Přejít na výpis diskuzí

Zorro: Meč a růže

FILM 5.12.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím,kde se dají shlédnout, popř. stáhnout všechny díly od začátku do konce ? dyštak prosím na e-mail lucievejsadova@seznam.cz
    děkuju *5*
  • jnsdjfbaysrgfesrzgdrtu

    Super telenovela *14* jen škoda že chodí na nově ráno *16* *9* Miluju christiana meiera *14*
    • Re: jnsdjfbaysrgfesrzgdrtu

      JJ..máš pravdu *5* *5* úžasnéééé!..mohli by to dávat pořád *15* *14*
  • klarisa997

    Miluju

    já ¨tuto telenovelu miluju *14* *14* Hlavně Chrisovi to tam moooc sluší..
  • Zorro

    ahojky, je to fakt bombová telenovela, ale ňák mi tu nesedí ten herec co tu je. Ten tam asi nehraje *9*....a nebo jo?
    • Re: Zorro

      Taky mi tam nesedí, nefim jestli tam hraje. Ale jinak máš pravdu ta telenovela je naprosto úžasná a Diego je prostě k sežrání .. :) Naprosto krásnej .. *14* *1*
  • natysek23

    Zorro

    Je to nej seriál.
    Super je Esmeralda, když můžu tak se na to dívám.
    Fááákt supééér!!! *14*
  • GOOD

    Jednou sem videla jeden díl, hrozne se mi to moc líbilo, ale chodim do skoly takze nestíhám. Ráda bych sehnala třeba aspon text, a mohla bych si to přečíst když nn videt. Nemáte nekdo nákej typ?? *4*
  • supr

    nejlepší telenovela *3*
    miluju jíí *14* *14* *14* *14*
    • Re: supr

      jj tak tak.
      sice jich nevidim moc- kvuli skole ale fakt dobré *4* *5*
  • Všechny díly Zorro, meč a růže najdete a stáhnete na "Ulozto.cz" od 1 dílu až do 122 dílu *3*
  • Zorro

    *14* Je to nej telenovela na světě když chodim do školy tak mi to táta nahraje na céédo.. Jo a neznáte někdo nějakou stránku, kde mají všechny díly (česky) ke shlédnutí *7* Nemůžu nic najít. Kdybyste někdo něco našel, napiště bud na e-mail rutarova@seznam.cz nebo na icq číslo: 586-067-779.. Tak Čauky!!
    • lildka

      Re: Zorro

      Mno teď jsem byla nemocná takže jsem se dívala a upo suuuper!!!! A taky když jdu do školy tak si to nahravam na dvd *3*
      Je to fakt nej telenovela *4* a ta herečka Marlene Favela je taky mooc pěkná! *3*
      • Re: Re: Zorro

        Ta se mi právě vůbec nelíbí =) Teda postavu má pěknou, ale jinak tam mohli vybrat hezčí ženskou ...
        • Re: Re: Re: Zorro

          tak to bych chtěla vidět tebe teda
        • Re: Re: Re: Zorro

          nooo ae co na ni nevidite...tyjoo peknáá a sympaticka je ...a hodíí se na tu roli... *1*
  • paráda

    na telenovely se nedívám ale tuhle opravdu chválím, moc se mi líbí, už nejen kvůli Zorovi, prostě ten děj sám o sobě má šmrnc ne jako ty předtím které jsem při přepínání obrazovky na 5 inut zhlídla. Je tam adrenalín a dělá to taky to že se to odehrává v polovině 19 století. kostými, prostředí a tak všechno. oprvdu se to tvůrcům povedlo . *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit