Přejít na výpis diskuzí

Znovu 17

FILM 23.9.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluji všechny filmy se zacem afronem ! Tady je fakt sexy v tomhlebfilmi ale podle mě je lepší hig school musical - muzikál ze střední..... a nevíte jestli hraje ještě ve filmu s vanessou hudgens?? kromě HSm
  • skvělej film *15* *15* *1* Zac je fakt hezkej *14* *14* *14*
  • nevíte někdo jaký je to přesně tip porsche to s cim tam Zac přijel?? diky *2*
  • devilishsmile

    ...

    to je skvělej film..!..já sem uplně nechtěla at zestarne..:D..takovej sexouš..:D..a nechapu co to tu mate za profilku..četla jsem že tu nekdo davate komenty..ze to je blbej film..ze to je jiny znovu 17..asi hovno..když je tam rok vyroby 2009..jenom nejak divna prof...:D
    • To já pravě prošvih začátek,tak jsem byl zvědavý jak vypadal v té starší podobě
  • -jullli-

    ..

    Zaca Nesnáším..!
    Ale tak řekla jsem si že si to stáhnu..:D
    Bylo to boží..A jak ten Zac Jak přijel do té školy velzl z auta.. aaaw.. :D SLadkéj.. A to jeho sladké mrknutí.. Stejně ho nesnáším.. :D Ale je hezkéj. :D
    • a bi ses ne posrala
      *16* *16* *16* *16* *5* *15* *10* *16* *16* *16*
    • devilishsmile

      Re: ..

      to je krutý..:D..prej..sladkej..ale stejně ho nesnáší..:D..já ho zbožnuju..teda..psoledni dva tydny..:D..bobík..okouzlující krasny svalnaty..:D..a to jak vylezl z toho auta..so sexy!..a ve filmu charlie st. cloude..byl užasnej..sladkej..a na jeho telo tam byla radost pohledet
  • Znovu 17

    Tenhle film jsem právě dokoukala a myslím si že je skvělej! Je to možná lepší než HSM! A tady mu to hrozně sluší... I ta role mu sedla... Byl tu sladkej... Super filmík. Hodnotím to za 1! *3*
  • hannah__montana

    Božskej filmík!!

    Toto je ten nejbožtější film jaký sem kdy viděla se Zacem Efronem!!!Ještěže tam nehrála Vanessa!!Van upe nesnáším =DD *3* *5*
    • devilishsmile

      Re: Božskej filmík!!

      já jí taky nemám ráda..:D..ale.jak začínala..tak sem jí fandila..pak..se mi znechutila..a zacala jsem milovat ash..:D..a zac..ach..:D..:*..já ho posledni dobou miluju..chcu takového přítele..:D
    • kajuska4

      Re: Božskej filmík!!

      A já zase nesnáším tebe...proč diť já Vanessku miluji nech jí bejt jestli máš něco proti ní! *16* *16*
  • mayinqa

    Good !!

    Myslela jsem že to bude nějaká další pitomost se Zacem ale tenhle film se povedl..role mu fakt sedla *4* *4* *4* *4* lepší než HSM..
  • katka.bozkova

    Znovu 17

    Ahoj..!! Právě jsem se na něj dokoukala a myslím, že je to mooc krásnej film *14* málem sem se i rozbrečela.... A Zakovi to tam mooc sluší i když ho moc nemusim.. *3* jo a ten film se dá vpohodě stáhnout z www.ulozto.cz .. teda alespoň já jsem ho od tam ztáhla *1* *3* *4*
    • narzis

      Re: Znovu 17

      souhlasim,to je snad poprve kde si mi Zac libil x)
  • znovu17

    mislim ze tento film je uzasnej i kdyz sem ho NEVIDĚLA!!! *1* *1* *1* *13* *9* *9* *3* *14* *4* *7* *14* *9* *3* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit