Přejít na výpis diskuzí

Zorro: Meč a růže

FILM 5.12.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • danusha123

    zorro

    a ten diego ooch.. no ale ta Marlene Favela se tam hodí.. já se na telenovely nedívám ale tooto je suuuper každé ráno jsem se dívala ani jsem nepropásla akorát jsem neviděla některé díly jak jsem byla ve škole ale ty teď mám stáhle takže...super *1* *1* *1* *3* *3* *14* *5*
    • Re: zorro

      Prosíím nemohla bys mi poslat kde sis stahla ty všechny díly Zorra? prosím na můj email -sarka-@seznam.cz děkuju předem
    • Re: zorro

      ahojky kde si stahla prosim ty dily, ozvi se dik=o))
    • Re: zorro

      Ahojky Danushko123 *4* prosím tě mohla by jsi se mi ozvat na e-mail..kde si stáhla ty díly?? Děkuji *4*
  • .

    Chrapouni,ale seriql je good.
  • prosba

    Ahoj, moc prosím poslali byste mi na mail adresu,kde se dají stáhnout nebo shlédnout všechny díly zorro meč a růže od začátku až do konce. Moc prosím a předem děkuju. Lucy *3* *4*
  • prosba

    Ahoj prosím kde stahnu všechny díly zorro meč a ruže v češtině.Nikde to nemužu najít jestli nekdo víte tak mi napište na email KristynaKolegarova@seznam.cz Děkuji *5*
  • nwm

    ahojky hele plsky newite nekdo kde to de stahnout cesky??nebo se na to jen kouknout??(cesky)....jenak je to nejsuprovejsi serial *14* *14*
    • Re: nwm

      všední dny od 8:35
  • =)

    Je škoda, že už v úterý končí. Je to skvělej serioš =) Ráno kvůli němu stávam i když jsou prázdky a vůbec mi to nevadí =) *14* Neci, aby skončil.. Helé, třeba by ho mohli dát znova :D - neviděla jsem prvních 10 dílů a pak asic díly mezi 50-70. Na Yůtku jsem na to koukala. jen škoda, že je to španělsky nu.. *4* *9*
    • your-darling

      Re: =)

      Taky?Já myslela že sem jedinej cvok,který kvůli tomu ráno vstává....
      Nevíte někdo jak připsat k filmu herce,jestli to teda jde...? *14*
      • Re: Re: =)

        nejsi cvok *4* ja taky kvuli nemu stavam o pul9...ale ted kdyz uz ho nedavaj.. *9*
    • Re: =)

      Jo jo je to skvělý seriál:-).....nevíte náhodou jestli existují nějaké stránky kde je tento seriál ke shlédnutí??? Díky
  • Nejdokonalejší

    Zorro:meč a růže....to je ta nejlepčejší telenovela.....viděla jsem asi 50 telenovel určitě ale tahle se žádné nevyrovná...je to ta nejlepčí telenovelka...miluju tu telenovelu....upe mooooc *14* *14* *14*
  • ajulina

    ...

    neni on primo bozi?? erick alias..... *14*
  • Online a česky

    Ajulina: Hey a jak je ta stránka online Zorro meč a růže?? Nechceš mi napsat na mail??? Plsky odepiš na: molik35@seznam.cz
    Dííky moc... *4* *3*
  • Ahoj, prosím kde mohu sehnat další díly Zorro meč a růže na youtube je to jen do 47. dílu a pak už nic...prosím prosím o pomoc...zaslat na e-mail lruscak@seznam.cz děkuji mooooooc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit