Přejít na výpis diskuzí

50 Cent

OSOBNOST 31.12.2006 
344 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 50cent

    *4* Ahojky, je zbytečné se s někým dohadovat, který raper je nejlepší. Já jsem dříve nikdy rap neposlouchala, nikdo se mi nelíbil, občas nějaká ta písnička od Eminema.Asi tak před rokem jsem viděla film Zbohatni nebo chcípni a docela mě zaujal, a tak jsem se dostala k 50centovi.Má naprosto užasný hlas, což černoši mají a když je i pěkny, tak je to ten největší idol pro holky. Každý zpěvák je pro svý fanoušky ten nej, jako je pro mě 50cent.Když nebudeme drufému kritizovat jeho star nikdo nebude kritizovat tu naší. Mějte se fajn

    *3*
  • 50cent

    50 cent je nejlepši raper ze všech *3* *3* *5* *5* *9* *14*
  • sory

    za ten prispevek o 50centovi se omlouva psal sem to ja a ne adapida@seznam.cz tak sory omlouvam se adepide a vsem lidem tady!!!!!!!!to byla jen sranda jinak mam 50centa docela rad......takze ten kritizujici prispevek o 50centovi sem psal ja....
  • Prodám lístky

    Ahoj, prodám 2 lupeny na sezení. 1 za 750, jedu totiž na hory. tel.775101858
  • FIFTY JOO

    Fifty je moooc borec má respekt a je fakt namakanej,je nejlepší MC můj nej jo jo 50 cent is forever! *5*
  • nejlepší spěvák na světe

    50cent je můj oblíbený spěvák a komu se 50cent nelíbý tak je zaostalej *3*
  • plakát

    Mám plakát 50 centa vyměním hop za plakát sarah Michelle gellar nebo fotku s podpisem sarah micheklle gellar nebo fotku sarah no prostě všechno!!Tak pište!!
  • 50cent

    Fakt super
  • malá chiba

    Hej děcka 50ty se narodil na Jamajce *7*
    • Re: malá chiba

      Narodil se v části Queens, které se dodnes říká South Jamaica Queens *3*
    • Re: malá chiba

      *9* Musím tě zklamat, ale 50 cent se nenarodil na Jamajce, ale v USA v New Yorku/Queens.
  • JEEEAAA

    Mrtě koncert v Prazeee!!!! *14* Nikdy nezapomenu!!! *14* Paráda!!! Doufám,že zase někdy dojede??? Hned by sem jela znova *15* *14* Porstě Fifty je nejlepšíí!!! *1*
    • Re: JEEEAAA

      chudak praha, kam to ten svet miri.... Ke konci? S tim co ctu to tak vypada, kazdopadne vyhozeny penize *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit