Přejít na výpis diskuzí

Znovu 17

FILM 23.9.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ---luciiinka---

    CHCi To ViDĚT !!

    Lidi nwte kde bych ho mohla na netu najít ??předem díky..
    P.S.-myslím film Znovu 17 se Zacem ne ten druhej.. *14*
    • hanulqa

      Re: CHCi To ViDĚT !!

      http://ulozto.cz/5373882/znovu-17-k omedie-usa-2009-cz-dabing.avi ..dáš stáhnout free a opíšeš ty písmenka =)
    • denda95

      Re: CHCi To ViDĚT !!

      ahoj ty nwm kde? *7*
      • Re: Re: CHCi To ViDĚT !!

        Na uloz.to
    • Re: CHCi To ViDĚT !!

      TAK TO FAKT NEVIM CHTELA BY TO TAKY NA NETU NAJIT!!! *14*
    • moinnie

      Re: CHCi To ViDĚT !!

      www.ulozto.cz
  • Špatnej film

    Lidi myslím že jste fanoušci špatnýho filmu v téhle verzi znovu 17 zac efron vubec nehraje tohle je starší film kde se dva staří lidé na pár dní opět stanou sedmnáctiletými a tak zachrání svoje manželstvý.Někdo by v tom měl udělat pořádek ale fakt jsou to dva uplně rozdílné filmy. *1*
    • narzis

      Re: Špatnej film

      jo problem je dala jsem na pridat a ted nevim jak si to oddelat :D
  • lg-cinka

    Koupit DVD

    Je prosim nevite kde bych si mohla koupit to dvd??Videla jsem to sice s titulkama ale vim ze to bude lepsi v cestine :).
    • sonicqa1996

      Re: Koupit DVD

      myslím že dvd jeste nevyslo.v kině to bylo aky s titulkama a cesky dabing zatim nebyl vyroben...
      • lovecelebs

        Re: Re: Koupit DVD

        Naštěstí :D Protože dabin je příšerný :D
  • adusinka

    jj

    Nedavdno jsem ho taky viděla na netu s titulkama!! *4* Velký překvápko.. Nečekala jsem, že bude tak dobrej *14* *3*
  • mishqa

    dokonalost

    užasnej film.. zrovna tedka jsme na něj dokukala ... Zac tam byl vážně krásnej!!
  • ajusinkal

    Boží film!

    Zaca Efrona jsem vůbec neměla v lásce ale po shlédnutí tohoto filmu u mě naprosto stoupl a...je fakticky k sežrání <3 :D
    • 99.christina

      Re: Boží film!

      PřEsnĚ =) takY sEm hO nemUseLa a tEĎ jsEm zjistiLa, že vážnĚ hrÁt umí =) je SKvĚlééJ =)
    • Re: Boží film!

      Tak to jsme dvě *3*
      • lg-cinka

        Re: Re: Boží film!

        Tak to to už jsme tři *1* *1* *1*
        • any-sek

          Re: Re: Re: Boží film!

          tak už čtyři *1* *1*
          • peta.z

            Re: Re: Re: Re: Boží film!

            myslim že pět...xD
  • kamca12

    Kino

    Zítra jdu na ten film do kina, uvidíme *3*
  • anet2106

    Re:

    Ahoj lidi, přihlásila jsem se do SONF se 17Again. Pokud se Vám ten film taky líbí, mohli byste pro mě prosím hlasovat? Děkuji moc. Pokud potřebujete někdo hlasovat napište kolikátý to byl hlas, odkaz a já vám hlas dám. Díky
    http://hihnalka.blog.cz/0907 /1kolo-sonfilm
  • Super film

    Na tomhle filmu sem byla v pondělí a byl úplně skvělej nejlepší je ta scéna je ta zpomalená jak vystupuje z toho nádhernýho auta a bere si bundu a nebo jak se Ned snaží sbalit ředitelku *1* *1*
    • anet2106

      Re: Super film

      to s tebou souhlasím, já jsem ten film viděla dvakrát, a je úplně boží a ta scéna co jsi popsala je the best. Už jsem si na amazon předobjednala dvd už se těším až mi přijde! *3*
  • mojka

    supr filmík

    Na tomhle filmu sem byla včera a chvílema sme se tam s kámoškama řezali smíchem. Je to vtipný a ke konci až romantický, což já miluju. Akorát mě mrzí, že Matthew Perry tam je jen chvíli ze začátku a ještě menší chviličku až na konci. Jinak dávám 8/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit