Přejít na výpis diskuzí

Znovu 17

FILM 23.9.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bellunqa

    aaaaaaaa

    At už je červen, moc ci jít do toho kina na ten filmek, tak se těšim .. ty jo, to je tak za dlouho :D to není féééér ...
  • Krása

    Ten film byl vážně úžasnej. Viděla jsem ho v pátek a pořád na něj musím myslet. Neměl chybu. Taky jsem ráda, že to bylo s titulkama. Zac je tam moc hezkej. V HSM neměl takovou šanci ukázat jakej je herec.....ale teď. Super!
  • deniska-l

    super

    úplně božskej film....ted sem přišla z kina a celou dobu sem tam seděla ve výgebu *15* ...fakt užasny!! *14* Zacovi to tam děsně sluší:D...ale nejlepší je ten jeho kámoš *15* ty elfí ouška *15* prostě týpek...a strašně krásny bylo jak četl ten dopis *14* se mi chtělo brečet prostě krása *4* ...a jak po něm vyjiížděla ta jeho dcera *15* a sem rada že to bylo s titulkama ...maj pěkny hlasy! *5* prostě BEZVADNY!!! *15*
    • janisssek

      Re: super

      Moje slova.... *14* ten dopis byl upe sladký a ten jeho hlas jak to četl a ten výraz když plakal....prostě úžasné...nejúžasnější film který jsem kdy viděla...I LOVE THIS MOVIE AND ZAC *14* *14* *14* *14*
  • zanesskaaaa

    Matt

    Hehéé tam hraja Matthew Perry táák to bude přehnanej film.. a Zac mi moc nevadí.. ale nejsem do něj ujetá *15*
    • bellunqa

      Re: Matt

      S tim Zacem máš pravdu, tak na něj neletím :D ae Matthew Perry je v poho, bue to sranda ;)
  • katunka99

    ...

    Byl to super film, ale mohli ho nadabovat do češtiny , jinak to byl super film *1*
  • mija6994

    zdarec

    zdarec máte pravdu film byl super ale mohl by mi někdo z vás říct jak se jmenoval ten sígr co chěl furd *13* s tou holkou ale efton mu v tím bránil *7*
  • upss

    JOJOJO

    Supa! dnes jsem na tom byla a.... BOŽE! Nikdy jsem Zaca moc nemusela ale tady je prostě SLADKEJ!!!!!!! nejlepší je ta scéna jak vystoupí z toho auta obleče se a odejde!!!! OMG OMG OMG!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • bellinka

      Re: JOJOJO

      vidim obdivovatelka Zaca(17 Again)...Jo am spravdu ta scena je uplne aaaaaaaaaaaaaaaaaa *15* *15* *14* *14* ale taky je dobry to v ty sprse jak krici a ebo to jak ma tu kukurici mezi nohama(smich) *15* *15* *15* *15* *15* *15* Ja mela rada Zaca uz predtim ale ted je to zase cerstvi dost *15* *15* a v Hairspray????Ty woe tak kdo nevidel juknete dost hustej film uz sjem ho videl aasi....nespocitatelne!=D *15* *15*
  • bellinka

    online

    Ahoj lidi nevite nekdo kde byhc se na to mohla kouknout na netu?..vsude to hledam a nic!..Byla jsme na tom sice ve stredu v kine ale musim to zase videt prooosiim!..
  • Hrozně boží film

    Dneska jsem na něm bYyla je to fakt boží film a moc ho žeru. *1* *15*
  • adela13

    best

    Uplně úžasný film,úžasný hlášky,úžasný Zac......:D:D:D njn.........musím to mít hned na DVD *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit