u filmu nezažil snad nikdy. Srdce mi bušilo o sto šest a musím Vám říct, že jsem na konci neměl dalkeko k pláči. Nevím, jestli budu mít odvahu si tento film ještě někdy pustit, ale řeknu Vám... je to síla... Krásná, láskyplná a neuvěřitelně emocionální síla... Díky
    • heath.4ever

      Re: Smekám

      úplně s tebou souhlasím...ten nemá jedinou chybu...ale já když jsem si film koupil a díval se na něj tak jsem neudržel slzy a brečel jsem jak nikdy...a když zemřel Heath tak bylo ještě horší...nikdy na něj nezapomenu..
    • piper002

      Re: Smekám

      Já naprosto souhlasím-se vším...dnes o tom filmu celou dobu přemýšlím a čtu si tady diskuzi..ten film mě prostě sebral..na konci jsem si málem vybrečela oči..a taky jsem si říkala, že znovu to chci vidět až za hodně dlouhou dobu, ptz bych to asi nezvlávdla..jo a herecké výkony, to prostě bez debat..naprosto světové..
  • Úžasnej film...nádhernej...
  • konec

    ten konec sem jako moc nepobrala,dko toho jacka zabil?a kdo byl ten chlap jak onem vykladali enisovi jackovi rodice,ze snim chtel zalozit ranc atak?pls napiste
    • Re: konec

      Tak já si osobně myslím, že ho zabili nějací chlápci ktere najala bud jeho zena nebo jeho tchán jinak nevim no...a ten chlapek o kterem byla rec si myslim ze je ten co ho zval do nejakeho toho srubu ten chlapek jak byli ve ctverku posedet s zenuskama nekde v baru...Jinak teda musim rict ze ten film nemel chybu porad na nej musim myslet a jsem rada ze v tom nejsem sama..je to tak smutne je mi z toho strasne uzko a mam z toho depku tak jen doufam ze me to brzy prejde..jinak jeste k te prisaze bud to muze byt jak uz tady nekdo psal ze prisaha na to ze odejde z prace a bude s dcerou nebo to take mohlo znamenat to ze az ted si uvedomil co pro nej Jack znamenal a prisahal ze ho bude vzdycky milovat a nezapomene na nej...myslim ze si to kazdy muze vzit po svem...
      • Re: Re: konec

        Ani se nedivím že ho nechali zabít.Buzerant je ostuda pro každou rodinu.Věšel bych je za koupe a nepichoval na kůl.
        • Takhle se přesně projevuje nedomrlej potrat vyrůstající bez otcovský lásky v prostředí zaostalých agresivních vožralů z dědiny, kterej se celej život vyřváváním strojeným hlubokým hlasem snaží zakrýt vlastní alt a fakt, že je sám ve skutečnosti latentní homosexuál. Smiř se s tim, bejku *1*
        • Re: Re: Re: konec

          jsi pitomej ubohéj kretének!!! *16*
        • Re: Re: Re: konec

          Ty jsi ostuda pro tvou rodinu-chudáčku... *16*
  • Brokeback

    Brý večer, taky by mě hodně zajímalo koho chtěl Jack přivést na ten ranč místo Ennise, pootm co znamena to Jacku přísahám na konci a pak eště s tím Mexikem? cos etam jako stalo, nebo tak něco, díííky moc za odp.
    • gabinka022

      Re: Brokeback

      Ta poslední věta "Jacku, přísahám" se dá vyložit různě, a taky si myslim, že to byl záměr, aby si z toho každej vzal to svoje a pochopil jak chce on sám...(nebo jestli k tomu má někdo něco konkrétnějšího, ráda přijmu jeho názor)..a co se týče toho Mexika, Ennis naráží na to, že tam Jack zaplatil ňákymu chlápkoj za sex...nevadilo mu, že měl ženu a spal se ženskýma, vadilo mu, že měl ještě jinýho chlapa kromě něj..to ho zjevně ranilo. Je tam jen jeden krátkej záběr, kde je to vidět, Jack jde takovou temnou ulicí a kolem stojí chlápci, on jednoho vybere a kejvne na něj.
      • Re: Re: Brokeback

        Super a nevíte nahodou ejste nedko koho si chtel ten Jack privyst na ten ranč?
        • l.enik

          Re: Re: Re: Brokeback

          No já bych řekla,že toho chlapa co se s ním seznámil na té tancovačce,nebo kde to vlastně byli *4*
  • Božínku

    Film je fakt krásnej..je plnej bezvadnejch emocí,po shlédnutí sem nedovedla nic jinýho než si potichu brečet a přemýšlet.Sem plná zvláštních pocitů,který nedovedu vysvětlit!Musím se přiznat že sem nic podobného nikdy neviděla.Líbilo se mi všechno:příběh,hudba,herecké obsazení i zakončení příběhu.Je sice Smutné že Jack zemřel a vlastě nevíme jak (vysvětlení jeho manželky nevěřím),ale pokračování filmu ( jak to bylo s Ennisem) bych asi už nechtěla. Nevím proč tohle byl pro Mě prostě konec.Musím nad tím přemýšlet,ale ráda to dělám.Koukala sem na to s přítelem a on po chvíli řekl,že je to nechutný a šel spát.Nechápu to...všichni kluci mají takový názor?Jestli je tady nějakej,kterému se ten film líbil at se ozve na mail ráda si s ním popovídám :-) Předem děkuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší