Přejít na výpis diskuzí

Zorro: Meč a růže

FILM 5.12.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zorro

    Taková škoda že už Zorro zkončl *9* mohly by udělat pokračování *4*.
    • pronatyk

      Re: Zorro

      jasně *14* *14* *14* *9* *9*
    • Re: Zorro

      ja sem myslel zhe uz ty new dily natocili kdyz tam potom nastoupil jeho syn a taky myslim zhe az skonci to blbe smner na jih tag pusti pokracování doufam:-) *4* *7*
  • ajulina

    :D

    ahoj!!!chces vyhrat zajimavy veci?tak se prihlas do teto souteze...na tomto blogu.......
    http://make-up-cosmetics.blog.cz/
  • v.e.r.k.a

    Zorro

    Ještě jsem neměla možnost to vidět ale podívám se na to zítra a myslim že se mi to bude líbit hraje tam Marlene Favela co hrála v Divoké Kočce byl to můj nej seriál *14* *1* *3*
  • Upe keásná telenovela!

    Mno upe nádherná, teďkons tenhle tejden sem měla prázdky a upe moc sem na to koukala. Zalíbilo se mi to, tákže budu asic o školu natáčet, abych viděla další díly.. *14*
  • Zorro

    Ta telenovela je fakt skvělá, taky jsem náhodou ráno přepínala a narazila na Zorra.(Já taky měla prázdniny a už mi končej.)Od tý doby na to koukam. A samozřejmě až budu ve škole,tak si nastavim natáčení. *1* *1* *1*
    • Re: Zorro

      Máš pravdu :) Taky budu natáčet a je to absolutně boží telenovela.. *14* *14* Tákže se těšim na další díly :) a navíc upe super hlavní role tím myslim Esmeraldu a Diega :)
  • vanessa000

    Nej serial

    Zorro Meč a růže je můj nej seriál škoda že ho uš na novje nedávaj třeba bude zas příští prázdniny *9* *4* *1* *1* *1*
    • Re: Nej serial

      jo Zorro meč a růže byl fajn seriáál staršně ráda jsem se na něj dívala škoda že ho už nedávají ani třeba na novacinema..... škoda *9* *9*
      • Re: Re: Nej serial

        no jebe ti?? vzdyt je to asi od zacatku cervence na nova cinema ve 14 10..jana ma pravdu :-? :-? :-?..to sou lidi...nesledujou televizi...ják maléé děti...
      • Re: Re: Nej serial

        ale jo daváji na nove cinema asik ve 14.10 hodin...:))))))
  • Prosba

    Prosím váás kdo víí kde jsou online díly v češtině tak pls napiste odkaz na email predem dekuji :)
    • Re: Prosba

      http://serialy.sleduj.org/viewforum .php?f=260
      • Re: Re: Prosba

        díky paráda konečne *1*
      • niki11

        Re: Re: Prosba

        Jéé děkuji já to nemohla nikde najít *4*
  • Zoro meč a růže

    Taky jsem se na ten seriál začala dívat a moc se mi líbí. Akorát by to mohli dávat v jinej čas, takhle jsou lidi ve škole nebo v práci a když nemaj možnost si to nahrát, je to fakt blbý. *9*
  • zoro

    to je upe nejvíícz telenovela miluj jí ae neznate nekdo naký stránky kde se na to dá mrknout???česky *14* *15* *1* *3*
  • Zorro

    Taková škoda upa super telenovela mohli by dávat zas nějakou ale blbý je, že se pak chodí do školy a velký kulový uvidíme...:-( *8* *8* *8*
    • pronatyk

      Re: Zorro

      ano ta skola je otrava *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *8* *8* *8* *8* *16* *16* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Zorro

      taky souhlasim, sem kvůli škole neviděla začátek..takže pár desítek dílů:( ae je mi to líto že je konec...
      • ajulina

        Re: Re: Zorro

        tak to ja se musim priznat ze kvuli tomu sem taky nechodila do skoly:D ae pssss.....
    • ajulina

      Re: Zorro

      moje slova *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit