Přejít na výpis diskuzí

Znovu 17

FILM 23.9.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ---luciiinka---

    CHCi To ViDĚT !!

    Lidi nwte kde bych ho mohla na netu najít ??předem díky..
    P.S.-myslím film Znovu 17 se Zacem ne ten druhej.. *14*
    • hanulqa

      Re: CHCi To ViDĚT !!

      http://ulozto.cz/5373882/znovu-17-k omedie-usa-2009-cz-dabing.avi ..dáš stáhnout free a opíšeš ty písmenka =)
    • denda95

      Re: CHCi To ViDĚT !!

      ahoj ty nwm kde? *7*
      • Re: Re: CHCi To ViDĚT !!

        Na uloz.to
    • Re: CHCi To ViDĚT !!

      TAK TO FAKT NEVIM CHTELA BY TO TAKY NA NETU NAJIT!!! *14*
    • moinnie

      Re: CHCi To ViDĚT !!

      www.ulozto.cz
  • hannah__montana

    Božskej filmík!!

    Toto je ten nejbožtější film jaký sem kdy viděla se Zacem Efronem!!!Ještěže tam nehrála Vanessa!!Van upe nesnáším =DD *3* *5*
    • devilishsmile

      Re: Božskej filmík!!

      já jí taky nemám ráda..:D..ale.jak začínala..tak sem jí fandila..pak..se mi znechutila..a zacala jsem milovat ash..:D..a zac..ach..:D..:*..já ho posledni dobou miluju..chcu takového přítele..:D
    • kajuska4

      Re: Božskej filmík!!

      A já zase nesnáším tebe...proč diť já Vanessku miluji nech jí bejt jestli máš něco proti ní! *16* *16*
  • mayinqa

    Good !!

    Myslela jsem že to bude nějaká další pitomost se Zacem ale tenhle film se povedl..role mu fakt sedla *4* *4* *4* *4* lepší než HSM..
  • anet2106

    Re:

    Ahoj lidi, přihlásila jsem se do SONF se 17Again. Pokud se Vám ten film taky líbí, mohli byste pro mě prosím hlasovat? Děkuji moc. Pokud potřebujete někdo hlasovat napište kolikátý to byl hlas, odkaz a já vám hlas dám. Díky
    http://hihnalka.blog.cz/0907 /1kolo-sonfilm
  • -jullli-

    ..

    Zaca Nesnáším..!
    Ale tak řekla jsem si že si to stáhnu..:D
    Bylo to boží..A jak ten Zac Jak přijel do té školy velzl z auta.. aaaw.. :D SLadkéj.. A to jeho sladké mrknutí.. Stejně ho nesnáším.. :D Ale je hezkéj. :D
    • a bi ses ne posrala
      *16* *16* *16* *16* *5* *15* *10* *16* *16* *16*
    • devilishsmile

      Re: ..

      to je krutý..:D..prej..sladkej..ale stejně ho nesnáší..:D..já ho zbožnuju..teda..psoledni dva tydny..:D..bobík..okouzlující krasny svalnaty..:D..a to jak vylezl z toho auta..so sexy!..a ve filmu charlie st. cloude..byl užasnej..sladkej..a na jeho telo tam byla radost pohledet
  • adela13

    best

    Uplně úžasný film,úžasný hlášky,úžasný Zac......:D:D:D njn.........musím to mít hned na DVD *1* *14*
  • 1fanynka1

    Best film

    Ahojky Tenhle film byl vážně super.Vážně a Zaca jsem předtím vůbec nemusela ale teďka se mi zase začal děsně líbit.x)
  • jjjjj

    ten film byl upe božíííííííí a zac byl upe sladký *1* *14*
  • ??

    proc ma tak malo hvedz??jen dve?? *10* *7*
  • lissi117

    já vyhrála v BRAVU ceny z tohohle filmu

    Já v BRAVU vyhrála ceny z toho filmu a těším se až mi přijdou i s DVD Hairspray!!!
    • janahermiona

      Re: já vyhrála v BRAVU ceny z tohohle filmu

      jeeejda a neceš mi to přepálit??? řekni si za to co chceš icq:353965305

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit