Přejít na výpis diskuzí

50 Cent

OSOBNOST 31.12.2006 
344 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Tak já to zkusím a ty vulgarity jsem ti smazala!
    Navíc: Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat, a to včetně vulgarit v nadpisech!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila!
  • f

    je nejlepsi raper ktery se mohl kdy narodit je super *3*
  • http://gunitcommunity.oforum.cz

    http://gunitcommunity.oforum.cz forum o 50 Centovi a G-Unit a o celém hip-hopu! Nové klipy, alba, singly, písně, fotky a novinky apod. Registrujte se a stante se cleny této komunity!!
  • 50 cent je nejlepší zpěvák na světě!!! *3* *14* *14* *14* *14*
  • 50

    cawte vsetci 50 cent je totelne uchvatny *14* to som nevedela ze ma syna je total supe a jeho pesnicky su ties super a to ze ho postrelil najlebsi kamarat je ties dost sokujuce este ze to ma zasebou*9*...
  • cau miminko znas pussicat dolls ze dnes sem ji videla poprve spivta a je to krasa vis a je vazne moc hezka nez ja ze ze se ti libi vic nez ja ze jo kdyz jo tak uz mi ani nedavej nikdi pusi jo cau cau *13*
    • Re:

      Pussy Cat Dolls zná přece každý! Nejlepší je Nicole. *3*
  • 50-cent

    50-cent je najlepsi nikto nanho nema ...... *14* ....a je to prawda ze konci?? dufam ze si to ete rozmysli *9* *9*
    • Re: 50-cent

      *3* Neboj se.Nekončí.
      • pro všechny pochybovače

        fifty zajebe vždycky dobre,ale českej rep je lepší
        • Re: pro všechny pochybovače

          k prvnimu textu: Kéžby..... Kéžby jeho tyranie skončila.
  • cha..:-D

    fifty hodně špatnej!:-D
    • nehg

      Re: cha..:-D

      jak jsi na to přišel
  • faninka

    Mam rada 50cent prtoze jsou nejlepsi
  • jo a zapomela jsem dodat neco důležitýho- 50 je největší BŮH.a nikdo na něj nema.a pokud ho nekdo nema rad at si to necha pro sebe jsou to idioti.nevedej co je to pořádná hudba.To mi hip-hopeři více

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit