Přejít na výpis diskuzí

Zorro: Meč a růže

FILM 5.12.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petulka94

    Nej

    Tak tohle je nejlepší telenovela na světě!!!!A hlavně Diego a Esmeralda!!!Nej pár jako!!Žeru to maximálně!
    • Re: Nej

      Je fáktish super, miluju jí. Jak si jí natáčim tak sem na ní dneska kukala. Dopoledne.. :) Těšim se na úterní díl. I když jakžtakž vim co tam i bude páč koukam na díly dobředu na YouTube - sice ve špánělštině , ale je to Oki. *1*
  • klarisa997

    SUPeEr

    Tato telenovela je čim dáál tim viic kráásn욨jšíí! !
    Je super že Esmeralda je těhotná ! !
    A dneska jak Zorro přišel za Esmeraldou to bylo táák kráásný *14* Uplně s těším na další díleček! ! ! *14* Lafuuju !
    • v.e.r.k.a

      Re: SUPeEr

      To teda jo taky se těšim na další díl,a doufám že mu to řekne *3*
      • Re: Re: SUPeEr

        Taky doufám.. :) Už se těšim.. *14*
    • Re: SUPeEr

      Mě se to tak nehorázně líbilo jak on tam přišel a řekl... ,,Diego slíbil, že se s Esmeraldou už nikdy neuvidí, ale Zorro ne.´´ To bylo tak ROMANTICKÝ. mIluju, fAKT se těšim na pokračování .. xD Juju je to super.. :) *14*
  • koukám na zoro meč a růže

    já neznám celí film ale moc se mi líbý a doufám že to dobře dopadne že Esmeralda se všem pomstí.
    • Re: koukám na zoro meč a růže

      NEBO SE TAKY ESMEDALDA MUŽU POSRAT
  • ajulina

    online a cesky

    ahoj....tak uz sem nasla stranku kde je online zorro....tak kdo ma zajem napiste ,i do vzkazu *3*
    • Re: online a cesky

      Rekla bys mi prosim tu stranku, na ktere to sehnat? Diky moc- napis mi na e-mail *1*
    • Re: online a cesky

      ahoj ajulinka mohla by jsi mi prosím napsat kde bych si mohla stáhnout všechny díly zorra v češtině diky moc můj mail Radka.Klej@seznam.cz
    • Re: online a cesky

      pls napis mi tu stranku na meil, dik
    • pipulka

      Re: online a cesky

      ahoj prosíím tě napišeš mi tu stránku toho zorro online a česky na můj email:19.2.1996@seznam.cz dííkes a estli nevííš jakáá to byla stráánka tak se zeptej tech kterýým si to dala(napsala)..???????????????????? ??
    • Re: online a cesky

      napiš mi pls tu stranku na 9.m@seznam.cz diky mooocky *3* *3* *3*
    • Re: online a cesky

      ahoj já mám zájem řekneš mi tu stránku teda napííšeš a můůžeš mi to napsat na můj email:19.2.1996@seznam.cz dííííkes.....:))))moooc mi pomůůžeš jáá sem do toho seriálu zblázněna !!!!!nejradšííí bych v tom hráála!!!!Nejvííce Esmeraldu!!!!Tak pp a dííkes:))))
    • Re: online a cesky

      Prosím pošli mi tu adresu na conni9@seznam.cz děkuji *3*
    • Re: online a cesky

      Ahoj prosim nevíte někdo kde najdu poslední dílo zorra meč a růže nestihla jsem ho:-((
    • Re: online a cesky

      Ajulino, moc prosím o adresu stránky na díly v češtině, prosím napiš to tady nebo na můj mail: jablickop@email.cz. Jinak je to moc super telenovela, ikdyž se dívám jenom o prázdninách, protože chodím do školy a chtěla bych ji vidět od začátku nebo jenom poslední díly, to je jedno, jenom napiš plsky adresu na díly vv češtině *3* *15* *14*
    • Re: online a cesky

      Ajulina: Ahojky, říkáš že si našla seriál Zorro meč a růže online v češtině!! Plsky můžeš to semka napsat nebo mi zaslat odkaz na email??!! Mocky dííky!! Pa *4* *14*
      • Re: Re: online a cesky

        také bych chtela fotky zorra *9*
        • ajulina

          Re: Re: Re: online a cesky

          pridala jsem sem tedkom nejaky fotky tak sem zvedava kdy je schvali :D http://www.derf.com.ar/imgnoticias/100141_2382006_Christian%20Meier%201.jpg
        • Re: Re: Re: online a cesky

          Ajulinko také bych chtěla stránky ZORRA plosím,napis mi na muj email predem mocinky dekuji *4*
    • Re: online a cesky

      hey a yak ye ta stránka?? kde je on line zorro pls pisni mi ju but na mail EeTtNnIiEeS@seznam.cz bo na anastaciadivine@seznam.cz kuju moooooooooc *4* *16*
    • Re: online a cesky

      a poslala bys me prosim odkaz?treba na meil nebo icko?prosim *4*
      • ajulina

        Re: Re: online a cesky

        anette:jasne....tak mi dej mail....
        • Re: Re: Re: online a cesky

          sestrajanulka@seznam.cz
        • Re: Re: Re: online a cesky

          ahoj prosím mohla by si mi poslat na email adresu kde najdu 2 poslední díly Zora bohužel jsem je nestihla a dost mě to mrzí.Jo a v češtině.Děkujííí.Jana *4*
        • Re: Re: Re: online a cesky

          Aneticka14@seznam.cz
          diky moc..
    • Re: online a cesky

      hj hey chtel bych se zeptat nevíte nekdo kdo hraje zorra? myslim diega odepiste díky pp jinaQ je to fakt super seriál lafuju ho! *4* *14*
      • ajulina

        Re: Re: online a cesky

        Christian Meier
        • Re: Re: Re: online a cesky

          diky mooooooc!!! a newite kdy zase pusti bud od zacatku ty dili?????? bo newite jestli su nejake new dili?? odepiste diky! *7* *4*
  • saminka09

    ...

    Je to skvela telenovela!! upa ji zeru!! mno a Diego a Esme jsou uzasni! ach joo skoda ze chodim do skoly...
  • Pomoooooooooooooc!!!

    Ahoj lidi, nevíte, kde se dá stáhnout úvodní píseň Zorro:meč a růže ???
    Jestli ano, tak mi prosím napište na e-mail - Terezianama@seznam.cz
    Dopředu Vám za všechno moc děkuju. *4* *5*
    • prosííím

      A nevíte kde najít další písničky z tohodle seriálu sou tam děsně hezky napište mi to prosím na email pikud někdo víte kde:-) DEKUJU
  • v.e.r.k.a

    Zorro

    Už jsem to dneska viděla a musím uznat že je to super seriál *14* .Budu se na to dál dívat.
    • Re: Zorro

      Jaj, souhlas. *14* Naprosto boží, hrajou tam fakt super herci. A navíc Diego je krásnej , ale kapitán Montero je taky hezkej, jen trošku hajzlík :D ..
      • Re: Re: Zorro

        no to máš pravdu akorát bych podotkla že montero je trošku větší hajzlík...:-)
  • xxtinaas

    Úvodní znělka ke stažení

    Tady si můžete stáhnout úvodní znělku. Fakt chytlava *3*
    http://mus.ge/mp3-0771d2da
  • 21.4.1993

    .......

    ach jooo..skoda ze uz zitra konci..je to moje nejjjj telenovela
    • pronatyk

      Re: .......

      moje taky *14* *14* *14* fakt nej a jaká herečka nebo herec se ti nejvíce líbil mě esmeralda a diego a tobev ????
  • ajulina

    :)

    http://www.egzem.cz/index.php?k=199 1
    • Re: :)

      ahoj prosím to je ta stránka Zorro:Meč a růže???já jsem na tu stránku vyjela a neviděla jsem tam nic prosím napiš mi tu stránku kde je to zorro meč a růže měli bych totiž zájem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit