Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velká gratulace

    Ač rychlobruslení moc nerozumím,moc blahopřeji.Stálo za to vydržet až do konce. *4*
  • Zlato!! :D

    Dekujeme Martinko! Jsi nej a cely narod je na tebe hrdy!
  • gratulace

    Gratuluji a držím palce. A mimochodem: Jsem narozen ve stejný den, měsíc a rok jako ty *4*
  • Jsi dobrá, Martino!

    K letošní sezoně musíme Martině jen blahopřát. Včera byla výborná. Jela jako by jí *4* a na závěr vypadali s trenérem asi takto: *1* *14* , *1* *14* . Byla by škoda, kdyby jí nevytvořli vyhovující podmínky, vždyť si ji berou za vzor další mladí lidé a bylo by krásné, kdyby nám vyrostli další výborní reprezentanti. Srdečné blahopřání.
  • Martinka

    Martinko jsi opravdu úžasná,skvělá a nezbývá mi nic jiného než Ti vyseknout hlubokou poklonu spojenou s obrovskou úctou!!!Tolik,tolik jsem Ti to přál!Za Tvou nezměrnou píli a dřinu.Já Ti neděkuji ale moc a moc GRATULUJI!!!!ZASLOUŽÍŠ SI VŠE ČEHO JSI DOSÁHLA A DO BUDOUCNA BYCH TI CHTĚL POPŘÁT AŤ SE DAŘÍ JEŠTĚ VÍC!!!Tvůj velký fanoušek Béďa *3*
  • Skvělé!!!!!

    Jsi výborná! Všeci cti doma moc fandíme, bo si nejlepší *3*
  • děkujeme

    jsi nej nej nej nej na světě děkujeme tři medaile je naprostá bomba obdivuji tvoji vytrvalost a sílu jsi opravdu nejlepší. *14*
  • volinevolte

    Hezká není a přesto..

    ..dějiny mění!! *1* *15* *1* *15*
    • Re: Hezká není a přesto..

      To není pravda, je to moc pěkná holka.
      • Re: Re: Hezká není a přesto..

        holka to je,ale hezká ne !!!
  • marmeladalada

    petr novák...

    ...už tady má svůj profil ! Můžete se mu přidat do fanklubu zde http://www.osobnosti.cz/petr-novak- bruslar.php *15*
    • atraktivnia

      Re: petr novák...

      trenér a Martina patří k sobě: Tohle řekl Martiny otec ! *15* (ten mimochodem rodinu opustil)
  • wauworld

    novák o sáblíkové

    Nejsem kruťas, všichni mohou jíst to, nač mají chuť. Martina nejí, ona s odpuštěním žere. Vidět ji u stolu je radost. K poslední večeři doma si dala vepřo-knedlo-zelo, ostatní svíčkovou. Vepřové bylo prorostlé. Když má někdo chuť na pivo, dá si pivo. Proč ne? Nemám s tím problém. Tělo si řekne, co potřebuje. Není nic horšího, než do sebe s nechutí ládovat nějakou dietu. Martina dosáhla v Hamaru nejnižší váhy v dospělosti. Měla 48,5 kila. Přitom má ohromnou fyzičku. Na čince je schopná vzepřít až 130 kilogramů.
    • to bych nemoh takovou stravu,nějaké tuky a piva,to není nic pro mě
      • Aha,tak co teda ? *2* *12*
    • wauworld

      Re: novák o sáblíkové

      Čím jsme lepší, tím víc to stojí. Jen Světový pohár v prosinci v Calgary a Salt Lake City přišel NOVIS Team na 400 tisíc korun. Máme sponzory a peníze nabízejí i soukromé osoby. Pomohla nám Dukla, ačkoli vede Sáblíkovou jen pod kolonkou „různé“. Absolutně férově se chovali oba hejtmani kraje Vysočina, starý i nový. Zato na svazu rychlobruslení je pořád stejně peněz jako před čtvrt stoletím, i přes mistryni světa a držitelku světového rekordu. Záhadou je také Žďár nad Sázavou, kde Martina vyrůstala. Prosili jsme, aby přispěli NOVIS Teamu čtyřiceti tisíci. Sama paní Sáblíková podávala žádost, ale radnice to neschválila.

      Teď je naším cílem samozřejmě Vancouver. Na nic jiného nemyslím. Martina je ovšem také cyklistka. Vyhrála mistrovství republiky ve stíhačce dvojic. Když na tom bude dobře fyzicky, budeme uvažovat o startu na letní olympiádě v Londýně v roce 2012. Buď na dráze, nebo na horském kole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit