Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý člověk má svoji volbu,někteří pijí,jiní kouří a někdo zase rád jí.(Magic Johnson).

  • rychlobruslařka

  • rychlobruslařka

  • rychlobruslařka

  • Tato osoba mě není sympatická.Martina Sáblíková jako rychlobruslařka nic moc.

  • rychlobruslařka.

  • druhořadá rychlobruslařka,není to Ion Tiriac!

    Ion Tiriac nejbohatší sportovec na světě a nejbohatší rumun.

  • její umístění jsou náhodná,není tak dobrá jak se o ni hovoří ani tak dobrá jak si sama o sobě myslí!

    • hudy

      A kolik medailí jsi z olympiád a mistrovství přivezl ty, že máš vůbec takovou drzost tohle napsat?!!

      Ji zná a uznává celý svět, po tobě neštěkne ani pes...Jestlipak by sis troufnul říci jí to do očí? Těžko, co? Ale anonymně si troufáš, ty hrdino...

  • Olympiáda v Pchjongčchangu se vám moc povedla. Sledovala jsem záznamy z OH a byla jste dokonalá. I Ester Ledecká byla skvělá lyžařka i snowboardistka. ☺ Díkybohu že vás máme. Furt jste lepší a lepší. Sledovala jsem vás a ječela jsem štěstím. Díííííííky mooooooooooc.
    Ester Svobodová - Anonymová
  • jsu veselí i šťastní že máš stříbrnou medaili a díval jsem se na tvůj závod v televizi a jsem se radoval i řval radostí a dal jsi na tvoje vítěství červené víno a tvůj radostní fanoušek kamarád

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit