Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST22.11.2010 17:25
160 příspěvků

Martina Sáblíková je česká rychlobruslařka specializující se na dlouhé tratě, trojnásobná olympijská vítězka a několikanásobná mistryně České republiky, Evropy i světa, držitelka několika juniorských i seniorských světových rekordů. Úspěchů také dosáhla v silniční cyklistice. Má více jak 15 medailí z mistrovství České republiky, v roce 2007 získala bronzovou medaili v časovce na mistrovství Evropy do 23 let. V dětství hrávala basketbal, k rychlobruslení ji v 11 letech přivedl trenér Petr Novák, jehož svěřenkyní je doposud. Na mezinárodní scéně ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Olympiáda v Pchjongčchangu se vám moc povedla. Sledovala jsem záznamy z OH a byla jste dokonalá. I Ester Ledecká byla skvělá lyžařka i snowboardistka. ☺ Díkybohu že vás máme. Furt jste lepší a lepší. Sledovala jsem vás a ječela jsem štěstím. Díííííííky mooooooooooc.
  Ester Svobodová - Anonymová
 • jsu veselí i šťastní že máš stříbrnou medaili a díval jsem se na tvůj závod v televizi a jsem se radoval i řval radostí a dal jsi na tvoje vítěství červené víno a tvůj radostní fanoušek kamarád
 • Martino,
  jste moc fajn. Vaše skromnost je úžasná a Vaše výsledky vynikající !!! Je opravdu škoda,že se ještě nenašel nikdo, kdo bude usilovat o větší informovanost tohoto sportu.Moc Vám držíme palce a jsme hrdi na Vaše výsledky ve sportu.Nejenom my, ale celá Česká republika by si měla více vážit vašich úžasných úspěchů. Fandíme Vám a přejeme mnoho dalších úspěchů.
 • Mám důvodné podezření,že nám Amíci s Canaďanama závidí naše skvěle vybavené rybniční klužiště a jeho dokonale neosvětlená zákoutí ,naších pofiderně vybavených zatáček.
  P. S : Petr Chrobák-Anonym !
 • Martino, jsi nejlepší z našich sportovců během své kariéry. Sjezdový lyžaři můžou jenom závidět-mátohy. Ukázala jsi všem jak se má dělat profesionálně sport. Držím opět palce na dnešek večer. S trenérem jste velice dobře sehraný a proto jsou zde stále kvalitní výsledky vaší pernamentní dřiny. Tvá cílenost, odhodlanost, pokora, rozhodnost, vystupování a nadhled z tebe dělají závodnici "par axcelans". Novináři a komentátoři jedna tupá sebranka, když nevidí sportovkyni roku.
  Naše nejhorší vláda je k ničemu (jako vždy) a tak nebude nikdy žádný stadion. Možná, kdyby Neumannová, vrátila část peněz z Liberce.
 • Všechno nej k narozeninám .)
 • ..že ty od trenéra neodejdeš ! *1*
 • Jste fakt super v rychrobruslení díky za zlato a stříbro a gratuluji! *4* *3*
 • wauworld
  http://www.osobnosti.cz/petr-novak-bruslar.php *14*
 • včera jsem viděla záznam z těch pěti kiláků a i když to byl jen záznambyl to napínák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit