Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý člověk má svoji volbu,někteří pijí,jiní kouří a někdo zase rád jí.(Magic Johnson).

  • rychlobruslařka

  • rychlobruslařka

  • rychlobruslařka

  • Tato osoba mě není sympatická.Martina Sáblíková jako rychlobruslařka nic moc.

  • rychlobruslařka.

  • druhořadá rychlobruslařka,není to Ion Tiriac!

    Ion Tiriac nejbohatší sportovec na světě a nejbohatší rumun.

  • hudy

    A kolik medailí jsi z olympiád a mistrovství přivezl ty, že máš vůbec takovou drzost tohle napsat?!!

    Ji zná a uznává celý svět, po tobě neštěkne ani pes...Jestlipak by sis troufnul říci jí to do očí? Těžko, co? Ale anonymně si troufáš, ty hrdino...

  • její umístění jsou náhodná,není tak dobrá jak se o ni hovoří ani tak dobrá jak si sama o sobě myslí!

  • Olympiáda v Pchjongčchangu se vám moc povedla. Sledovala jsem záznamy z OH a byla jste dokonalá. I Ester Ledecká byla skvělá lyžařka i snowboardistka. ☺ Díkybohu že vás máme. Furt jste lepší a lepší. Sledovala jsem vás a ječela jsem štěstím. Díííííííky mooooooooooc.
    Ester Svobodová - Anonymová
  • jsu veselí i šťastní že máš stříbrnou medaili a díval jsem se na tvůj závod v televizi a jsem se radoval i řval radostí a dal jsi na tvoje vítěství červené víno a tvůj radostní fanoušek kamarád
  • Martino,
    jste moc fajn. Vaše skromnost je úžasná a Vaše výsledky vynikající !!! Je opravdu škoda,že se ještě nenašel nikdo, kdo bude usilovat o větší informovanost tohoto sportu.Moc Vám držíme palce a jsme hrdi na Vaše výsledky ve sportu.Nejenom my, ale celá Česká republika by si měla více vážit vašich úžasných úspěchů. Fandíme Vám a přejeme mnoho dalších úspěchů.
  • Mám důvodné podezření,že nám Amíci s Canaďanama závidí naše skvěle vybavené rybniční klužiště a jeho dokonale neosvětlená zákoutí ,naších pofiderně vybavených zatáček.
    P. S : Petr Chrobák-Anonym !
  • Martino, jsi nejlepší z našich sportovců během své kariéry. Sjezdový lyžaři můžou jenom závidět-mátohy. Ukázala jsi všem jak se má dělat profesionálně sport. Držím opět palce na dnešek večer. S trenérem jste velice dobře sehraný a proto jsou zde stále kvalitní výsledky vaší pernamentní dřiny. Tvá cílenost, odhodlanost, pokora, rozhodnost, vystupování a nadhled z tebe dělají závodnici "par axcelans". Novináři a komentátoři jedna tupá sebranka, když nevidí sportovkyni roku.
    Naše nejhorší vláda je k ničemu (jako vždy) a tak nebude nikdy žádný stadion. Možná, kdyby Neumannová, vrátila část peněz z Liberce.
  • Všechno nej k narozeninám .)
  • ..že ty od trenéra neodejdeš ! *1*
  • Jste fakt super v rychrobruslení díky za zlato a stříbro a gratuluji! *4* *3*
  • wauworld
    http://www.osobnosti.cz/petr-novak-bruslar.php *14*
  • včera jsem viděla záznam z těch pěti kiláků a i když to byl jen záznambyl to napínák
  • Moc gratuluji k zlaté medaili :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit