Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavosti:
    Herec Heath Ledger zlámal při natáčení jedné z líbacích scén u filmového ranče Ennise Del Mara svému hereckému kolegovi Jakeovi Gyllenhaalovi nos poté, co ho příliš silně přirazil ke zdi.

    Herec Heath Ledger a herečka Michelle Williams se do sebe během natáčení filmu zamilovali. Vztah vydržel několik let a vzešla z něho jejich společná dcera Matilda Rose Ledger /nar. 28.10.2005/.

    Během natáčení si herečka Michelle Williams při sáňkování poranila nohu tak, že nemohla skoro ani chodit. Její herecký kolega Heath Ledger jí prý velmi pomáhal, když bylo nějak Michelle potřeba pomoci.

    Heath Ledger a Jake Gyllenhaal se natolik během tohoto natáčení spřátelili, že když se konaly křtiny Heathovi dcery Matildy Rose, Jake jí šel za kmotra.
  • Nádhera

    Nejhezči filmeček co jsem mohl shlédnout..Nejkrásnější scéna byla jak přišli na to, že k sobě něco cití *14* A pak už byl jenom třeskot kalhot a opasků pak namokřit prdílku slínkama a už tam četík byl..TO bylo tak romantické..Taky by jsem si chtěl prožít takové prázdniny, ale asi by jsem nepřežil to rozloučení.. *14*
  • aliss67

    ......Ennis.....

    YOU BET!
  • heatcliff

    ...

    Díky ...Víte, v tomhle filmu je důležité zachytit, tu krásnou lásku, pokud někdo říká že to je film o gayích, nebo teplých kovbojích, je to opravdu urážka toho tématu, a filmu...Je to prostě film o lásce,, myslím že by tento film mohl jít příkladem spoustě lidí, protože taková láska jako v Zkrocené hoře, ta se už dnes často nevidí...
    • Re: ...

      Jak já s Tebou souhlasím !!!!!
  • vercinek

    ...

    Upe nejlepší filmík...nemám co víc dodat... *14*
  • Mně ten film popisoval bratr, který ho viděl v televizi. Ze začátku jsem jen pokrčila rameny, nakonec jsem si ho stáhla. ÚCHVATNÉ!!!!!!! Láska, emoce, pech a nakonec jsem brečela a cítila po celém těle chlad. *13* *4*
  • jéje

    Tak tuhle reakci jsem našla na jednom blogu...absolutně nesouhlasím s tímto názorem ale přece jenom,je to sranda,alespoň už nemám,po shlédnutí tak krásného filmu stáhnutý žaludek a dokážu myslet na něco jiného...


    Děj začíná v 60. letech ve Wyomingu, kde se sejdou dva mladí hezounci, kteří hledají práci. Tu dostanou a jdou hnát stádo tisíce ovcí kamsi na horu Brokeback. Jeden bydlí na kopci a vaří večeře a druhý spává s ovcemi dole. Jednou za den se sejdou … Pak se, odloučeni od zbytku světa, po nějaké době spolu opijou, schoulí se k sobě do stanu a jdou na to … Tohle antre od seznámení k prvnímu pánskému spojení bylo na můj vkus moc krátké na to, aby mi dalo uvěřit tomu, že to celé způsobila samota dvou mužů v horách. Po sezóně plné ovcí, lásky a jednom chabém pokusu o oživení děje scénou s medvědem, se oba rozcházejí na opačné konce Států. Jeden si vezme svou stálou přítelkyni, plodí děti a snaží se je uživit. Druhý se pustí, ne příliš úspěšně, do svého vytouženého rodea, kde potká ženu, jíž pojme také za choť. Její tatík ho nemá moc v lásce, blablabla … Po čtyřech letech si hoši napíší, sejdou se u toho prvního, líbají se jak o závod, což vidí manželka, ale nic nedá najevo …
    Po další dlouhé roky se průběžně scházejí (údajně na ryby) a rozdávají si to. Po dvaceti letech se jeden rozvádí a druhý následně umírá nějakou “spravedlivou rukou”. A pak jakýsi ten závěr a tak …

    No, upřímně, čekal jsem víc. Oba protagonisté nám byli představeni jako sotva dvacetiletí, což se moc nezdařilo, neboť se po celých 25 let děje téměř vůbec nezměnili. Zřejmě se dost šetřilo na maskách.

    Hlavní otázka, kterou si z filmu odnáším, je ta, zda byli skutečně homosexuální, vlivem přísné společnosti v tomto utlumení a na kopci se jim to rozjelo, nebo zda to celé způsobila jen společná samota v horách. Pak ale pochybuji, že by z toho vznikl vztah nadosmrti.
  • heath.4ever

    skvělý film

    ten film sem viděl tak před půl rokem a musím říct že se mi hodně líbil a díval sem se na něho i několikrát.Heath a Jake to zahráli hodně dobře.prostě byli skvělí.úžasný film.10 bodů z 10.ale hlavně mi je líto že Heath už nenatočí další takový skvělý film.
  • brokeback mountain

    ten film nemá chybu..je prostě dokonalej..akorát teda taky nák nechápu ten konec..:(..ale jiank tne film perfektní;)
  • terezka888

    Zkrocená hora-skvělé

    Ten film sem viděla včera poprvní a fakt jsem byla překvapená.Bylo to skvělý,plno emocí.Jen mi vadil smutnej konec.Ale jako film nemá chybu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší