Přejít na výpis diskuzí

Znovu 17

FILM 23.9.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bellinka

    SEXYYYYY

    Tak tenhle film nema chyu!fakt ne nic byhc na nem nezmenila a herce uz kort ne!...S kamoskama jsme si to neprekonatelne uzily!..Takhle jsem se u filmu uz dlouho nesmala!..a bylo to i dojemny dokonce i vtipny i Sexyyy no proste supr film uz se tesim az pujdu zase do kina na to!! *15* *15*
  • lidus5

    nadšená!

    Úplně super film!!!! Pobavila jsem se! No a samozřejmě, že Zac nezklamal! Nejlepší je, ale scéna jak vystupuje z auta!! Ty boty, kalhoty, bunda a brýle!! *14* Všem doporučuji!
    • Re: nadšená!

      Suprovej filmík.. Zac vůbec nezklamal to máš pravdu, ale jak vystupuje s toho auta tak tam se mi líbim nejvíc.. Fakt jako prdel šla bych na to klidně ještě jendou no:-d Vše, ale upe všem to doporučuju!!!!
      • lidus5

        Re: Re: nadšená!

        Já půjdu ještě jednou!!!! *3* *14* Mladší segra (11) to chce děsně vidět, a jelikož já jsme šla v Brně, kde jsem na intru, musím s ní znova u nás!! Takže skvělý!!!!!!
  • janisssek

    BEST

    Tenhle film jsem včera viděla v kině a je prostě nejlepší, nejůůůžasnější best film na světě...řekla bych, že je i lepší ne HSM..a to už je co říct...Zac je tam prostě ůžasnej..a ten děj toho filmu...upe best...já si ten film seženu...prostě musím...a těm co ho neviděli doporučuju si ho taky sehnat..já ho sice viděla, ale seženu si ho, abych se naňho mohla dívat pořád...I LOVE ZAC AND THIS MOVIE...4EVER..:-*:-*:-*;-):-):-):- )
    • lidus5

      Re: BEST

      Já na ot jdu v pondělí, a po tvém komentáři se teda těším ještě vííííííc!! *3* *14*
  • thesimsa

    ...

    Bude to v češtině?
    • Re: ...

      je to s českýma titulkama
      • thesimsa

        Re: Re: ...

        Díky
  • ivetka936

    Trailer

    http://www.17againmovie.com.au/ trailer k filmu můžete najít zde, podle toho to vypadá, že to bude super filmík
  • lysmenka

    Filmový štáb

    režie:
    Burr Steers



    hraje:
    Matthew Perry ..... dospělý Mike O'Donnell [39]
    Zac Efron ..... Mike O' Donnell 17 let [21]
    Leslie Mann ..... dospělá Scarlett O'Donnell [36]
    Thomas Lennon ..... Ned Freedman [38]
    Michelle Trachtenberg ..... Maggie O'Donnell [23]
    Allison Miller ..... Scarlett 17 let
    Tyler Steelman ..... Ned Freedman 17 let
    Katerina Graham ..... Jaime
    Sterling Knight ..... Alex O'Donnell
    Melora Hardin
    Hunter Parrish ..... Stan
    Melissa Ordway ..... Lauren



    scénář:
    Jason Filardi



    kamera:
    Tim Suhrstedt



    hudba:
    Rolfe Kent



    střih:
    Padraic McKinley



    zvuk:
    Perry Robertson ..... supervize
    Hugh Waddell ..... supervize



    koordinátor kaskadérů:
    Webster Whinery



    výprava:
    Garreth Stover



    výkonný producent:
    Jason Barrett



    producent:
    Jennifer Gibgot
    Adam Shankman
    • terri14

      Re: Filmový štáb

      jaj... tak to je uzasny.. jsem si rikala ze to ma docela dobrej namet a on tam hraje buzik zac.. tak to teda nestoji za nic... *8*
      • kleo96

        Re: Re: Filmový štáb

        JJ MÁŠ PRAVDU ALE KAŽDEJ MÁ JINEJ VKUS A NEMUSÍ BEJT TEN FILM TOLIK ŠPATNEJ
      • Re: Re: Filmový štáb

        zac neni buzík ty kundo neser nebo dostaneš dělo!!!!!!!!! *10* *16*
        • Re: Re: Re: Filmový štáb

          FILMY VE KTERÝCH HRAJE SOU NEJLEPŠÍ
          • Re: Re: Re: Re: Filmový štáb

            Tjn a vis kde ten film stahnout
      • Re: Re: Filmový štáb

        jo jo on je asi těžko buzik když má holku co? ... beztak se ti líbí akorát že seš hnusná tak ho kritizuješ *1* *15*
      • ivetka936

        Re: Re: Filmový štáb

        Zac není žádný buzík. To že tam hraje, neznamená, že to bude špatný film. Filmy, kde hrál jsou celkově úspěšné a tento bude taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit